je to veľmi náročná trasa?


pri pohodovom tempe by to mala byt nenarocna trasa


pôjde sa viac po ceste alebo les?


je to prevazne les, asfaltky ja nemusim

a trochu indiskrétna otázka ale koľko rokov máte vlastne? :)


vsetci sme mladeznici :lol:
02.05.2008 - 13:03:56
00
tj aspoň cca? a teda by som sa mohol pridať? z bankova na jahodnú kadiaľ? osobne som taký typ že do kopca idem radšej po ceste a z kopca cez les :) ešte stále mám blbý pocit keď je nejaký prudký kopec v lese kvôli tretrom že ma preváži a neviem použiť reflex vysunutia nohy :D a potom padám ako taška nabok ... alebo tlačím .. ani jedno sa mi nepáči :) na jahodnú sa dá aj z alpinky ísť popri golfových a potom doľava cez starú lesnú cestu .. to je fajn trasa až na to že ke'd som tam bol ešte v marci tak všade bol sneh a blato .. v meste už nič.. to na nás ľudia ale pozerali :D
02.05.2008 - 13:10:19
00
je to veľmi náročná trasa? uvažujem že by možno nebolo zlé spoznať nejakých nových bikerov lebo okolo mňa je dosť lenivcov hlavne :) pôjde sa viac po ceste alebo les? a trochu indiskrétna otázka ale koľko rokov máte vlastne? :)

Narocnost zalezi aj od toho o koho ide. Pre mna to bude narocna trasa. Bral som antibiotika, nesedel som 2 tyzdne na biku a mam skoro plnoleteho syna :shock: (vek si odhadni) Pre Muffina, Vladola, Zombiho a Davhana by to bol "dietny" vyjazd. Oni zvyknu jazdit viac km. Bol som niekolko krat s nimi. Nebol problem, stale ma trocha pockali (su to chrti) a ked som citil ze je to na mna uz vela a treba sa aj vratit domov rozlucili sme sa a do KE som sa vratil sam. P.S Tato partia jazdi hlavne po lese, oni sa asfaltu stitia ako cert kriza. hehe. Mne nevadi. :lol:


Naposledy upravil lakko dňa 02.05.2008 - 13:14:51, celkovo upravené 1 krát.

02.05.2008 - 13:11:10
00
Pre Muffina, Vladola, Zombiho a Davhana by to bol "dietny" vyjazd. Oni zvyknu zazdit viac km. Bol som niekolko krat s nimi. Nebol problem, stale ma trocha pockali (su to chrti) a ked som citil ze je to na mna uz vela a treba sa aj vratit domov rozlucili sme sa a do KE som sa vratil sam.

coooo?????? no dovi dopo :evil:
02.05.2008 - 13:13:57
00
tak čo si robím štatistiku z mojich výjazdov podrobnú tak som tento rok najazdil 282km a priemerne na jeden výjazd mi vychádza 31.43... bol som najčastejšie na jahodnej a ružíne, bankove, bukovci a raz aj na kojšovskej holi (skoro som zamrzol ešte tam bol sneh a ľad na vrchu :D )
02.05.2008 - 13:13:59
00
coooo?????? no dovi dopo :evil:

Pre mna ste "chrti" ked vam budem stacit tak uz nebudete. :lol:
02.05.2008 - 13:16:27
00
Pre mna ste "chrti" ked vam budem stacit tak uz nebudete. :lol:


Suhlas, su to chrti. Niektori chrtia aj dolekopcom:)
02.05.2008 - 13:19:11
00
to nie je možné ... dnes som obvolal asi všetkých okolo mňa čo bikujú a nikomu sa nechce alebo nemôžu :( nebudete dnes niekto niekde? :D
02.05.2008 - 13:19:42
00
... som taký typ že do kopca idem radšej po ceste a z kopca cez les :) ešte stále mám blbý pocit keď je nejaký prudký kopec v lese kvôli tretrom že ma preváži a neviem použiť reflex vysunutia nohy :D a potom padám ako taška nabok ...


to je vsetko o technike a o spravnom radeni(chce to prax)
samozrejme, ze sa mozes pridat, nie sme ziadny elitari :)
02.05.2008 - 13:23:56
00

Suhlas, su to chrti. Niektori chrtia aj dolekopcom:)


aj ty, brutus?
02.05.2008 - 13:24:42
00
to nie je možné ... dnes som obvolal asi všetkých okolo mňa čo bikujú a nikomu sa nechce alebo nemôžu :( nebudete dnes niekto niekde? :D

Ak nebude prsat vybehnem sa dnes poobede rozhybat po trase Tahanovce-smer Druzstevna-odbocka Kavecany (prudky kopec vsetko po ceste) - Hresna-Alpinka-Bankov.
02.05.2008 - 13:32:22
00
cha! ide trapit force-a na cestu a mne nadava ze som chrt. kokso kam toto speje
02.05.2008 - 13:34:44
00
hlavne Vlado je chrt po tom, co zhodil velku pilu a nahodil rockring a platformy :)
02.05.2008 - 13:39:59
00
to nie je možné ... dnes som obvolal asi všetkých okolo mňa čo bikujú a nikomu sa nechce alebo nemôžu :( nebudete dnes niekto niekde? :D


...no, ešte chvíľu podebatuj na net-e a môžeš ísť do postele, pretože už bude večer... kto rád bikuje, tak je už niekde vonku alebo sa práve vrátil ako my... dali sme si len taký krátky výletík - koniareň - hupíky - jahodná a späť...
02.05.2008 - 13:45:28
00
cha! ide trapit force-a na cestu a mne nadava ze som chrt. kokso kam toto speje


chrt je ponovom nadavka ? :oops: :P

ale ozaj lakko minule si sa natahoval s vandalom na asfalte a teraz takto :twisted:
02.05.2008 - 13:46:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby)
keyboard_arrow_up