Tak som rád že po tých útrapách čo sme mali máš už aj ty doma konečne funkčný bicykel.🙂
08.01.2020 - 20:31:39
00
rissman napísal:
Farma to je ten dokument so zatvorenymi zvieratkami v ohrade na statku? To na odlahcenie. Nejaky cas spat som sem daval video s tlmicom co vydaval pre mna divne zvuky. Zaver je taky, ze tie zvuky su uplne v poriadku. Najskor mal ist tlmic do Slovkolexu a nakoniec isiel cely bike do CZ. Tie zvuky som konzultoval v CZ aj SK Fox servise a oba to potvrdili. Podobne malo viac majitelov Luxov. Problem bol aj s Rebound (islo iba 6 klikov). Po servise uz 14 a je citit aj zmeny na roznych polohach. Co sa tyka CZ supportu musim povedat, ze boli korektni. Este som chcel nejaku dodatocnu zmenu po viac ako 30 dnoch (vymenit normalne kosiky za tie side cut). Tu mi CZ supp.povedal, ze je to uzatvorene ale napisal som na DE supp.a obratom mi pisali z CZ ze OK. Je to moj prvy bike zakupeny online ale nevidim najmensi dovod preco si to v bud.nezopakovat. Mozno to bude ina znacka ale vsetko aj ohladom servisu/supportu je a bolo OK


Som celkom vďačný za toto echo. Pamätám si to video ale moc si ma nepotešil lebo ten zvuk sa mi vôbec nepáčil a práve čakám na rovnaký bike.
08.01.2020 - 20:31:52
00
rissman napísal:
Farma to je ten dokument so zatvorenymi zvieratkami v ohrade na statku? To na odlahcenie. Nejaky cas spat som sem daval video s tlmicom co vydaval pre mna divne zvuky. Zaver je taky, ze tie zvuky su uplne v poriadku. Najskor mal ist tlmic do Slovkolexu a nakoniec isiel cely bike do CZ. Tie zvuky som konzultoval v CZ aj SK Fox servise a oba to potvrdili. Podobne malo viac majitelov Luxov. Problem bol aj s Rebound (islo iba 6 klikov). Po servise uz 14 a je citit aj zmeny na roznych polohach. Co sa tyka CZ supportu musim povedat, ze boli korektni. Este som chcel nejaku dodatocnu zmenu po viac ako 30 dnoch (vymenit normalne kosiky za tie side cut). Tu mi CZ supp.povedal, ze je to uzatvorene ale napisal som na DE supp.a obratom mi pisali z CZ ze OK. Je to moj prvy bike zakupeny online ale nevidim najmensi dovod preco si to v bud.nezopakovat. Mozno to bude ina znacka ale vsetko aj ohladom servisu/supportu je a bolo OK


Teraz som to bol prepocitat (rebound) a ide mi 20 klikov....to asi zalezi od pocasia
08.01.2020 - 21:51:44
00
mikami si kontroloval vidlu alebo tlmic. V mojom pripade ide o tlmic.
08.01.2020 - 22:34:22
00
rissman napísal:
mikami si kontroloval vidlu alebo tlmic. V mojom pripade ide o tlmic.


Mas pravdu, pozeral som vidlu, vecer pozriem tlmic...
09.01.2020 - 07:42:35
00
ahoj kondvi konecne je vsetko ako ma byt. Som bol prekvapeny, ze v CZ to relativne rychlo poriesili. V Canyon-e CZ 26.11. odstrojili tlmic a poslali do CYKLOŠVEC. 3.12. bol tlmic spat a bike poslali spat na SVK. Co bola sranda, ze tlmic bol natlakovany na max a tak ho aj poslali spat. Ked som ho skusal ani sa nepohol :-). Bike som uz jazdil a bol som milo prekvapeny, jazdi sa s nim fajne, lepsie ako som cakal. Prechadzal som tiez z karbonu ale inej znacky (Spesl EPIC) ktory som uz nechcel lebo som chcel skusit inu znacku. Vo vybere bol scott SPARK, orbea OIZ, kona HEI HEI RACE a rose THRILL HILL. Vsetky ktore bolo mozno otestovat na akciach a testovackach som skusil (Kalnica, Hradok, priv.test.Specialized atd). Rose a Konu som z vyberu vylucil (ta kona ma mrzela, bol to favorit ale bez vyskusania bike som nechcel). OIZ mi vobec nesadol, co ma dost prekvapilo. Nakoniec po testovacke v Hradku som vybral LUX-a a naozaj nelutujem. Z partie tu znacku beru menejcenne ale to nie je moj problem a nakoniec priznali, ze bike vyzera celkom fajn :-) Inak co dost zavazilo bolo komplet XT (1*12), nie zakladne tlmenie, normalne kolesa a moznost dvoch flias.
09.01.2020 - 09:31:11
01
Tak tak presne si vymenoval plusy, ja som bol síce iba asi na 15km kvôli zdravotným problémom, ale tiež som prekvapený to nové XT oproti "starému" čo mám na HT je pekný rozdiel a samozrejme tie dve fľaše veľmi zavážili keď cez leto idem aj na 4 hodinový výjazd a cestou není kde doplniť vodu to veľmi ocením.
09.01.2020 - 10:11:26
00
rissman napísal:
mikami si kontroloval vidlu alebo tlmic. V mojom pripade ide o tlmic.


Tlmic ma 14 klikov, takze zhoda. Uz som sa nalakal, ze si tu kazdy klika len tak ako sa mu zachce :)
09.01.2020 - 17:58:23
00
@mikami tych 20 klikov na vidle je na Rebound-e aj na open adjust mode kolecku (to je zase hore). Pozri si manual k vidle aj tlmicu tam mas info nejakych doporucenych rozsahov voci hmotnosti jazdca. Ako prvy nastrel OK a neskor doladis ako to budes citit.
09.01.2020 - 18:41:34
00
Ahojte, idem objednávať pätku. Pridá sa niekto s objednávkou?
23.01.2020 - 12:56:03
00
Ahojte, idem objednávať pätku. Pridá sa niekto s objednávkou?


Ahoj. Ja by som sa pridal. Odkiaľ si?
Potrebujem Derailleur Hanger GP0171-01 :
https://www.canyon.com/cs-cz/gear/components/spare-and-wear-parts/derailleur-hangers/derailleur-hanger-gp0171-01/10002366.html
23.01.2020 - 16:21:21
00
Podobne. Potreboval by som 2ks vyssie uvedenych 😁 Kludne ich objednam aj ja. Som z BA.
23.01.2020 - 18:12:16
00
Hmm, ked tak citam spravy, tak jarne dodavky Canonov mozno aj budu meskat...
04.02.2020 - 17:54:56
00
z akého dôvodu majú meškať...? žeby čína...? ešteže som kúpil na jeseň :D
04.02.2020 - 19:45:46
00
To by aj mna zaujimalo ake spravy, cakam totiz bike 2-6 marca.
04.02.2020 - 21:28:04
00
keyboard_arrow_up