Ja ho mam tiez a som spokojny. Neviem ako odmerat ci je presny a v SMÚ som ho nemal. Je na galuskovy aj autoventil, hlava je otocna takze na displej vidis aj ked mas ventil v hornej alebo dolnej polohe. Vzduch neunika, len ked ho nasadzujes na galuskovy ventil tak trochu vzduchu odfukne, ale ten unik nieje ani 1psi. Po opatovnom nasadeni nameras rovnaku hodnotu. Tlak je zmerany okamzite po nasadeni ani nie do pol sekundy a hodnota ostava na displeji aj po odobrati z ventilku. Ked chces vypustat vzduch tak sa tlacidlom prepnes do druheho modu kde je hodnota tlaku zobrazovana v realnom case a dalsim tlacidlom na boku meraca mozes vypustat vzduch s kolesa na pozadovany tlak. Tlak zobrazuje v troch kednotkach (PSI, BAR, kg/cm2). Meriam s nim tlak na bajku aj aute.
08.05.2020 - 07:19:05
55
Tiež mám ten Topeak a spokojnosť. Ten únik pri meraní je minimálny a menší ako pri iných lacnejších meračoch.Aj opakovateľnosť merania je OK.
08.05.2020 - 11:28:39
00
Ja mam tiez topeak, a mozem len potvrdit co je pisane vyssie. porovnat ho nemam ako s druhym kedze mam len tento, ale u mna spokojnost a to ho mam uz vyse 2 roky. len doplnim ze meriam snim aj tlmice, tiez no problem. Meriam pred kazdym vyjazdom bezduse a bateria vydrzi tiez dlho. A ci meria s inymi trosku odlisne je podstate jedno, ked budes pouzivat iba svoj tak vies ake hodnoty mas zauzivane..
08.05.2020 - 11:31:33
00
Kamoš používa top peak,ja SKS. Čisto zo srandy sme skusali ktorý koľko ukáže a je fakt, že SKS stále trošku vypustí. Tiež mal každý merač nejakú odchýlku no rovnakým.smerom čiže to môže byť aj nastavením. Sks je napríklad väčší no podsvietený, top peak zase maličký
08.05.2020 - 11:32:57
00
Ja meriam palcom a ukazovákom. Tiež plná spokojnosť. :)
08.05.2020 - 11:47:48
025
luky64 napísal:
Prečo až na druhý pokus? Mam ich v merku tak nech viem. Kde si bral?


Objednané z bike-discount.de (75€). Ich tabuľky sú zlé preto mi nesadla veľkosť. Tuna v bikeri som si vybral model pozrel tabuľku a vzal som o pol čísla väčšie a sadli perfektne :) Tie prvé som nevrátil s5 ale predal ns bazári.
08.05.2020 - 12:01:47
00
Presnosť som mal skôr na mysli porovnanie s inými meračmi a konzistenciu či aj o 10minút nameriaš rovnakú hodnotu. Únik do 1 PSI ma netrápi.
Chcel som najskôr ten Schwalbe, ale asi to nestojí za prípadné nervy, vidím podľa vašich skúseností že za ten Topeak sa oplatí priplatiť.
Ako sa hovorí nie som taký bohatý, aby som kupoval lacné veci :)

zwARO neplánuje sa pridanie produktu do ponuky?
08.05.2020 - 12:01:53
10
martinsulovsky napísal:
Ja som si dnes bol vyzdvihnut BBB platnicky...ako bolo v komentoch pisane tak su bez zavlacky ale mam nejake odlozene kedze nemam ten pocit ze s platnami treba menit hned aj tu...tak som zvedavy na ich ucinnost a vydrz

Vydrz je super, ja ch priebezne kontrolujem a neubuda z nich. Tie platnicky zoderu tak dva kotuce, kym budu na vymenu. Mne pri urcitych rychlostiach s tou ich pruzinou rezonovali v zadnej brzde XT785. Pol roka som trpel, kym som prisiel na to, co to je, uz som mal nocne mory, ze to je vnutorne vedenie laniek. Nakoniec som tam dal Shimano pruzinu a to ticho, to je krasa... :D
08.05.2020 - 12:18:41
01
Bbb puzivam aj v hope. Lepsie ako originál. Vydrz ako metaliky
08.05.2020 - 14:03:56
00
platnicky ti vydrzia viac ako kotuce? Neviem, ale ... kolko ta stoja kotuce a kolko platnicky? A kolko ti asi jeden kotuc vydrzi?
08.05.2020 - 14:11:27
00
18argon18 napísal:
Presnosť som mal skôr na mysli porovnanie s inými meračmi a konzistenciu či aj o 10minút nameriaš rovnakú hodnotu. Únik do 1 PSI ma netrápi.
Chcel som najskôr ten Schwalbe, ale asi to nestojí za prípadné nervy, vidím podľa vašich skúseností že za ten Topeak sa oplatí priplatiť.
Ako sa hovorí nie som taký bohatý, aby som kupoval lacné veci :)

zwARO neplánuje sa pridanie produktu do ponuky?


Nemám to s čím porovnať. To 1 PSI pri opakovanom meraní sedí skúšal som to na vidle čo je podľa mna aj plus lebo len veľmi ťažko si sfučíš tlak na presnú hodnotu napríklad zo 100 na 95 odmeriaš 5x a máš :lol: pretože som skúšal stlačiť to tlačidlo len jemne a ubralo mi to hneď cca 7-8 psi. Mňa by zaujímalo že ak mam tubeless či mi môže zbytok mlieka vo ventile zaniesť ten merač :?:
08.05.2020 - 14:43:09
00
BartolomejGonda
Takže doporučujes brať o jedno tabuľkové číslo väčšie?
08.05.2020 - 15:39:52
00
Píšem ti spravu
08.05.2020 - 15:40:57
00
Myslím že odkedy fiveten prešiel pod Adidas zmenilo sa číslovanie. Niekde dokonca uvádzajú nové a staré cislovania ( myslím.slovensky fiveten shop
08.05.2020 - 20:00:53
01
Mtbiker tuna má správnu tabuľku pre model Freerider riadil som sa podľa nej :mm:
09.05.2020 - 06:23:40
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up