Ja som pri reklamácii Lezyne musel používať na záznam jázd mobil..Ifon špičkový..teda špičkový na neviem čo, lebo volá sa z toho zle...gps fajn, nájde ma, ale na Strave bol záznam závislý od rýchlosti ktorou idem. Ak som si segment prešiel rýchlejšie, tak mi ho jednoducho nezaznamenalo a napísalo, že som mal veľkú odchýlku od trasy. Výška nesedela, ale na to má Strava priamo z mapových podkladov možnosť výškovej korekcie. Samozrejme som si ju vždy musel robiť, lebo lietalo to bežne okolo 200 výškových metrov. Po jazdách s cyklopočítačom Garmin všetky problémy odstránené. Takže Strava naozaj lepšie funguje s kvalitným cyklopočítačom ako s mobilom.
21.05.2020 - 21:42:54
10
Nebranim sa spoplatneniu, ale za zaklad cca 10€ ročne nieje problem, to som ochotný dať, ale 55€?! To uz je trocha moc. jedina vec prečo strava bola komunita a segmenty bolo to zaujimave a motivujúce, nepotrebujem si merať watty a pod., jazdím pre radosť ale bola tu cesta zlepšovať sa. Výborná apka, rád ich podporím ale nech dajú rozumnú cenu, hodne ľudí bude voliť alternatívu.
22.05.2020 - 06:27:04
07
Ide vám vytvoriť route z cudzej trasy? Toto písali, že by malo ísť ale keď kliknem, tak mi ostane len biela obrazovka. Díky.
22.05.2020 - 06:29:07
00
vlastoch napísal:
lto no dnes som kvoli tebe zapol nahravanie vyjazdu aj Locusom (okrem standardneho s Lezyne mega XL) ...
Lezyne: 60km (snimac rychlosti) a 1600 vyskovych (barometer)
Locus: 58km (gps) a 2100 vyskovych (gps)
cas jazdy ani nedavam na porovnanie, bo sa este furt smejem ... cez gps pocita app cas pohybu aj ked stojim, opat, logika vyplyvajuca z principu gps
opat sa potvrdilo ze aplikacie cez gps pocitaju hausnumera ... co aj ma logiku, vzhladom na sposob akym pocitaju

Ak chce sporovnavas prevysenie u zariadenia, ktore nema barometer, tak na to musis pouzit srtm body alebo ich ekvivalent. Strava to pouziva, inak na to pouzi cmaps. Ja to prevysenie, ktore strava pocita sledujem od konca decembra voci barometrickemu tachacu , je to mozno 100 vyjazdov sedi do 5%. Preto som to zacal pouzivat. Cas pohybu musis tiez urcitym sposobom filtrovat, ale je to nepresnejsie ako u tachaca. To, co som sem pisal vyplyvaloz niecoho, to, ze si tu ludia podomyslaju a zacnu spekulovat o veciach, o ktorych nevedia nic, preco a zaco uz nie je moj problem :) Takze to zopakujem znovu .. Stravu v mobile som zacal pouzivat ako nahradu trackera a zistil som tento problem, ktory momentalne uz nie je problem. Navigaciu, trasovanie, zalozny zaznam na vyjazdoch riesit nemusite. To mam poriesene ;)
22.05.2020 - 06:42:51
00
Inak ina aplikacia do mt nieco ako segmenty nema? To je vysostne iba na strave?
22.05.2020 - 15:04:52
00
volodaj napísal:
Ide vám vytvoriť route z cudzej trasy? Toto písali, že by malo ísť ale keď kliknem, tak mi ostane len biela obrazovka. Díky.


Ide ja to používam na stiahnutie gpx z niekoho trasy.
22.05.2020 - 15:50:21
00
leader...píšeme tu o tom, že segmenty má aj Garmin, ale sú oproti strave na nižšej úrovni. Nie sú ešte vytvorené..Na 40km máš bežne na Strave tak 5-10 kvalitných segmentov (nemyslím nejakých 300 metrových somarín) a na Garmine max 1 segment a ľudí čo majú len Garmin. To je mega nevýhoda, že to je zrejme len pre majiteľov Garmin zariadení.
22.05.2020 - 18:12:53
01
Keď si kúpim ajfon budem tiež musieť riešiť hovadiny? Ja mám lowcost mobil aj teda všetko a fičím si bezproblémov 😀 strava ide presne jak výšky tak dĺžky. Tacho mi trochu pridáva, podľa stravy 100km, podľa tacho 102...
22.05.2020 - 18:31:05
01
branomelis napísal:
leader...píšeme tu o tom, že segmenty má aj Garmin, ale sú oproti strave na nižšej úrovni. Nie sú ešte vytvorené..Na 40km máš bežne na Strave tak 5-10 kvalitných segmentov (nemyslím nejakých 300 metrových somarín) a na Garmine max 1 segment a ľudí čo majú len Garmin. To je mega nevýhoda, že to je zrejme len pre majiteľov Garmin zariadení.

Ved citam to tu a preto som sa pytal zamerne na aplikaciu do mobilu. Ja garmin zariadenie nemam cize ani connect, mam iba mobil.
22.05.2020 - 21:47:26
00
volodaj napísal:
Ide vám vytvoriť route z cudzej trasy? Toto písali, že by malo ísť ale keď kliknem, tak mi ostane len biela obrazovka. Díky.

Ide musel som dnes zmazat nejake tie body na trase kedze neviem prečo mi Strava začala strielat len tak kilometer mimo. A znova som uploadol gpx subor už upraveny gpx track editore a išli mi to nahrat. Nešiel mi nahrat gpx spraveny na cykloservery, ze chýba udaj o čase...
22.05.2020 - 23:21:32
00
Pozitívne na tom spoplatnení vidím to, že v lese bude väčší kľud, lebo ubudne bláznov rútiacich sa hlava-nehlava len kvôli segmentom...
23.05.2020 - 07:43:13
010
Vyzerá, že to je len problém jedného konkrétneho výjazdu. Pri iných ide, tak pohoda. Diky.
23.05.2020 - 08:16:55
00
Radšej by som dal nejaký príspevok Polaru za Flow, pretože ten dosť využívam na vyhodnocovanie svojich výkonov.
Možno by mohli nastaviť nejaké iné ceny pre strednú Európu než pre USA...
23.05.2020 - 09:53:31
00
bedo napísal:
Pozitívne na tom spoplatnení vidím to, že v lese bude väčší kľud, lebo ubudne bláznov rútiacich sa hlava-nehlava len kvôli segmentom...


A ja som si myslel že ide hlavne o výšľapy :D
23.05.2020 - 11:03:10
00
Ak tu je este niekto si neaktivoval 60 dnovy trial, tak cez tento link to da az 90 dni https://www.strava.com/subscribe/england-athletics
24.05.2020 - 15:46:24
14

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up