ak chces nieco tvrdsie s vibram podrazkou, tak tie scotty co som v tejto teme uvadzal su presne take... a co sa tyka pohodlnosti - ja som skusal aj trekove aj zavodne, tie som aj nakoniec kupil, a boli najpohdlnejsie zo vsetkych. akuat na betone sa v nich chodi horsie, ale to tu bolo uz viac krat spomenute.
21.05.2008 - 12:56:44
00
ak chces nieco tvrdsie s vibram podrazkou, tak tie scotty co som v tejto teme uvadzal su presne take... a co sa tyka pohodlnosti - ja som skusal aj trekove aj zavodne, tie som aj nakoniec kupil, a boli najpohdlnejsie zo vsetkych. akuat na betone sa v nich chodi horsie, ale to tu bolo uz viac krat spomenute.


mas na mysli Scott Trial, tie co si prilozil obrazok?
Pacili sa mi uz vtedy, len v ZA od Scottu ponuka asi len Rivia a tam ich nemali, inac by som ich hned skusil, na blink to kupovat nechcem....
21.05.2008 - 13:30:36
00
ano, presne tie mam na mysli. maju ich v auparku, len to mas asi zo ZA trosku dalej :wink:
21.05.2008 - 14:05:41
00
Takze uz mam v obchode odlozene Shimatno MT31 velkost 44 hoci bezne nosievam 43-ky.

http://www.bikeradar.com/road/gear/cate ... shoe-17608

Skusal som aj tie Scott-y od duurkoo-a ale, pohodlnejsie s tvrdsou podrazkou boli prave MT31. Naviac 9ka od Scott-a mi bola dost tesna pricom 44 napodiv zasa znacne volna nad palcami.

Specialized Taho mi strihom tiez moc nesedeli, tlacili po bokoch.

Snurky mi na tomto modeli absolutne nevadia. Snuruje sa pohodlne sa a noha je kompletne obopnuta od zaprstia, pricom pocit na nohe je vyborny.
Na jazyku je este taka sranda, na zalozenie koncov snuriek, keby uz na to prislo.
Casom pridam dojmy z jazdy i z tlacenia bajku v terene.
Ak sa totiz osvedcia, myslim, ze za tu cenu su vybornou volbou a budem ich vediet odporucit.

Nakoniec, ak sa bude darit, obstaram este jedny zavodnejsieho charakteru, co je asi najidealnejsie..... 8)
Vdaka vsetkym za ich prispevky!
22.05.2008 - 11:22:39
00
jj, suhlasim ohladne tych scottov, aj mne boli dost tesne. ale dizajnovo sa mi z trekovych co som videl najviac pacili. tymi Shimano urcite nic nepokazis.
22.05.2008 - 11:53:41
00
keyboard_arrow_up