piatok - celodenka.. niekam napr kojsovka, alebo ruzinsky okruh, slanske... na pohodu. ucast kohokolvek vitana
30.04.2008 - 22:48:58
00
to: ja_michalko

čo znamená celodenka? no znie mi to ako že sa ide na celý deň, ale kedy je odchod a predpokladaný príchod a ide sa po ceste alebo po lese?
01.05.2008 - 10:32:14
00
to: ja_michalko

čo znamená celodenka? no znie mi to ako že sa ide na celý deň, ale kedy je odchod a predpokladaný príchod a ide sa po ceste alebo po lese?


no mozno som sa zle vyjadril. odchod by bol tak o 10:00 - 11:00 prichod podla doby trvania vyjazdu, ale predpokladam ze max trvanie vyjazdu cca 5-6 hodin podla trasy. pojde sa urcite na 95% po lese.
trasa napriklad:
bankov->jahodna->lajoska->kosicka bela->galova->VV->hresna (alebo janosikova basta)->ke
01.05.2008 - 10:50:40
00

no mozno som sa zle vyjadril. odchod by bol tak o 10:00 - 11:00 prichod podla doby trvania vyjazdu, ale predpokladam ze max trvanie vyjazdu cca 5-6 hodin podla trasy. pojde sa urcite na 95% po lese.
trasa napriklad:
bankov->jahodna->lajoska->kosicka bela->galova->VV->hresna (alebo janosikova basta)->ke

a co to presunut na sobotu, ma byt krajsie pocasie a teplejsie, pridal by som sa.
01.05.2008 - 11:12:08
00
no moze byt aj taka moznost. dnes som fajn zmokol a to som bol len tu smerom na druzstevnu, takze ak by zajtra malo prsat a v sobotu by malo byt pekne, tak by sa to dalo posunut na sobotu
01.05.2008 - 14:39:53
00
chlapi:) mne by to bolo jedno,či v piatok alebov sobotu,ak ma vezmete ja sa prispôsobím,len neviem neviem,či to nebude na mňa priveľa....predsa len jaro začalo nedávno:))ale ak sa mám dobiť nedbám....Miško,nie je to na mňa priveľa?..dám na tvoje slová.....
01.05.2008 - 16:27:14
00
nie je to na mňa priveľa?..dám na tvoje slová.....

nemyslim, zeby to bolo nejak extremne vela. vzdy je moznost to otocit podla toho ako sa nam pojde. v tom problem nevidim. takze uz len dohodnut den...
01.05.2008 - 18:05:52
00
:) ďakujem Miško, povedz deň a čas a je to,teda v mojom prípade,ale prispôsobím sa aj Lakko to je jasné:) a aj ostatným,ktorí by chceli ísť:) mne vyhovuje aj piatok aj sobota:))
01.05.2008 - 18:13:16
00
Stretnutie prisposobime podla toho kde byvate. Ja som doma na Tahanovciach takze mne vyhovuje "Loky". Neviem vsak co si mam mysliet o pocasi. SHMU na sobotu predpovedal 22°C a polooblacno cize idealne podmienky, ale dnes po 18.00 hod to zmenili na 17° C a prehanky. Takze babo rad.
01.05.2008 - 18:30:33
00
no ja to vidím tak,že tak či tak zmokneme:) proste aprílove počasie:) nezabrániš tomu:) či zmokneš smerom domov alebo tam,to ti ozaj neviem predpovedať:) ale že zmokneš,to ti poviem zodpovedne:)) už aj moja malá meteorologická stanica doma je šílena z toho počasia,nestíha zachytiť všetko:))) tak je otázne ,ak pôjdeme na bike zajta,či by nebolo ideálne zapichnúť to na Lajoške,dať si pivo,opiecť niečo...a prečkať prípadný dážď,pretože nikdy teraz neprší dlhšie ako hodinu...čo vy na to?
01.05.2008 - 18:39:14
00
ahojte bikeri, tu je dcéra robky2. Divím sa, že sa vám chce šľapať na BIKE :) A keď čítam, že sa mamka chystá na Kojšovku, tak sa jej divím, že sa jej chce šľapať. Ja radšej budem doma tancovať, v teple a bez dažďa. Ale vám prajem veľa pekných chvíľ a hlavne aby ste nezmokli. A prezradím vam niečo, moja mamka neznáša dážď :))))
Tak sa teda majte :))
01.05.2008 - 18:47:07
00
čo je VV a galova? a janosikova basta? tieto miesta nepoznám rád by som však spoznal./hrešná je na kavečanoch že? . poznám to len po košickú belú aj keď mi príde že je to od ruky ísť z jahodnej na lajošku a potom sa prakticky vracať na košickú belú... z jahodnej by sa priamo dalo ísť na košickú .. alebo odbočka čo je na lajoške.. na košickú belú.. ide inou cestou? ešte som ju neskúšal vždy ma lákala no nakoniec som šiel na jahodnú alebo na vyšnú a nižnú hutku (dúfam že si dobre pamätám)
01.05.2008 - 19:36:18
00
čo je VV a galova? a janosikova basta? tieto miesta nepoznám rád by som však spoznal./hrešná je na kavečanoch že? . poznám to len po košickú belú aj keď mi príde že je to od ruky ísť z jahodnej na lajošku a potom sa prakticky vracať na košickú belú... z jahodnej by sa priamo dalo ísť na košickú .. alebo odbočka čo je na lajoške.. na košickú belú.. ide inou cestou? ešte som ju neskúšal vždy ma lákala no nakoniec som šiel na jahodnú alebo na vyšnú a nižnú hutku (dúfam že si dobre pamätám)

VV je Vysoky vrch, je to kopec na ktory takmer na vrch vedie asfaltka, ktora zacina na Alpinke a pokracuje okolo golfoveho ihriska dalej dolinou. Na zaver je cca 1 km krute 15-20% stupanie (odhadom) Na Galovu sa dostanes po zelenej z VV a Janosikova basta je po ceste z VV ak sa vydas na druhu stranu kopca smerom na Kysak. Je tam pekny vyhlad. Pozri na odkaz, su tam fotky z vyjazdu tam uvidis vyhlad z Janosikovej Basty . Urcite si nesiel na Vysnu a Niznu Hutku ale Vysny a Nizny Klatov.
http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?t ... &start=420


Naposledy upravil lakko dňa 01.05.2008 - 20:01:03, celkovo upravené 2 krát.

01.05.2008 - 19:57:40
00
[
lákala no nakoniec som šiel na jahodnú alebo na vyšnú a nižnú hutku (dúfam že si dobre pamätám)[/quote]


no nižná a vyšná Hutka je smerom na slanec za krásnou
01.05.2008 - 20:00:18
00
áno klatov :D
stále si to pletiem :) musím sa to naučiť
01.05.2008 - 20:03:52
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up