Akože nechcú ? Pozri si čo som písal a čo absolvoval pred vyhratými monumentami Roubaix a Vlaanderen.
29.10.2019 - 23:20:50
00
Do australie chodil kazdy rok aj vtedy ked vyhraval vela. Vycital si mu ze sa mal pripravovat v europe ako napr Gilbert. A ze nema cestovat do argentiny lebo teplo a jetlegy atd. A prave to urobi a do argentiny pojde aj ked nepojde do australie cize zase zle a zas sa bude vozit v lietadle miesto oddychu. Ci zle pisem po tvojom?
29.10.2019 - 23:29:22
00
Vyhrával veľa ? Nie každé víťazstvo má rovnakú hodnotu. Cyklistické legendy vyhrávajú monumenty. V 2014, 2015, 2019 siel v januári a februári tri, dva etapáky. Na Roubaix - to je Scarinko najhodnotnejší monument - skončil šiesty, piaty. Trocha mu chýbalo - detail - o jeden, dva menej cirkusov - o Austráliu, Dubai, Oman aby uvisel v záverečných kilometroch Gilberta, ... V záverečnom špurte už by s nimi nemal problém. Jeden etapák v januári a februári - komplet aj s celým cirkusom ktorý je s tým spojený si môže so svojim megatalentom dovoliť. Zle píšeš. Pozri si poriadne čo a koľko toho v januári a februári absolvoval Sagan pred vyhratými monumentami.
29.10.2019 - 23:33:48
00
Mam jedného známeho a ten sa stále sťažuje, že nemá kamarátov ako sa zmenili a tak a ked zavola ,jeho telefonát vyzerá tak že mu zodvihnem a zacne rozprávať ako všetkému rozumie a tak ho necham rozprávať . Kedysi som skusal argumentovat ,ale v zasade sa rad pocuva a stale chce mat pravdu.Raz som šiel tankovať a telefón som položil na sedadlo a on stále kecal tak som šiel zaplatiť, rada a došiel som za 10 minút vzal telefón a on stále rozprával. Nevedel som o čom vravi tak mu len vravím máš pravdu . A on mi vravi .Kur.a ty jediný vypočujes a chápeš, za to si ťa vážim.
Nuž hádam som aspon pobavil obecenstvo na fóre. A pointu asi viete .
30.10.2019 - 03:59:36
058
Otázka je, či sa takého človeka vôbec oplatí tolerovať vo svojom živote, pokiaľ máš samozrejme na výber...
30.10.2019 - 08:35:58
00
slavomirk napísal:
Mam jedného známeho a ten sa stále sťažuje, že nemá kamarátov ako sa zmenili a tak a ked zavola ,jeho telefonát vyzerá tak že mu zodvihnem a zacne rozprávať ako všetkému rozumie a tak ho necham rozprávať . Kedysi som skusal argumentovat ,ale v zasade sa rad pocuva a stale chce mat pravdu.Raz som šiel tankovať a telefón som položil na sedadlo a on stále kecal tak som šiel zaplatiť, rada a došiel som za 10 minút vzal telefón a on stále rozprával. Nevedel som o čom vravi tak mu len vravím máš pravdu . A on mi vravi .Kur.a ty jediný vypočujes a chápeš, za to si ťa vážim.
Nuž hádam som aspon pobavil obecenstvo na fóre. A pointu asi viete .

tak mu nabuduce daj kvapky, prečo tých kamaratov nemá , aby viac počuval a držal husta :D
30.10.2019 - 08:42:07
00
Keď si k Ivanovi pustíte toto, tak sa to celkom dobre číta:
https://www.youtube.com/watch?v=EJsf6QiUqFU
30.10.2019 - 08:51:34
02
slavomirk napísal:
Mam jedného známeho a ten sa stále sťažuje, že nemá kamarátov ako sa zmenili a tak a ked zavola ,jeho telefonát vyzerá tak že mu zodvihnem a zacne rozprávať ako všetkému rozumie a tak ho necham rozprávať . Kedysi som skusal argumentovat ,ale v zasade sa rad pocuva a stale chce mat pravdu.Raz som šiel tankovať a telefón som položil na sedadlo a on stále kecal tak som šiel zaplatiť, rada a došiel som za 10 minút vzal telefón a on stále rozprával. Nevedel som o čom vravi tak mu len vravím máš pravdu . A on mi vravi .Kur.a ty jediný vypočujes a chápeš, za to si ťa vážim.
Nuž hádam som aspon pobavil obecenstvo na fóre. A pointu asi viete .


Ale ved ten jeden známy /iniciatívny, najaktívnejší v téme Worl Tour, MS, ME - s 1018 príspevkami / čo ti volá si ty. :D :D :D Hlavné ale je, ži si vás tu zopár rozumie, dokážete sa navzájom v ťažkej situácii podporiť a že Sagan bude mať na jar väčšiu šancu vyhrať kocku na Roubaix, ... :D :D :D
30.10.2019 - 09:01:45
00
kašlať na kocku...on chce MSR :D
30.10.2019 - 09:18:09
01
ved som písal. ,, ... ,, . - Milano, . - San, . - Remo :D

Keď si ku kavovi pustíte toto, tak sa to celkom dobre číta:

https://www.youtube.com/watch?v=NGBo3s0PMZg

Ináč Roubaix ne najťažší monument. 15 kilový. :D :D :D Nie nadarmo sa hovorí, že nič pre vrchárov. Niektorí by museli dat nad hlavu takmer tretinu svojej váhy.
30.10.2019 - 09:20:16
00
Keď kradneš argumenty oponentov a snažíš sa ich ,,dôvtipne´´ riternovať ako malé deti v škôlke, je mi niekedy trápne aj za teba :tmi:
30.10.2019 - 09:51:23
08
Dakujem že si ma podporil a že trpíš za mna. V dnešnej dobe to už je vzácnosť. A na zlodejov nie je nič lepšie ako malé psy. Cím viac ich je, tým lepšie. Pozerám, že prispievatelia z oblasti Dolného Kubína, Kysúc si tu urobili na poslednej strane akési sešn vzájomnej a dokonca už aj mojej podpory.
30.10.2019 - 09:53:15
00
na TdF sa pojde Col d'Eze - super stupanie na to ze je v meste.

www.cyclingcols.com
photos.cols-cyclisme.com
30.10.2019 - 10:46:50
02
mihallko napísal:
Otázka je, či sa takého človeka vôbec oplatí tolerovať vo svojom živote, pokiaľ máš samozrejme na výber...


Aj s Ledavi-m, a dalšími 40 - 50 ľudmi ste trocha mimo témy WT, MS, ME. Ty tam máš tému ,,Oplatí sa ...,, Ledavi a ostatný kol. máte tému ,,Kamaráti z mokrej štvrte,, https://www.pismak.cz/index.php?data=read&id=206914 ,,Jedna baba povedala,, ... :D :D :D
Vrátime sa späť k téme. Sagan si v januári vybral len Argentínu - vynechá Tour Down Under. Vybral si lepšie menšie zlo. Na jar držíme palce.
30.10.2019 - 20:25:48
00
Co bikerhikermirec - Miroslav Balko. Myslíš, že by bola lepšia Austrália ? Alebo Argentína aj Austrália ? Alebo si si tu nebodaj tiež len prišiel trocha zašpásovat ? :D :D :D A úplny vrchol špásovania aj s tinom888 by bolo ak by sa vám nepáčilo - nepáčik, že na jar držíme palce. Saganovi. P. aj J. Ledavi a kol. jeho kamarátov napr. scarinko + 41 až 50 dalších by to asi neprežilo. :D :D :D
30.10.2019 - 22:05:29
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up