Koho budem volit - VOLBY 2020

Anketa bola ukončená dňa 15.02.2020 - 21:25:25

Smer 2% [ 9 ]
ĽSNS 6% [ 30 ]
PS/Spolu 18% [ 87 ]
Za Ľudí 15% [ 70 ]
OĽANO 19% [ 91 ]
SME RODINA 3% [ 14 ]
KDH 3% [ 16 ]
SaS 21% [ 99 ]
SNS 1% [ 5 ]
MOST-HID 1% [ 3 ]
Dobra Voľba 1% [ 4 ]
VLASŤ 4% [ 17 ]
Iné 6% [ 27 ]
Celkový počet hlasov : 472
Prid si pojazdit na bajku na vychod slovenska a garantujem ti ze uvidis krutu realitu s prveho radu a nie len s videa ;)
22.01.2020 - 00:00:36
06
Prosim vysvetli mi tu realitu lebo fakt netusim co si myslel.

Na tom konkretnom videu je jedna konkretna udalost a z nej spraveny zostrih. Ucelovo - vtipne. Mna pobavil ten prestrih na tu "nenavistnu" cigansku hudbu. Na tom som sa fakt zasmial. Druha cast uz bola o nieco menej vtipna ale ja sa vzdy zasmejem na tom ked si niekto naserie do huby (co verim ze teba rozosmiat nemusi - tak ako ja som nepochopil meme ktore si dal ty)
22.01.2020 - 00:14:30
01
Qua ako je mozne ze som prezradeny?! Tieto anketky mam rad rovnako ako ked mi zavolaju z Banskobystrickej investicnej burzy a ja im hovorim “ano, ano chcem investovat a prave som rozmyslal co s volnymi par stotisicami.” Prepacte, ze som vam anketu skreslil.
22.01.2020 - 00:18:18
00
halopici napísal:
Prosim vysvetli mi tu realitu lebo fakt netusim co si myslel.

Na tom konkretnom videu je jedna konkretna udalost a z nej spraveny zostrih. Ucelovo - vtipne. Mna pobavil ten prestrih na tu "nenavistnu" cigansku hudbu. Na tom som sa fakt zasmial. Druha cast uz bola o nieco menej vtipna ale ja sa vzdy zasmejem na tom ked si niekto ***** do huby (co verim ze teba rozosmiat nemusi - tak ako ja som nepochopil meme ktore si dal ty)


Myslel som to tak ze tu si bohuzial musis trasu planovat tak aby si nedostal kamen do hlavy a to je ta realita. Kazda cast Slovenska ma urcite svoje problemy a asi aj humor.
22.01.2020 - 00:29:14
01


Naposledy upravil Hosť dňa 04.08.2020 - 02:35:42, celkovo upravené 2 krát.

22.01.2020 - 00:48:38
08
Luigi napísal:
Myslel som to tak ze tu si bohuzial musis trasu planovat tak aby si nedostal kamen do hlavy a to je ta realita. Kazda cast Slovenska ma urcite svoje problemy a asi aj humor.


Tak to ma mrzi. To su tam az tak Kotleby rozsirene?
22.01.2020 - 01:18:34
05
halopici Vravim ti musis tu prist aby si to zazil a potom vsetko pochopis
22.01.2020 - 06:20:32
01
Luigi a ty si myslíš že ten problém vyrieši mazurek a kotleba? nebuď naivný. Včera sa v Levoči zľakli pár protestujúcich a ušli ako malé deti :D
"Zrazu sa spoza kotlebovských áut objavil Milan Mazurek. Postavil sa na korbu dodávky a do mikrofónu vzrušene oznámil, že ruší míting.
„Vzhľadom na to, čo sa deje, dostali sme informáciu od príslušníkov Policajného zboru, že sú tu ľudia zaplatení, opití a pripravení urobiť zlé veci a ublížiť,“ rozprával do mikrofónu.

Pýtali sme sa niekoľkých policajtov vrátane toho, ktorý vydával príkazy, či vedia, o čom Mazurek hovoril, ale nikto o ohrození nevedel.
„Od nás to nemá, o ničom neviem. Aj som sa ich pýtal, prečo to hovoria, keď sme im takú informáciu nedali,“ reagoval veliaci policajt."
22.01.2020 - 06:52:55
013
...policajti boli tiez zaplateni :D
22.01.2020 - 07:20:04
03
Tak asi by sme ich fakt mali zacat bit aby sa necitili ukrivdeni.
22.01.2020 - 08:25:44
01
Kotleba ukazal v banskobystrickej zupe ze ako vie riesit problemy, riesil akurat tak svoje. kazdy mu povinne daval 20% platu, spackal verejne obstaravania, vybudoval posilovnu v budove bsk a na naklady zupy tlacil letaky pre svoju kampan. Snad kazdy kto ma trochu rozumu si vie predstavit ze ako by fungoval na celostatnej urovni, a nebolo by to o bezpecnom bicyklovani na vychode (co je tiez zaujimava vec lebo vychod som z velkej casti presiel a nejak som stale zivy...)
22.01.2020 - 08:58:48
020
No len podľa mňa by media mali začať viac pripomínať to jeho (ne)fungovanie v kraji a nie stále Ako mu rastu %, že je druhý a podobne . Takto len podporia dalsich ľudí, ktorí si budú myslieť: " kotleba stúpa asi je to dobre riešenie, dam mu hlas " . 🙉🙄
22.01.2020 - 09:23:19
03
Luigi napísal:
halopici Vravim ti musis tu prist aby si to zazil a potom vsetko pochopis


Ale vsak ja som na vychode bol a viackrat dokonca. Naposledy na jednej svatbe kde prave ako kapela hrali nejaki cigosi. A dobre bolo :) Nikdy tam na vychode po mne alebo po niekom koho poznam kamene nikto nehadzal.

Zial u nas v BA sa to uz parkrat stalo.

https://www.aktuality.sk/clanok/278213/video-extremisti-hadzali-kamene-na-arabsku-rodinu-s-dietatom-v-kociku/

A dokonca aj na mna ked tito smradi zrusili preteky city downhillu kde som bol ako divak

https://www.youtube.com/watch?time_continue=6&v=7SJyumPodOE&feature=emb_title

Priznam sa ti ze vtedy by som bol radsej na tom vychode u vas niekde na bicykli.
22.01.2020 - 10:20:26
05
halopici: Luigi pise o takomto niecom:
https://spis.korzar.sme.sk/c/22287351/styria-maloleti-na-spisi-brutalne-napadli-starsiu-zenu.html
https://www.tvnoviny.sk/domace/1959027_brutalny-utok-v-dobsinej-mladik-pri-krcme-na-smrt-dobil-muza-28-drevenou-palicou
https://www1.pluska.sk/regiony/kozarovciach-hadzu-romovia-aut-kamene
a hromady dalsich pripadov. Problem ale nie je vo farbe pokozky, ale inde.
Vysinuti ludia sa najdu vsade, ale su roztruseni, sibe im samostatne. Ale niekde hromadne :D .. ak ich rozsadis a zamedzis, aby im sibalo spolocne, vela z nich sa umravni. Taka je civilizacia. Plati to jak pre fanatickych privrzencov cohokolvek, tak aj tych, co byvaju v osade.
22.01.2020 - 11:22:20
06
Hary13 K Levoci sa vyjadrovat nebudem, lebo som tam nebol a co jedna pani povedala ma nezaujima. Nevravim ani to ze to vyŕiesi Kotleba a Mazurek. Neviem odkial si to zobral.
halopici Neuveris ,ale mam ciganov aj kamaratov. Ja som nikde nenapisal ze kazdy cigan je zly. Mam radost ze ti na svadbe pekne zahrali a si sa zabavil a potesil. Pokial chces zazit aby po tebe hadzali kamene tak ti dam suradnice a vyskusaj si to.

Zhrniem to asi tak ze vsade na svete su dobry ludia a zly ludia. No som presvedceny aj o tom ze zakony by mali platit pre kazdeho rovnako ci je cierny , biely atd. Nech uz volby vyhra ktokolvek tak je jasne ze raj na Slovensku nebude. Politika je spinavost v ktorej ide o peniaze a moc a nie o dobro obcana. Bol tu Meciar, Dzurinda, Fico a preslo 30 rokov od revolucie a ludia su stale nespokojny a stale sa tu kradne.

lto ano najhorsie su tie osady
22.01.2020 - 17:00:53
05
keyboard_arrow_up