keĎ začnete nahrávať niečim iným, ako aplikaciami, bude po problemoch :)
19.05.2020 - 21:26:26
06
milos21 napísal:
Ja len narážam, že pre teba Apple a Garmin sú out :)

To ze ti to funguje teraz, neznamena, ze zajtra bude tiez :D .. existuje spusta mobilov .. mozno potrebuje restart co ja viem. Samsungy ja nemam rad , ale musim pouzivat :) .. asi mi to nefunguje dlhsie, neviem...hmm
Zatial som nahral trackerovy zaznam .. rozdiel v 9minutovom stupani .. tracker 9minut, samsug s5 strava 12m nieco :D
19.05.2020 - 21:58:40
00
Ok, takze zaznam z locusu v tom istom mobile je uplne v poriadku a plus-minus rovnaky asi ako tracker .. niektore segmenty su kusok pomalsie, niektore rychlejsie, par sekund .. ale cas konca sedi.
Cize problem teda nie je v mobile, ale v aplikacii Strava!! :) .. a co je este zaujimave, strava mi davala cca 5:19 celkovy cas, co je plus minus ok, ale cas exporte je uplne mimo.
A za toto chcu prachy :D :D :D .. lol .. Locus stoji 10e ci kolko a je naprosto niekde inde. Strava bola zaujimava kvoli segmentom, ak to spoplatnia, skoncili. Ono s tym free a platenym to je trosku zlozitejsie. Biznis je biznis, ale ..

edit: o kvalite tej appky vypoveda aj to, ze ma na vela mobiloch (huawei zvlast) problemy .. ale napr. locus nie :)


Naposledy upravil lto dňa 19.05.2020 - 22:18:08, celkovo upravené 1 krát.

19.05.2020 - 22:09:23
00
ja som cez daku akciu zaplatil cely rok a neriesim, primarne len koli flyby ostatok ma netrapi :D
19.05.2020 - 22:13:55
00
lto napísal:
Ok, takze zaznam z locusu v tom istom mobile je uplne v poriadku a plus-minus rovnaky asi ako tracker .. niektore segmenty su kusok pomalsie, niektore rychlejsie, par sekund .. ale cas konca sedi.
Cize problem teda nie je v mobile, ale v aplikacii Strava!! :) .. a co je este zaujimave, strava mi davala cca 5:19 celkovy cas, co je plus minus ok, ale cas exporte je uplne mimo.
A za toto chcu prachy :D :D :D .. lol .. Locus stoji 10e ci kolko a je naprosto niekde inde. Strava bola zaujimava kvoli segmentom, ak to spoplatnia, skoncili. Ono s tym free a platenym to je trosku zlozitejsie. Biznis je biznis, ale ..

ved už pred rokom avizovali že aplikaciu už nepodporuju :) tak prečo to furt používaš :D
si poriad rozumne nahravacie medium, a mobil používaj na fotky a mapu, potom sa to len exportne do stravy
19.05.2020 - 22:18:49
00
Súhlasím s randym... ja som ani nemala chuť ich podporovať, keďže ani na obyčajné vyhľadávanie aktivity sa nedá spoľahnúť. Používatelia im už napísali x (kde x je viac ako dosť) bugov a nápadov na nové featury, že im stačí len robiť, nemusia ani nič vymýšľať. Namiesto toho sa zbavujú vraj problematických funkcií, zmeny s tretími stranami nekomunikujú atď. Celkovo mám veľmi zlý dojem zo Stravy ako firmy, je mi nesympatická a žasnem nad ich rozhodnutiami.

A ako sa vraví, nič nie je zadarmo... zbierajú jazdy, majú prístup k tepom a ďalším dátam. Bez free účtov by nemali heat mapu ani informácie o pohybe cyklistov pre mestá a pod., ktoré predávajú ako Strava Metro.
19.05.2020 - 22:23:37
05
zihadlo 5 napísal:
ved už pred rokom avizovali že aplikaciu už nepodporuju :) tak prečo to furt používaš :D
si poriad rozumne nahravacie medium, a mobil používaj na fotky a mapu, potom sa to len exportne do stravy

Neviem o tom, ja som to skusal v decembri .. ako som pisal, tachas s gps ano, ale musi mi vyhovovat :) .. a urcite nie kvoli strave. Ale preco to funguje a zrazu nie ? Inak pozrel som druhy mobil, starsi samsung m starsia appka a vyzera, ze tam zaznam je ok.
Cize aby som to skratil .. stravu pouzivam PRAVE preto, ze funguje na mobile /vsak preto sa rozmohli .. a teraz robia ramena/. Inak by som ju kaslal. Ale teraz je to ine, ked som tam ponachadzal zopar starych kamosov, co nepouzivaju facebook ani mtbikera :D .. kedysi som inak uvazoval o takom mensom garmine, ale ta vydrz, to bol des.

edit: posledna aktualizacia strava appky je zo vcera, tak to asi nebude tak, ze nepodporuju. Vyskusam, ci to pomoze, ak nie, tak este restart mobilu.
19.05.2020 - 22:33:09
00
Hosť napísal:
tak niekto si asi myslel, že si šiel na električke :D Flag sa dá zrušiť predsa či?

A čo je to ten flag? Sorry ale neviem moc dobre po anglicky a chcem len vedieť či je nejaká možnosť ako vrátiť ten môj kom späť do rebríčka pretože ja niesom žiadny elektropodvodník a poctivo som si ho vybojoval a šiel som ho skutočne naplno a dosť ma to vytočilo keď mi toto spravili. Či jediná možnosť je si to znovu len odmakať? Ja len že či to má vôbec zmysel ak mi to nejaký vydrbaný algoritmus znovu zruší... 🤔🤔🤔
19.05.2020 - 23:41:06
00
Ruší to zrejme človek - zákerák/neveriaci v tvoju jazdu. Skús dať ešte lepší čas :), pridaj fotku tvojho - normálneho bajku, napíš si názov výjazdu nejak výstižne aj s komom a ten "zákerák" sa možno uvedomí.
19.05.2020 - 23:45:58
01
Joe70 napísal:
Všimli ste si, že strava v aplikácii pre android udáva energiu v kcal a na webe v kj? Je mi jasné, že to číslo je aj tak vycucané z prsta, ale keď už si nejaké číslo vymyslia, malo by byť rovnaké všade. Či?

Vsimol som si, ze Strava v apke aj na webe udava kalorie(Calories), ktore je na oboch zhodne. Na webe navyse ukazuje udaj Energy output, ktory je v kJ. Udaje su vyratane nejakymi rovnicami v zavislosti od dlzky trasy, prevysenia, tepov a vykonu, ak mas powermeter. Takze urcite nepojde o uplne presne cisla, ale na nejaky prehlad asi budu postacujuce...
20.05.2020 - 00:01:16
00
roman_ napísal:
Ruší to zrejme človek - zákerák/neveriaci v tvoju jazdu. Skús dať ešte lepší čas :), pridaj fotku tvojho - normálneho bajku, napíš si názov výjazdu nejak výstižne aj s komom a ten "zákerák" sa možno uvedomí.

Ale ak je to robot tak sa neuvedomí... 😁 Ach jaj ako mi len bolo dobre ešte pred mesiacom keď som ešte na strave nebol a nemusel som riešiť a rozčuľovať sa nad takýmito tíčovinami... 🤔😁
20.05.2020 - 01:54:23
00
A naháňať sa za KOMami ako taký cocot aby mi potom boli nakoniec aj tak zmazané zrušené... 🤔 Bodaj by zhorela celá strava 😁
20.05.2020 - 01:57:00
11
Vcera som si od nich precital list, ak su v strate tak sa to da pochopit. Reklamu vraj skusali ale uzivatelia sa stazovali tak idu tymto modelom. Ja nie som proti, vsetky tie srackove segmenty musia niekde ulozit a rychlo sa k nim dostat.
20.05.2020 - 08:47:11
00
maro211111 napísal:
poctivo som si ho vybojova


KOM ma vtedy hodnotu, ked odraza tvoju aktualnu vykonnost, cas ktory dosiahnes pocas vyjazdu a dopredu o tom ani nevies, ked ho dokazes kludne viac krat +/- zopakovat.
20.05.2020 - 10:02:11
00
palo14 napísal:
Vcera som si od nich precital list, ak su v strate tak sa to da pochopit.


Nerozumiem, ako sa mohli dostat do straty. Konknurenciu v podobe endomonda, movescountu, spotrstrackeru a desiatok dalsich appiek dokopali na uplny okraj spolocnosti. Strave sa podarilo ziskat na svoju stranu stovky profi sportovcov, ktori dobrovolne nahanaju barsjake KOMy a tesia sa z toho. Pred rokom mal Lance na Strave status, ze "toto je moj posledny ride na strave, idem na Map My Ride". A uz nejaky ten piatok opat veselo postuje na Stravu, svihy, fotecky. Cize podla mna Strava ma velmi dobre karty, akurat s nimi zle hra, ak su naozaj v strate. A vyjadrenia typu, "ak nebudeme mat dostatok subscriberov, tak je mozne, ze buduci rok ziadna Strava nebude" su takmer citove vydieranie. To radsej nech prejdu na model Wikipedia, pekne poprosia a raz za cas im poslem nejake drobne.

palo14 napísal:
Reklamu vraj skusali ale uzivatelia sa stazovali tak idu tymto modelom.


Mne osobne by nejaka vkusna neotravna reklama nevadila. Velmi pochybujem, ze Strava robila nejaky prieskum a vacsina ludi si stazovala sposobom, ze radsej si zaplatime, ale dajte tu reklamu prec. Nejaky cas som mal Stravu zaplatenu a nikto sa ma na moj nazor nepytal. Za to ja som si poukazal na ich helpdesku na rozne veci, ako napriklad vyhladavanie Segmentov a Aktivit, ktore je uplny pain a nic sa s tym nerobilo. Suhlas s Randym aj Monikkou (akurat mne je Strava dizajnovo este stale celkom sympaticka :) ).
20.05.2020 - 11:08:01
012

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up