Joe70 napísal:
Múdro píšeš. Ako prídu k tomu praví cyklisti, ktorým sa pod kolesá motajú na ebajkoch na cyklocestách kripli a bránia im prekonávať ich PR na strave.
Ako sorry. Odkedy sledujem posledný mesiac cyklo fóra, tak zisťujen, že najviac retardov je medzi cyklistami. Odporúčam české bikeforum. To je čistá psychiatria.

Celé si to nepochopil, ale radšej sa už vyjadrovať nebudem, keď som teda ten retard. Niekedy treba viac čítať a menej písať.
20.06.2020 - 14:37:12
02
Dvenohy napísal:
Mne sa zda ze najviac sa rozculuju "vychcalkovia" co jazdia na emotorkach a chcu zneuzivat/porusovat zakon/cestnu vyhlasku a tvarit sa ze maju ebaiky.

Majitelia ebajkov chodia prudiť cyklistov, že nemajú odrazky, reflexné pásky, odrazky na pedáloch, čím hrubo borušujú zákon? Alebo že jazdia komy na hrádzi, cyklocestách etc? Alebo v národných parkoch? No ja ten dojem nemám.
20.06.2020 - 20:58:28
00
Joe majitelia ebaikov nie, ved som napisal ze emotoriek. A jazda v NP ci Chko.... to je tiez 🤮
21.06.2020 - 07:12:15
00
Nezaregistroval som tu žiadneho majiteľa emotorky. Ani na iných fórach. Oni asi prudia na moto fórach skalných zástancov benzínu. Ako majitelia Tesiel majiteľov čipnutých Octavii TDI.
21.06.2020 - 14:23:28
00
keyboard_arrow_up