Nemal náhodou niekto podobný problém? Vyskočilo mi to lanko z BOA koliečka, ktorým sa sťahuje tretra.
Neviem sa ani dostať do koliečka, že by som ho otvoril. Možno to ešte treba len silnejšie potiahnuť von a vyskočí to, ale už sa bojím viac tahať, aby som to nezlomil. Prípadne nevie niekto, kde by to vedeli opraviť?

Prílohy:

tretra.jpg
tretra.jpg 576.18 KiB thumb_up0thumb_down

26.11.2019 - 13:58:47
00
Tu si poziadaj o nove, poslu ti zadara a mal by si tam mat aj guide ako ho dat dolu.

https://www.boafit.com/en-us/support/warranty
26.11.2019 - 14:00:28
00
máš v tom boa koliečku dierku v písmene O? pasuje tam torx t6...odtiahneš, opravíš a hotovo...ale sú rozne druhy, tak treba pogoogliť, aký konkrétny typ je to tvoje...
26.11.2019 - 14:19:06
00
Matthew888 nemáš náhodou v písmenku O v nápise BOA otvor
EDIT: Katko ma predbehol
26.11.2019 - 14:40:05
00
Musím pozrieť, keď budem doma. Ale myslím že sa to nedá otvoriť. Už som dosť špekuloval ako sa tam dostať :)
Každopádne vďaka za rady
26.11.2019 - 14:45:26
00
no dierka tam nie je, model je Boa L6...treba to takouto pomôckou nadvihnúť...

26.11.2019 - 14:52:06
02
Caute, prihodim moju otazku tu. Vydrala sa mi jedna snurka/lanko na cyklotopankach a bojim sa ako dlho to este vydrzi. Objednal som si nahradu ale pamatam si ze ked osm ich kupoval tak originalne snurky boli kratke a nohu som tam nevedel dat tak mi snurky v obchode vymenili za dlhsie - topanky su mi dobre a pouzivam ich uz 3 roky. AJ tak tam vsak nohu nedam len tak a musim ich stale vyberat z tych hacikov, dat nohu a potom ich znova nasadit. Co je v pohode, ale snurky to zrejme opotrebuje viac ako by bolo treba. Preto rozmyslam kde by som zohnal iba snurky, kebyze mi tie co mi pridu su kratke. Nemate nahodou tip? Neviem sa k tomu dopatrat.
14.04.2022 - 20:16:49
00
Ahoj
Menil som si Boa na svojich Shimano Tretrach kde su dve koliecka (vrchne a spodne) ktore su identicke okrem jedneho detailu a to dlzky lanka ;) , sice neviem ake mas tretry ale pri kupe boacky teoreticky aj na to treba dat bacha.. Pokial viem zatial som sa nestretol stym ze by sa dalo samostatne lanko objednat, co som uz par Boa riesil tak doslo vzdy ako celok lanko+boa kolecko.. Inak ak mas moznost zmeraj dlzku lanka aku potrebujes a ja sa ti mrknem ci nemam navyse lanko.. ked tak napis mi sukromnu spravu ;)
18.04.2022 - 09:23:39
00
Ahoj, ozvali sa mi z BOA ze mi poslu dlhsie lanka. Dnes som ich nasiel v schranke (fakt rychlo prisli) a teda som este neskusal ci su dost dlhe. Oni mi tam fakt namontovali celkom extrem, tak mozno take dlhe ani nepotrebujem musim to vyskusat. Kazdoapdne mi povedali ze samostatne lanka sa kupit nedaju ze sa to predava ako celok. Ty mas len lanko ci mas tie dlhsie BOA? Keby nieco ozvem sa, ale snad budu stacit kedze vraj uz dlhsie nemaju :D. Len by ma zaujimalo odkial to teda mal ten obchod.
A tiez nerozumiem ako tam napcha nohu niekto s tymi kratkymi lankami - s tymi som to nevedel zapnut ani ked tam noha uz bola :D
20.04.2022 - 08:51:59
00
Menil som uz zopar Boa koliecok tak mam par laniek co mi ostali :)
20.04.2022 - 19:55:10
00
Myslim ze uz navzdy len BOA.
Dlhsie som zvazoval vymenu BOA na MTB shimano tretrach, drotiky boli uz take velmi polamane a zasekavali sa vnutri. Stale ale nebola vola vyklikat. Posledny pad zrusil lave boa tak uz ma nudza prinutila.

Tento repair system je uplna bomba.

Vo stvrtok vecer vyklikane, dnes kurier GLS dorucil. Vymena easy za par minut. Ide to zas ako nove.
15.05.2023 - 20:32:03
01
keyboard_arrow_up