Dnes znova defekt :( Ja to ...
Otázka: Môžem konvertovať na bezduše aj pri jazdenom plášti (s dušou)? Nebude pri tom nejaký problém?
31.03.2020 - 21:44:13
00
Ak je plášť bezdušový áno a samozrejme aj vhodné ráfiky.
31.03.2020 - 21:47:12
01
Je to všetko TLR... Ešte otázka. V ráfiku je taká modrá šwalbe páska (nie je to tá bezdušová)... Treba ju dať preč? Alebo môžem pásku natiahnuť aj cez ňu?
31.03.2020 - 21:50:15
00
prec. ocistit - odmastit rafik a nalepit bezdusovu pasku
31.03.2020 - 22:18:11
05
Este sa ti moze stat ako mna, ze sa patka na plasti roztiahla a ked bol pouzity pri prechode na bezduse tak nedokazala plast utesnit a musel som kupit novy plast.
01.04.2020 - 09:08:33
00
Ahojte. Skúšam nahodiť bezdusaky , a mám taký problém že cez spoj rafiku to stále prepúšťa a tmel to nechce utesnit . Čo s tým ?
01.04.2020 - 13:22:36
00
Asi mas uzku pasku potom.Spoj nemoze byt odhaleny.Bud je pod paskou,alebo plastom.
01.04.2020 - 13:27:02
01
Tak v tom mieste spoja som dal tú pásku až hore po stranách a problém odstránení ďakujem
01.04.2020 - 20:06:20
00
bezdusaky vozim 2 roky - na trne je to super, valivy odpor super ale ...
uz druhy krat sa mi podarilo prepichnut plast - kym som tam dostal knot odskocili mi patky a mohol som akurat tak nahadzovat dusu. bombicky nevozim - uz ma aj tak prechod na bezdusaky stal dost €. okrem toho mam zasa odlepenu pasku - cely presah od ventilku (co sa dava dvojmo) a mlieko uz bolo zatecene az v casti za ventilkom. dolieval som minuly mesiac a dnes na prekvapenie tam skoro nic nebolo, granule nalepene na plasti - nechapem preco, doteraz som stym problem nemal - plast som ledva pred mesiacom nahodil - jazdeny (predtym na prednom)
kedze 2,35 ikony akosi stale nieso dostupne, dojazdim tento s dusou a uvidim ci sa budem vracat na bezduse - podla toho kolko budem musiet lepit, ci mi to stoji za tie prachy a prplacku s paskami, mliekom, nahadzovanim.
najviac ma serie ze s dusou je to riadna kotva
11.04.2020 - 19:26:52
00
pred nalepenim poriadne ocisti rafiky isopropylalkoholom a nepouzivaj tu zltu pasku, tiez sa mi obcas odlepovala, dt swiss uz par rokov bez problemov
11.04.2020 - 19:32:46
01
Nestraš. Akurát Som objednal za 50 eur veci na prerábku na bezduše :D Donútili ma k tomu 4 defekty behom 100 km... Mikro defekt, sfukovalo behom pár hodín. Takže ani neviem kde a ako, keďže som si sfuknuté koleso našiel až na druhý deň.
11.04.2020 - 19:33:44
00
elpha praveze tam mam dtswiss pasku - nalepovanu v servise po vypleteni novych kolies. samotna paska drzi dobre ale v mieste kde je dvojmo pri ventile sa odlepila az po ventil a zacalo postupne tadal tlacit mlieko popod pasku. na novatecoch sa mi zasa odliepala kade tade po bokoch ta ich original co bola na kolesach ked som odliepal patky plasta pri zhadzovani. o nahadzovani plastov mozem napisat vecerne eseje. ako bezduse su skvele no zacinam stym mat viac starosti ako radosti a leze mi to do penazi.
mozem k tomu priratat znova zalepeny ventil na prednom kolese - menil som pred mesiacom, otravne dofukovanie kazdy tyzden - dva podla toho aka je konstelacia hviezd

inac tmel notubes ten klasicky - zvysky co tam ostali zalepili aj tu velku dieru no jazdit by sa stym urcite nedalo, kazdopadne lepi dobre. len je akoby mastny - to su vsetky tmely take?
ked som tam dal naposledy dusu tak som ju tym znicil - lebo ostala mastna a pri defekte mi tam ani po vybruseni akosi nechcel drzat flak.
11.04.2020 - 20:15:29
00
Dnes som po pol roku bez kontroly vnutra pichol predne, tmel bikeworks vygrckalo a nezalepil. Dierka mala, mozno 2mm, nacvicoval som ze co s tym, bombicka nezafungovala, pri stlaceni aplikatora CO2 sa nic nedialo resp fukalo to velmi slabo. Nakoniec s pozicanou pumpou nafukane na nizky tlak, ktory tmel udrzal a asfaltovy presun domov ...
11.04.2020 - 20:27:04
00
Chalani neviem čo všetci robíte, alebo aké pásky to používate, čo sa odlepujú či pretekajú?! Ja mám už asi 5 rokov komplet JOES NO FLATS na obyčajných ráfikoch s obyčajnými asi 10€ plášťami, žiadne TLR a drží to našťastie. Tmel JOES alebo Schwalbe .To akože používate len nejakú pevnejšiu pásku a na to rovno tmel? Tak keď sa páska ( lepiaca ) kúpe tak sa odlepí? Či ?
11.04.2020 - 20:35:01
00
používame poriadnu TLR pasku alebo tesa.. čo je asi zaklad pre viac výrobcov, je pevná a má silne lepidlo, ked to dobre natiahneš a maš správnu šírku až po okraje, všetko drží ako má..
niektoré plašte po zodraní tu pasku strnú pri vyzúvaní, zaleží od patky aj hlbky rafika...
11.04.2020 - 20:38:15
00
keyboard_arrow_up