Caute!

Pls. viete mi poradit tipy na lokalitu na Slovenku, kde su cyklotrasy -- vhodne pre deti vek 8r, ktore prejdu do 50km denne? Ideal nie strme kopce. Teren asfaltove cyklotrasy a lesne/polne cesty -- minimum strmakov.
Pochodneme mame okolie BA (MK). Boli sme uz v BS (tam este mame resty).
Ucel - pobyt cca 4-6 dni a polabzovanie po okoli.
Proste: kde na SK su rozvinute cyklotrasy a zaujimave okolie?
A teraz nemyslim take tie ofiko pseudo-cyklotrasy ako je BA-Devin, ci Lozorno-Pernek -- NEBEZPECNE - GRCCCC.

Vdaka!
31.05.2020 - 14:09:08
00
okolie Trenčína, možnosť cyklotrasi pri vahu do Stražovských , Považský inovec , Biele karpaty. na každý smer niečo...prípadne hore dolu vahom po rovine
31.05.2020 - 14:59:50
00
Táto téma zaujíma aj mňa, tak sa pridám. Prosím, viete poradiť trasy vo Vysokých Tatrách (ubytovanie budeme mať v Dolnom Smokovci)? Chystáme sa s rodinou na dovolenku a máme 2 deti - chalani vo veku 6 a 10 rokov. Trasám s klasickou premávkou by som sa chcel úplne vyhnúť. Nemám problém prepraviť bicykle autom na nejaké miesto a odtiaľ vyraziť na nenáročné výjazdy. Prosím niekoho, kto to tam má pojazdené a vie poradiť z vlastnej skúsenosti.
Vopred veľmi pekne ďakujem.
31.05.2020 - 20:52:04
00
no tatry a nenáročné moc nejde dohromady, ale doliny od Podbanskeho Tichá a Koprová su s malým prevýšením mimo premávky.. aj na VN čierny váh je to bez aut ,ale zas slušne stupanie asfaltom.... so 6 ročným si tam moc neviem predstaviť jazdenie, jedine vo vozíku :)
31.05.2020 - 22:04:51
01
Odporúčam Jánsku dolinu - Svidovské sedlo.
Ukážka: https://www.strava.com/activities/2453937163 (robili sme okruh a išlo sa chvíľu aj po ceste)
Náročnosť pre deti neviem posúdiť :) Dá sa to kdekoľvek otočiť, pekné to je celú cestu hore a sú tam aj rôzne zaujímavosti popri ceste.
31.05.2020 - 22:15:46
02
Odporucam cyklotrasy vhodne aj pre cyklovozik:
1, Kamenista dolina (pri ciernom balogu) --- sv. jan - tajch hroncok - dankova - c.balog - sv.jan cca 30 km, 500 vyskovych, povrch asfalt, 95% zakaz vjazdu autam, 5% miestna cesta cez balog
2, Ocova - hrochotsky mlyn, kyslinky, zalomska - rozne alternativy navratu do ocovej - cca 60 km, 700 vyskovych, povrch asfalt.
3, Topolcianky - zubria zvernica - hrad hrusov, topolcianky 30 km asfalt

Vsetky cyklotrasy v pohode odjazdene 9 rocnym dietatkom na 24 bicykli.
25.08.2020 - 08:34:02
10
keyboard_arrow_up