Jaiub ale tak to iba na ceste nie? V lese ked si v dany rok trasu neprejdes sam tak nevies co ta caka.
19.05.2020 - 14:46:55
00
Rachela Ja sa celkovo spoplatneniu nebranim, iste ze musia z niecoho žiť. Ale keď už mám platiť tak za to čo reálne využívam. Preto by som privítal aj takú platobnú politiku. Analýzy, tréningy a čo ja viem čo to všetko ponúka ako cykloturista nepotrebujem, nesledujem. Záznam trasy, plánovanie trasy, segmenty (tie by som aj oželel, by som sa tak nepachtil niekedy :D). To by my stačilo a za rozumný peniaz by som si to predplatil.


Naposledy upravil bujnoss dňa 19.05.2020 - 14:57:42, celkovo upravené 1 krát.

19.05.2020 - 14:55:03
02
Tak jasne, ale mne sa v tom proste dobre robilo, prostredie, profil, segmenty... Hned som si vedel pozret kolko zhruba trva dane stupanie a pod, ci je lepsie ist tade hore alebo dole, celkom logicky to planovalo trasu... Skratka to mi bude chybat no, ale zase nestoji mi to za nove plaste na sezonu alebo ine.. :D
19.05.2020 - 14:56:26
00
lapaloma napísal:
zas ľudia, čo to majú len ako databázu a neriešia nejaké tréningy a pokročilejšie metriky ... tak mi je naozaj veľa dať tých 60 euro ročne alebo 8 euro mesačne ... ako úprimne to radšej prežeriem na čokoláde


Pre pokročilejšie metriky a tréning môžeš použiť good old GarminConnect.com. Aj na vyrábanie trás, aj na segmenty. Ja stravu používam skôr ako Social network. Vidím, kade kamoši jazdia, behajú, povzbudíme sa, sharneme fotky, prípadne sa naháňame na segmentoch.
Viem si predstaviť viac features, ktoré keby Strava ponúkla, tak zvážim členstvo. Napríklad live tracking friendov ako má endomondo. Alebo to plánovanie skupinových s možnosťou synchronizácie. A určite by kopec ľudí prišlo s ďalšími nápadmi. To, že Strava vezme užívateľom už existujúce funkcie a spoplatní ich tradične nezvykne byť optimálna marketingová stratégia, ako zvýšiť počet predplatiteľov. Ak si ja predplatím a moji kamaráti nie, tak zbytočne budem naháňať segmenty, keď nebudú vidieť, ako stojíme vo vzájomnej konfrontácií. Ale tak snáď vedia, čo robia.
19.05.2020 - 14:59:26
06
garmin connect je iste fajn vec ale z mobilu, z locusu tam nedokazem automaticky importovat :) takze pre mna pase ... keby som mal gamin/suunto/polar zariadenie tak by som sa na celu stravu z vysoka a riedko...
19.05.2020 - 15:31:44
00
automaticky nie, ale manuálne áno. Len to nespravíš v app garmin connect, ale v prehliadaci na web stranke https://connect.garmin.com/modern/courses / "prepnutie na web pre počítače" - importovať....
19.05.2020 - 15:37:24
00
Nikdy informacie, ktora Strava poskytovala, neboli hodne tych penazi. Ja som od prveho dna registracie v roku 2012 platil za premium a vtedy tam naozaj vela uzitocnych premium featur nebolo. Ale jedna vec bola zasadna - poskytovali premium support, ale ked som od nich nieco chcel, tak na to prdeli - napr moznost vidiet LAPy v mobilnej aplikacii im trvalo 3 roky; pridanie dalsieho desatinneho miesta v lapoch asi 5 rokov; celkova nekonzistencia pohladov cez web a mobilnu aplikaciu; stale nepodporuju plavanie (je z toho velky bordel); nepodporuju multisport / zgrupovanie aktivit,... napr suggested athletes som nahlasil ako bug, kedze to bolo neskutocne otravne, nedalo sa toho zbavit v Beta verzii aplikacie a v podstate to bolo duplicitna funkcia, ku ktorej sa dalo dostat cez search. Bolo to pred tromi rokmi, je to sice trosku menej otravne, ale stale v nezmenenej podobe. Kedze mi ten bug zatvorili tak som ich po piatich rokoch prestal podporovat a vtedy som nebol jediny.

Do dnesneho dna nic z nahlasenych chyb nie je opravene (maju 100-250 zamestnancov - co ti ludia robia?), tak preco platit? Platim mesacne za ine chobotiny, len musim mat pocit, ze ta druha strana si tie peniaze zasluzi. Zial pri Strave ten pocit nemam.
19.05.2020 - 18:31:55
08
mali by to predat facebooku alebo googlu a budu mat aj kes aj spokojnych zakaznikov... socialna siet dokaze profitovat iba z reklamy a to dost pekne profitovat, v dnesnej dobe zarabat priamo na funkcionalite je velmi slaba az panicka strategia
19.05.2020 - 19:26:13
00
Takze by stacilo predat reklamny priestor :) netreba priamo google
19.05.2020 - 19:29:33
00
Reklamu predavaju - Suunto a Wahoo platili, aby aktivity zaznamenane na ich zariadenia mali nalepku/znacku/ci ako to nazvat. Tiez napr Inov-8 tam pravidelne pridava prispevky (asi treba byt v tej skupine, nezobrazuje sa to vsetkym) a verim, ze je to tiez spoplatnene - to bol pravy dovod, preco tam pridali skupiny a prispevky.
19.05.2020 - 20:11:48
00
Vidis, ale ked som tam pridal inov ako gear tak mi nevedeli nanucovat taku skupinu ... preto nemaju dukaty lebo zjavne nezvladaju marketing
19.05.2020 - 20:21:02
01
Všimli ste si, že strava v aplikácii pre android udáva energiu v kcal a na webe v kj? Je mi jasné, že to číslo je aj tak vycucané z prsta, ale keď už si nejaké číslo vymyslia, malo by byť rovnaké všade. Či?
19.05.2020 - 20:27:15
00
mne by sa hodilo pocas jednej aktivity prehadzovat medzi beh/bajk, niekedy ked idem behat tak sa presuvam aj na bajku a bolo by fajn mat obe v jednej aktivite.. ale to si asi nechavaju do dalsich aktualizacii :)
19.05.2020 - 20:27:54
00
milos21 napísal:
lto u mňa iPhone 5S a SE (prvý) a Garmin 130 bez problémov so záznamom v Strave, preto nechápem tie tvoje neustále problémy :?: Tak si vyber :)

Ved pisem, ze 4 mesiace bez problemov a zrazu .. dnes som trackoval 2 mobilmi, v kazdom locus aj strava + tracker. Tak som zvedavy :) .. zabudol som na treti mobil, tak som mohol aspon v locuse pustit zaznam :D
Zatial ten klasicky je zly .. este mam 4 :lol:
19.05.2020 - 21:17:25
00
Ja len narážam, že pre teba Apple a Garmin sú out :)
19.05.2020 - 21:20:05
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up