Kaktus bike Stupava Trophy MTB & RUN

29.08.2020 - 30.08.2020
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Pozvánka, Výsledky, Foto
Kaskaja
Ja som mal na starosť regulovčkov a ich umiestnenie na trati. Ano, nad Lozornom, okolo Skaly bol problém. Zistil som to, keď som v druhej jazde viezol na stanoviska regulovčikov. Už na zvážnici smerom ku Skale chýbali faborky, a celý úsek bol absolútne odznačený, ale tak, že toho kto to urobil, toho to muselo stáť nemalé úsilie. Regulovčíka som v kritickom mieste, v takej ľavotočovivej zákrute dole z kopca v neprehľadnom mieste, kde bolo treba prudko točiť doprava, upozornil aby vás navigoval na zvážnicu. Osobne som zvážnicu rýchlo ešte na pešo prešiel asi 1 km v smere trate, lebo tam sa s autom nedalo, a fakt tam nebolo nič....
Uvedený ˇusek, bol značený už začiatkom týždna chalanom, čo mal na starosti značenie trate. A do pretekov to niekto statočne vyčistil. Mrzí ma to o to viac, že sa tiež aktívne zučastňujem ako pretekár rôzných maratónov.
Skôr sa mi nedalo napísať k tomu, lebo som dosť pracovne vyťažený....

Marin.
03.09.2020 - 21:41:28
08
ja som tam mal hlavne malú dušičku, lebo som vedel, že to išlo chvíľu po zvážnici, tak som tam nasmeroval blúdiacu skupinku, ale potom sme aj tak prepálili odbočku nadol na asfaltku, tak som sa bál, že ma zlynčujú, ak by sme ešte trochu blúdili...a utiecť by som im nevedel..
Do budúcna by som možno dal do ruky regulovčíkom nejakú mapku, aby aspoň vedeli ukázať. A aj nejaký ten entuziazmus by som pridal..niečo ako tie dievčatá s dáždnikmi pod serpentínami
04.09.2020 - 10:07:44
02
ano so znacenim bol problem, resp s tym ze to niekto "Odznacil". nesiel som na bednu, chcelsom si 76 len skusit. nebolo by mozno odveci vysypat sipky vapnom, na inych pretekoch sa mi to dost pozdavalo, pripadne strieknut na zem? sthnut faborku je rychle, ale pozakryvat biele vapno je trocha zlozitejsie, aby to nebolo vobec vidno... jedine ze by si aj v tomto dal este niekto namahu a to preznacil.
07.09.2020 - 12:01:36
00
Ja som síce išiel len 42km trať, no aj tak sa mi podarilo pár krát zablúdiť... Akcia to bola parádna, ale je svätá pravda, že značenie bolo katasrofálne.
Možno nápad pre budúci rok (neviem, či je realizovateľný), prejsť si trasu ešte skoro ráno pred samotným štartom pretekov a podľa potreby podopĺňať značenie. Taktiež viac regulovčikov by nebolo zlé - predsa len, ak ide človek sám a nie v skupinke, nedajbože sa mu niečo stane a môže len dúfať, že ho niekto nájde vysypaného pri trati...
15.10.2020 - 12:12:20
01
neviem aky pretek ste isli vy, ale za mna znacene super, ani raz som nezabludil, neodbocil zle
15.10.2020 - 22:01:42
01
tiež som nemala žiadny problém a to často zabúdam sledovať práporky :D
16.10.2020 - 10:03:11
00
keyboard_arrow_up