JankoPN napísal:
len slovaci su narod taky ze v anonymite , budu trolovat hejtovat vsetko...

Čo máš proti Slovákom? Tvrdíš to na základe čoho. Tiež som príslušník národa a tvoje zlomené sedlo mi je niekde úplne u.... Tak sa ukajaj na konkrétnych.
26.01.2020 - 20:41:52
02
JankoPN napísal:
len slovaci su narod taky ze v anonymite , budu trolovat hejtovat vsetko...vies nemas asi zaujem tak naco to riesis?? keby si sa niekedy pozeral sam na seba a riesil svoje problemy a nezvysoval si sebavedomie v ponizovani druhych, takych ako ty uz davno mal admin BANOVAT!! kazdy by sa mal pozerat do vlastneho hrnca a nie riesit inych.. ale slovac je v tomto mega iniciativna.. ty si nou priklad!!

Ja a v anonymite :) ? Pozna ma vcelku dost ludi z tohto fora, anonymny si skor ty :) Nicim ta neponizujem, robis si to statocne sam, ja si s tebou slusne pisem a nenadavam ti, tak ako ty mne :(. Nemas, zda sa, ani odvahu nadavky pisat adresne, pouzivas neurcite slovne zameno...

A preco by som sa nemal zaujimat o dianie na fore ? Raz cloveku vycitaju, ze sa ma starat len o seba a potom zas, ze sa ma zaujimat aj o dianie inde/nielen o seba/. Holt, vsetkym nevyhovies :lol: Ale ak by som sa mal zaujimat len o seba a nie o svoje okolie, potom by som bol skutocny "typicky slovak", ktoreho nic a nikto nezaujima. Ono s tymi prevodnikmi, ani sedlom nie je problem v tom, ze to inzerujes/darovavas .. ale inde.
26.01.2020 - 21:11:42
010
pozna ta vela ludi s for .. ano poznata to mass pravdu a co som pocul vela ludi odhlasilo koly tebe odber z for lebo uz sa nechcelo znechutovat tebou a tvojimi mudrymi komentarmi vsade bol vsetko videl tam kde nebol tam sa chysta :D :D
vies keby si bol fer clovek tak vidim daco nemam zaujem neriesim ale ty potrebujes vsetko riesit komentovat mastit si sebavedomie lebo asi si zabudnuty v dobe
26.01.2020 - 21:17:01
01
Toto forum stratilo za poslednych par rokov vela povodnych clenov, ale nemyslim ze to bude kvoli lto... Skor kvoli postupnemu prilevu vselijakych trollov a picusov, ktori ako spravni absoloventi vysokej skoly zivota a inych podobnych ustavov maju pocit, ze hocijaky ich vyplod je nazor a kazdy musi ich nazor respektovat. Samozrejme, toto ale plati len jednym Smerom...

Takze daj to sedadlo do bazaru za 14,88€, pusti si Kulturblog a tes sa, ako si nam to zase vsetkym natrel.
26.01.2020 - 22:30:46
010
Dal sem sedlo,zlomene,ale chcel ho darovat. Co nechapem je, ze preco sa ozyvaju ludia,ktori to sedlo nechcu..To naozaj nemate nic lepsie na praci..Kludne to tu sedlo mohlo byt len tak a zabudlo by sa na to.(nechodili by mi notifikacie na flame). Vobec sa mi nepaci ako sa to pasivne agresivne otocilo proti nemu..On potom reagoval aktivne agresivne,co ja nesudim,je mi to fuk..
Treba vyuzit pravo nereagovat,je to fajn vec ;) Reagovat vie kazdy blb
26.01.2020 - 22:49:11
013
Sa mi páči, že si využil právo nereagovať :)
26.01.2020 - 22:52:26
015
Hosť napísal:
Danajsky dar :)

Danajsky dar, hmm, uz niekolko rokov si davam sam sebe pod stromcek dobru whisky, taku co uz ma vek na sex, alebo by ma za to aspon nemohli postihovat...tento rok som presekol a dal som si nasu hruskovicu, kvalitny fabricky destilat 42ku. Viem, riadne o.t ale bolo to tu treba preseknut...Chovajte sa jak rodina...
26.01.2020 - 23:28:48
00
Flasu whiskey tu kludne postni, bracho
27.01.2020 - 08:33:28
01
Uz som sa niekolko krat zapovedal, ze na toto forum nenapisme ani ciarku, ak sa ma priamo niekto neoslovi. Ale nakolko niektore temy sledujem a staram sa len o seba, ako mi mnohi poradili, tak sa mi obcas stane, ze precitam nieco co mi hlava neberie. Chapem vsetky pohlady co tu odzneli ohladom toho sedla. Ale je absolutne nepochopitelne, ako vam vsetkym unika pochopenie toho druheho. jerenej mozes kludne darovat co len chces. Nikto by ta za to nemal napadat, co mam pocit, ze sa ani nestalo. Za to, ze lto a par dalsi nepada na zadok z tovojej stedrosti, hned nemusis byt podrazdeny. Ja docenujem, snahu kazdeho, co chce niecomu najst noveho majitela, lebo hodit to do popolnice je najjednoduchsie. Ale uz len pre ekologiu treba mysliet 3x, kym to naozaj vyhodim. Tiez ale musis pochopit, ze vdaka bohu su tu este ludia co povazuju za potrebne sa vyjadrit a komentovat aj veci o ktore nemaju osobny zaujem. Je to to co dava kazdemu foru hodnotu. Nie kazdy je napr. zvarac, alebo si vie predstavit taku opravu, ak tu niekto napise aspekty co to odnasa, mozno vo finale zachrani to sedlo pred cestou k niekomu, kto ho nakoniec definitivne vyhodi. Minimalne sa usetri ekologicka zataz vzniknuta prepravu. Ak si to sedlo niekto vezme po precitani kritickych prispevkov, bude to urcite niekto, kto vie do coho ide a je vacsia sanca, ze sa to cele podari.

BTW: lto a par dalsich ludi co sa nenechali otravit permanentnymi osobnymi utokmi su jedinym dovodom, preco este toto forum funguje. ZMYSLOM FORA JE VYMENA NAZOROV!
27.01.2020 - 11:50:59
03
Kenai dik.. ja som to presne napisal ako si myslel, len ja si nenecham od nikoho srat na hlavu a urcite nie od niakych hejterov ktory si tu v rubrike darujem klen zvysuju svoje nulove ego!!! ja to nepredavam ja to darujem , ked niekto nemal zaujem mohol kludne preskocit prispevok ale nie slovaci budu riesit, uz som si zvykol...
27.01.2020 - 11:55:11
00
Ani ja som sa nechcel zapojiť, ale prosím jerenej vezmi do úvahy, že je rozdiel darovať vec a darovať odpad. To, čo ponúkaš je odpad. Zlikviduj si to sám.
A ak sa ti nepáči ako reagujú slováci na slovenskom fóre skús to ponúknuť na nejakom zahraničnom, som fakt zvedavý na reakcie :lol:


Naposledy upravil astro dňa 27.01.2020 - 12:32:00, celkovo upravené 1 krát.

27.01.2020 - 12:24:42
010
astro aj odpad moze mat pre niekoho hodnotu, ako napr take zjadene pneumatiky, stavebna sut z demolacie, nemozes vediet, mozno niekto z toho urobi skulpturu, ako ma kamaratka metlu v Jezibaba pub s rajdami a sedlom s biku.
27.01.2020 - 12:31:31
02
Tak tu zacnime teraz vsetci pridavat zjazdene, poskodene veci z bikov, ved pre niekoho to mozno ma cenu... Mozme tu potom rovno z toho spravit srotovisko. :fubar:
27.01.2020 - 12:34:21
04
Jaiub A co by sa stalo ? Urzailo by to necie esteticke citenie, ci by si sa citil trapne byt prihlaseny na odber noviniek z temy srotovisko ? :lol:
Kazda jedna vec, ktora neputuje na smetisko, ale najde este uplatnenie je investicia do buducnosti. Smetiska su uz aj tak velke az az.


Naposledy upravil Kenai dňa 27.01.2020 - 12:47:27, celkovo upravené 1 krát.

27.01.2020 - 12:45:38
00
ludia asi cakaju ako na teple rozky ze nim niekto daruje funkcnu vec dobru zachovalu, kazdy normalny co nema vytetovanu jaternicu na cele to racej preda na bazari nez to tu da zadarmo tymto trollom co su v tomto fore!
27.01.2020 - 12:47:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up