Koho budem volit - VOLBY 2020

Anketa bola ukončená dňa 15.02.2020 - 21:25:25

Smer 2% [ 9 ]
ĽSNS 6% [ 30 ]
PS/Spolu 18% [ 87 ]
Za Ľudí 15% [ 70 ]
OĽANO 19% [ 91 ]
SME RODINA 3% [ 14 ]
KDH 3% [ 16 ]
SaS 21% [ 99 ]
SNS 1% [ 5 ]
MOST-HID 1% [ 3 ]
Dobra Voľba 1% [ 4 ]
VLASŤ 4% [ 17 ]
Iné 6% [ 27 ]
Celkový počet hlasov : 472
nickovw08 napísal:
A povinnosti už nemusí mať rovnaké?



Ktoré máš navyše?
29.01.2020 - 07:00:52
03
Platit za obedy v skolke, skole, odvadzat dane kedze pracujem ... este by sa iste naslo kopec
29.01.2020 - 08:13:35
03
"Demokracie nemůže existovat jako permanentní forma vlády - může trvat pouze tak dlouho, nežli voliči zjistí, že si mohu dovolit odhlasovat velkorysé výhody na účet státní pokladny. Od této chvíle hlasuje většina vždy pro ty kandidáty, kteří jí slibují nejvíce požitků z veřejných financí. Proto demokracie vždy zkolabuje kvůli nedostatku finanční odpovědnosti... průměrná doba trvání vrcholu velkých světových civilizací byla přibližně dvě století... všechny postupně procházely těmito stádii: od otroctví k víře, od víry k odvaze, od odvahy ke svobodě, od svobody k hojnosti, od hojnosti k sobectví, od sobectví k sebeuspokojení, od sebeuspokojení k apatii, od apatie k závislosti, od závislosti zpět k otroctví."
Alex Fraser Tytler

V ktorej faze sa nachadzame teraz my?
29.01.2020 - 08:22:18
09
lapaloma napísal:
Platit za obedy v skolke, skole, odvadzat dane kedze pracujem ... este by sa iste naslo kopec

Obedy zadarmo v materskej a základnej škole su viazené na príslušnosť k etniku alebo trvalý pobyt v osade? Pochybujem. Máš zdroj?
To s tymi daňami máš tiež skreslené. To že ich odvádzaš (resp tuto povinnosť ma za teba zamestnávateľ, ty ju nemáš) mas tiež skreslené. To že ich odvadzaš nie je viazane na to, či si alebo nie si
Indián z osady. Ale na zamestnaný/nezamestnaný. Ak Indián z osady podniká (predstav si, aj takí sú), tak má normálne povinnosť podávať daňové priznanie ako neindian. Ale veď to veľmi dobre vieš aj tak.
29.01.2020 - 08:48:01
09
To s tými daňami máš skreslené ty. To ze ich odvádza za teba zamestnávateľ neznamená, že to sú jeho peniaze. Len štát si to poistil pretože disciplína a finančná gramotnosť ako aj vymožiteľnosť je vo väčšine firiem väčšia ako u bežných ľudí. BTW: kopec ludi dane odvádza samo pretože nie sú zamestnancami a nemajú zamestnávateľa.

To by sme už mohli rovno napísať že tvoje zarobené peniaze vôbec neminas a nič za ne nekupujes a predsa sa minaju. Pointa je že ich míňa na nákupy pre tvoju rodinu tvoja žena.
V ostatnom máš pravdu.
29.01.2020 - 13:28:17
02
halopici
indiánov som spomenul len kvôli kontrastu,ešte tu máme xy ďalších slabomyseľných skupín
vláda bude vždy odrazom národa, blbci si zvolia blbcov
29.01.2020 - 16:21:28
01
a preto tu máme hnoj 10r :D
29.01.2020 - 17:14:06
01
Viete kolko fasistov treba na vymenu ziarovky?
Ziadneho, fasistov vobec netreba.
30.01.2020 - 10:52:20
034
Volodja: "Toto aj niektorá strana deklaruje, že by chcela? Nič také som nezachytil, ale zaujimalo by ma to."

scart335: "Tu si myslím, že sa niekto stal obeťou dezinformácií, bohužiaľ väčšine internetovej populácie chýba kritické myslenie a uveria všetkému čo ich kamarát zdieľal na fejsbuku."

lukas6s8p: "skôr je to *****, ktorý ich sám rozširuje"

Okupujú Irak nezrovnateľne horším spôsobom ako sovieti a WZ v 68 nás a nechcú odísť.

TASR, SITA 30.01.2020 14:11
Odmietnutie ponuky USA na investíciu do rekonštrukcie armádnych letísk bolo podľa prezidentky nedostatočne zdôvodnené a podmienky málo verejne komunikované.
Minister obrany označil podmienky USA ako neakceptovateľné. Pri takejto ponuke podľa neho „rozmýšľate, či sa zbavíte suverenity alebo nie“. Pripomenul, že ponuka nebola súčasťou programu NATO, ale malo ísť o bilaterálnu záležitosť.
02.02.2020 - 21:50:38
00
ta zelena guma Gajdos aj tak neriadi to ministersvo, to kazdy uz davno vie, je to nesvojpravny panak na krytie spinaveho biznisu ludi za SNS...tak nech zverejni tie podmienky...
02.02.2020 - 21:54:11
04
Ministerstvo riadi Hoľko. Onehdy som mal s jeho firmou Sofos nejaké dodávateľsko-odberateľské vzťahy. Bol som odberateľ.
02.02.2020 - 22:03:17
00
Nerozumiem jednej veci - čo také ponúka ĽSNS, keď má toľko následovníkov? Program nereálny, obsadenie kandidátky - kriminálnici, bývalí skíni, neonacisti, žiadny ekonóm, odborník na medicínu, školstvo.... Čo im tá strana ponúka, že ju tak bezhlavo chcú voliť? Ochranu proti migrantom? Ktorí sem neprídu, aj keď budú musieť? Tradičná rodina? To sú veci, čo potrebujeme riešiť, keď upadá školstvo, zdravotníctvo melie z posledného a najvyšší politici sú spojení s mafiou? Naozaj, bez nejakého vysmievania, vyrývania sa pýtam, čo také ponúka Kotlebova strana, aby ma to donútilo ju voliť?
03.02.2020 - 08:23:37
025
No to by si chcel od volicov lsns vela. Ze vraj program. Vsak program je to, ze im najdu akehokolvek vinnika (Soros, migranti, slnieckari, liberali, homosexuali, Kiska...na vyber je vela) za ich neuspesne a smutne zivoty. Daju im pocit niecoho viac len na zaklade toho, ze sa narodili ako Slovaci. Juraj ti to vysvetli.
03.02.2020 - 08:49:08
010
jednoznacne pan Kotleba!!!!! (Fico, Daňko, Harabín) uz lem preto aby vas porazilo na totie vase sproste "inteligentne" a teple hlavy --- servuuus ;)
03.02.2020 - 09:00:07
01
AdMich Tu máš odpoveď, ktorá hovori za všetko:

jednoznacne pan Kotleba!!!!! (Fico, Daňko, Harabín) uz lem preto aby vas porazilo na totie vase sproste "inteligentne" a teple hlavy --- servuuus ;)
03.02.2020 - 09:18:10
04
keyboard_arrow_up