to posadnutie drahymi a velkymi autami u nas nechapem - ukazat druhym ze na to "mam" aj ked vlastne nemam :D poznam pripady, ze na servis si pozicavali z nebankoviek...
Zujimave ze napr. v Taliansku aj majetnejsi ludia kupuju praktickejsie mensie auta a auta ake realne potrebuju. Beru to bud ako prakticku spotrebnu vec, pripadne na zabavu so sportovo ladenymi...

a potom tie klasiky, ako pred Lidlom sa snazi chlapik vrecia zemiakov nalozit cez zadne dvere na kozene sedacky v X5...
12.11.2019 - 08:29:53
09
To nejaka zvlastnost, tolko napr. Range Roverov nejazdi ani v Londyne ako v Blave. Tipujem, ze dost ich nema ani havarijnu, lebo to su tiez pekne palby pri drahych autach. A vsetci maju stare mapy :D lebo update za 400€. Ale ved aj tu sa hovori, ze kto chce opicu, musi mat na banany.
12.11.2019 - 08:44:43
00
u nas to bohuzial stale funguje tak ze sa sila a moc ukazuje majetkom, autami, atd preto BMW, Audi, Touaregy ...., nemas iPhone za liter si nikto, MacBooky su najviac, a pod. Nasledne si to pred sebou a okolim obhajujeme aj ked vnutorne kolko krat vieme ze to nie je to co nam treba ale to co chceme aby ostatni videli a zavideli nam resp sa to vola aj kastacia. Tak to vidim ja.
12.11.2019 - 08:51:32
04
Jo, a čím menší chlapík, tým väčšie SUV :lol:
12.11.2019 - 08:54:38
03
To je balkanska mentalita horehronskeho typu... Kolega z Rotterdamu na navsteve v BA v zivote nevidel taky vozovy park
12.11.2019 - 09:14:21
03
u nas ma jeden teplakovy "kseftar" obrovsky Dodge taky americky s tou malou korbou. auto jak krava no ma ho kvoli setreniu prerobene na LPG :D
12.11.2019 - 09:19:14
06
iphone za liter? a to uz preco? su ovela lepsie znacky za zlomok ceny.
ked vidim iphone za liter, skor si nieco ja o tom cloveku pomyslim, nie on o mne.
12.11.2019 - 09:19:54
00
tak v bratislave treba range rovery urcite...jednak narocny teren - denne treba brodivost, navijak, furt redukcia...., no a treba predsa aj nejake to zradlo, podstielku priniest koňom (bielym) alebo ich previezt, tam kde treba. nato treba poriadnu-vykonnu mašinu predsa. keby sa este predavali, tak by to boli hummery.
12.11.2019 - 09:21:32
00
tak jasne, v blave take auto treba, cesty rozbite a predsa este aj na obrubniky treba nejak vyliezt, aby mohli parkovat na chodniku :)
12.11.2019 - 09:29:13
00
iron.hide napísal:
iphone za liter? a to uz preco? su ovela lepsie znacky za zlomok ceny.
ked vidim iphone za liter, skor si nieco ja o tom cloveku pomyslim, nie on o mne.

ale to je nazor zdraveho cloveka, nie mainstreamu ktory tvori vacsinu obyvatelstva vies? pre vacsinu je apple svaty gral. Len malo ludi ho podla mna kupuje preto ze im to nahodou vyhovuje. Vacsina to kupuje podla mna koli prestizi? alebo sa citia nejak viac ked si kupia taku drahu haraburdu? neviem. proste majetnciky typ
12.11.2019 - 09:31:38
00
a mozno su to vsetko len smutny ludia co si myslia ze si kupia stastie v podobe materialnych veci - drahe auto, telefon .... mne nastastie robi radost uplne nieco ine. staci mi vylet do prirody a nestretnut tychto ludi.
12.11.2019 - 09:52:04
07
...bohuzial aj v tej prirode ich stretavas...myslim na portali hiking.sk v jednom clanku ich nazdali čosi ako "ego mammut" :-)
12.11.2019 - 10:08:25
01
scarinko napísal:
ale to je nazor zdraveho cloveka, nie mainstreamu ktory tvori vacsinu obyvatelstva vies? pre vacsinu je apple svaty gral. Len malo ludi ho podla mna kupuje preto ze im to nahodou vyhovuje. Vacsina to kupuje podla mna koli prestizi? alebo sa citia nejak viac ked si kupia taku drahu haraburdu? neviem. proste majetnciky typ


sorry, ale to moze povedat aj majitel ajfonu o tunajsich bajkoch, ktore sa tiez pohybuju v niekedy az astronomickych cenach.

suhlasim, ze clovek, ktory si kupi auto len preto, lebo sa chce ukazata ani nanho poriadne nema a vlastne ho ani nepotrebuje, je chudak, takisto ten, co si kazdy rok kupi novy apple produkt, lebo proste ho musi mat. ale na druhej strane su castokrat ajfony firemne telefony, lebo firemna politika, prestiz, kvalita systemu,... a tiez si ajfony kupuju ludia, ktori ich maju roky rokuce, lebo maju proste stabilny system. tiez mam jeden, kupil som ho od firmy, ked sa "vyradoval" za par supiek a musim povedat, ze za ten cas nestratil na rychlosti, ako je tomu u mojho noveho firemneho androidu, kde pol minuty loaduje fotak.

takze by som tak promptne neskatulkoval...
12.11.2019 - 10:10:56
04
ale ved ja som napisal ze je urcita skupina ktora to potrebuje a nekupuje si to len koli prestizi, tam patris asi aj ty, priatelka ma 2 ajfony, jeden firemny lebo proste sifrovanie ktore androidy nemaju a jeden sukromny lebo bol zohnany za facku a jej to staci
bajky som nemenoval ale plati to samozreme na ne tiez :)
12.11.2019 - 10:16:54
00
pri tych suvečkách? Sú bezpečnejšie ako normálny kombík na úrovni Octávia? Ak porovnáme trebárs Mazda CX5 vs Octávia Combi?

Ono sa trocha zmenia priority,keď prídu deti...
12.11.2019 - 10:21:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up