volodaj napísal:
Prečo do smrti? Prešiel by popri kanály tých 10 km do MT, vyšľapal hore na hrebeň zo Stráni a pokračoval. Keby nemal ebike, tak menej náročné ako cez Skalku.

ja som myslel truska, chpch, chps, javorina a tak dale...
24.04.2020 - 12:06:38
00
kocnere napísal:
Som bol dnes rano-rano a super podmienky vsetko zjazdne aj General :-) Vseho vsudy som spolu potlacil max 250m. Tak neviem kde/preco si tlacil 1,5km


Ja som ale nepisal, ze som tlacil 1.5km ale ze v tom useku bolo vela snehovych zavejov kde bolo nutne tlacit..
24.04.2020 - 16:14:33
00
Chalani vdaka za tipy.. dal som si: https://www.trailforks.com/ridelog/view/12423597/ mal som planovane este nejake odbocky ale sedlo kobyly smer Skalka ma nacalo ;) a Tajpan dorazil.. a ked som videl zaciatok Vretenice hlava nepustila ;)
24.04.2020 - 16:18:10
00
bobris napísal:
chce to prieskumnika v akom je to stave :-)

"plaťo" ju uz bol ,nespominal nic zvlastne ...takze asi je o.k.
24.04.2020 - 16:36:46
00
prepacte.. nespravny log, kamaratov.. ja som siel https://www.trailforks.com/ridelog/view/12429943/
24.04.2020 - 16:41:07
02
Pekne si si mavaf naložil. Oni tie trailíky nie sú také krásne ako tu ľudia z malých karpát dávajú fotos..sú skôr také prírodné, sem-tam usypané, sem-tam rock gardeny, korene..jazdenie veľmi o technike , často o držku..ale všeobecne veľmi pekné a výživné pojazdeníčko :)
24.04.2020 - 17:41:08
00
branomelis napísal:
Pekne si si mavaf naložil. Oni tie trailíky nie sú také krásne ako tu ľudia z malých karpát dávajú fotos..sú skôr také prírodné, sem-tam usypané, sem-tam rock gardeny, korene..jazdenie veľmi o technike , často o držku..ale všeobecne veľmi pekné a výživné pojazdeníčko :)


toto mozem potvrdit, ziaden trail v Karpatoch nebol tak technicky narocny ako cast toho co som siel dnes.. a to verim, ze tu toho este je habadej.. ved som tu nebol dufam posledny krat..

zajtra si dam oddych po rovine s dcerou, Turany, Nolcovo, Krpelany, a poza kanal do Klacian..
24.04.2020 - 19:00:38
00
no zo Sacneho na Skalku sa chodi inak, nie cez Kobylie :) neviem preco to tam admin nezakreslil este :D
24.04.2020 - 19:16:35
00
Hosť napísal:
no zo Sacneho na Skalku sa chodi inak, nie cez Kobylie :) neviem preco to tam admin nezakreslil este :D


Aspon som prvy krat vyuzil boost mode + tlacenie do poriadneho kopca :-D ale ozaj som tam ten grip nevedel na casti udrzat..
24.04.2020 - 19:24:27
00
kvakob napísal:
"plaťo" ju uz bol ,nespominal nic zvlastne ...takze asi je o.k.

takto po zime este nedoknute motorkami by to mohlo byt fajn
24.04.2020 - 19:32:24
00
Som ti chcel mavaf pripraviť nejakú fajnú trasu, len mi to v tom trailforkse nejako hádzalo ináč ako som to chcel, tak som sa na to potom vykašľal...Malo to byť z Višňového na Polom, potom z polomu cez tzv. Okruh Martinské hole (OMH) na MH..odtiaľ hrebeňom sme Minčol... jedno veľké ale krátke stúpanie na Minčol - by si vytlačil. Z Minčola dolu, nie po Taipane, ale dal by si si Anakondu. Anakonda je taký komerčnejší level trailu, pekný - udržiavaný chodníček...nie taká rockgardenová masáž na mozog. A z anakondy naspäť do Višňového ku autu. Trochu oddychovejšie ...Len sa mi to nechcelo nejako cez STRAVU vytvárať a posielať ti kadeaké GPX...🤷‍♀️
24.04.2020 - 19:54:23
00
Tak načo to tu spomínaš - si chcel, len ti to blblo a nakoniec sa ti akosi nechcelo...
Najmä, keď už má maník Hole za sebou. A navyše vynukovať sa s XC trasou niekomu so 160 zdvihmi na E je trochu zvláštne.
24.04.2020 - 20:11:38
00
Pokoj s tebou marano :) Ak si čítal, tak sme si tu písali s mládencom a nejako mu radili (ja + ľudia čo chcú poradiť)..teraz dal nejakú odozvu na to. Ja som mu na rozdiel od teba aspoň niečo poradil...nevidím aký dôvod je vlastne nejazdiť po XC trase na ebiku...neviem čo má jazdenie po trase spoločné so zdvihmi....máš to tak obmedzene zafixované ? :)
24.04.2020 - 20:34:46
00
klidek chalani, branomelis poradil aj marano len sukromne ked uz na to dojde.. kazdopadne v tej lokalite je vela trailov, neda sa vybrat to najlepsie a stihnut to za jeden den, ved ja verim, ze sa tam este povozim ked budem dlhsie v Turanoch a kludne si pak mozme dat grupen party..

inak na pristupovke turska ma predbehli dvaja manici na ebikoch ktori pak pokracovali pod Mincol - a tam bolo presne vidiet akym rozdielnym sposobom niekto ebike vyuzivat.. prefrcali popri mne s rozdielom tak velkym, ze svojim stylom slapania na odlahcenom ECO rezime by som s nimi neudrzal krok.. no aspon sa mi zlepsuje kondicka.. vidim to na svojom starsom HTcku, nabuduce si ho zoberiem sem a skusim si Chleb a Maguru za vlastne na HT ako 20 rokov dozadu :D
24.04.2020 - 20:58:07
00
Padre, pokoj aj s tebou. Ja som mu poslal cez SS moju obľúbenú Hole E-trasu, pretože nemusím všetko pitvať verejne.
Len, ako som spomínal - načo to tu dávaš keď už ten trip pre neho nie je aktuálny a dokonca poslal link s výjazdom. Len - nekupuješ si predsa skoro enduro aby si sa trtkal po zvážniciach - aj keď tá trasa čo si navrhol taká z Minčolu teda nie je.
Takže dobre že si mu skvele poradil, keď ho to už houno zaujíma. Tak asi tak.


Naposledy upravil marano dňa 24.04.2020 - 21:16:53, celkovo upravené 1 krát.

24.04.2020 - 21:09:59
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up