Progetto X2 mam tiez a pouzivam ich na vsetky vyjazdy - isiel som s nimi viackrat aj Bratislavu - Jasnu a uplne bez problemov. Nohavice boli drahsie, ale urcite nelutujem investovane peniaze :).
24.08.2020 - 12:45:47
00
Pochvaluju si gace sportful total comfort .. ale ako su na tom v porovnani s vlozkou progetto x2 netusim
24.08.2020 - 14:56:35
01
jachmelJožo ty by si možno vedel niečo o tom :)
24.08.2020 - 15:48:08
00
Mam sportful TC kratasy dokonca dvoje. Vlozka je poriadny vankus presne na take celodnovky 6 a viac hodin. Ani nevies, ze mas sedlo pod sebou. Vyhotovenie a celkovy komfort toho oblecka je na top urovni. Chybu urcite nespravis.
25.08.2020 - 10:50:14
01
jachmel napísal:
Mam sportful TC kratasy dokonca dvoje. Vlozka je poriadny vankus presne na take celodnovky 6 a viac hodin. Ani nevies, ze mas sedlo pod sebou. Vyhotovenie a celkovy komfort toho oblecka je na top urovni. Chybu urcite nespravis.


Dik Jozo bol som vcera aj u Jana H. reku ked ho Davorin sponzoruje obzriem si tie top modeli osobne a veru ze idem do Sportful. Ta TC svetlo ruzova vlozka co ma tie kruzky na vlozke akoCastelli bola teda riadny vankus :D Len sme sa bavili ci aj model NoRain ci ako sa to vola co ma taku tuhsiu latku ale stale priedusnu bude vhodna na leto...nemal to este otestovane alebo ist do modelu co ma dole farebnu kombinaciu. Zajtra mu ma prist este ten novy model co ma tie sietky- vrecka na stehnach a krizoch vraj je tam ina vlozka tak sa rozhodnem co z toho zoberiem. Obliekol som XXL ako mam od Castelli ale mal som pocit ze by XL bolo viac kompresne sak sa to casom kus povoli aby to vsetko pekne drzalo a vlozka nelietala.
25.08.2020 - 12:52:13
00
Kludne aj XL. Sportful sa aj mne zda trosicku menej kompresny ako Castelli. Aj inseam je dostatocny, tak kratke by byt nemali. Nad norain uvazujem na skore vlhke rana, ktore casto jazdim, ale vyslovene na leto a slnko ako univerzal by som sa to bal vziat kvoli prehrievaniu.
25.08.2020 - 13:25:24
00
Pozor, sú fiandre Light norain, tie mám, a dajú sa aj v lete, ale skôr keď je tak do 25 max. Tieto nové majú ale vložku bodyfit pro. Ja mám predchádzajúci model a tie ešte majú vložku TC pro. A potom sú fiandre norain, ale tie sú jemne zateplene, a majú vložku TC pro. Ale tie sú na teplotu tak pod 15.
25.08.2020 - 13:31:10
00
Na rana, mrholenie, studeny vlhky vzduch a pocitovo 10-14 stupnov su ktore vhodnejsie?
25.08.2020 - 13:37:15
00
Presne na tieto podmienky sa mi uz dlho ohrievaju vo wishliste tie light, maju aj slusnu cenu
https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/nohavice/kratke-elasticke/sportful-fiandre-light-norain-2-kratasy-s-trakmi-cierne-84385.html

    25.08.2020 - 13:39:53
    00
    Čo ti ja viem, veľký rozdiel v hrúbke medzi nimi a klasickými na leto nieje, akurát majú norain úpravu. Ja na takú teplotu nosím už jemne zateplene, s navlekmi, ale každý vnímame chlad inak. Potom použiteľnosť tých norain by musela byť pod 10, čo však určite nieje, hlavne ak k tomu fúka.
    25.08.2020 - 13:54:21
    00
    Tak ja som vcera drzal asi tieto viem ze boli celocierne a mali tu vankusovu TC vlozku co maju aj tie letne kratasy co maju dole farebnu kombinaciu myslim ze tie norain boli tieto. Neviem presne nazvy bo Jano vsetky vysacky odstrihol :lol:
    https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/nohavice/kratke-elasticke/sportful-fiandre-norain-pro-kratasy-s-trakmi-cierne-1119505002-1119505002-1119505002.html

    Skusali sme aj cez tu latku fukat ci je aj neprefukava ale dalo sa len sme boli v neistote ci v lete by to uz nebolo moc. Inac ta latka bola taka tuha fakt norain dost pekne boli. Zajtra napisem ako su na tom tie co maju tie sietkovane vrecka na dlhe vyjazdy. To by bolo tiez celkom zaujimave tam napchat sladkosti a nenosti vestu a v drese mat viac miesta aby to tam neskakalo lebo nemam rad oblepene bicykle ako vianocny stromcek a tiez vesta nie je vzdy pohodlna ked je 30.
    https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/nohavice/kratke-elasticke/sportful-supergiara-kratasy-s-trakmi-cierne.html
    25.08.2020 - 14:05:04
    00
    Tak tie na leto určite nie. Sa v nich uvariš.
    25.08.2020 - 14:08:31
    00
    Ja si pochvalujem castelli omloop gate, maju progetto vlozku, siahaju az na kolena
    25.08.2020 - 14:09:38
    00
    Caute,
    chcem sa spytat ci ma niekto osobnu skusenost s Castelli Idro 2 a ci je to bunda ktoru by odporucal.
    Cena je veeelmi vysoka, ale ak je to nieco co mozem pouzivat roky a je to fakt kvalita tak by som bol ochotny do toho ist.
    Podobne som vahal nad Perfetto a teraz ked ju mam to vobec nelutujem. Velmi kvalitna bunda, aj celkom vodeodolna ale vadi mi ze ju nezbalim do zadneho vrecka pri vyjazde.
    Tiez rozmyslam ze ked budem mat kvalitnu nepremokavu bundu - aky efekt to bude mat ak vsetko ostatne bude premokave :).
    25.08.2020 - 14:11:16
    00
    eaten napísal:
    Tiez rozmyslam ze ked budem mat kvalitnu nepremokavu bundu - aky efekt to bude mat ak vsetko ostatne bude premokave :).



    Teplotny komfort. Nepremrznes. Mat aspon torzo v suchu je velky rozdiel.
    25.08.2020 - 14:41:42
    02
    keyboard_arrow_up