SLANSKÝ MTB MARATÓN

19.09.2020
MTB maratón
Kokošovce (Slovensko)

Propozície
vavco napísal:
@lubo.k kamarat asi este neorganizoval pretek.... nie je to take jednoduche a vacsinou tie prve organizacie viaznu prave kvoli "neskusenosti" organizatora...


Zareagujem na toto hlavne. Kamarat organizuje preteky uz niekolko rokov a ma ich dost za sebou aby mohol nieco povedat...

Proste v znaceni boli velke chyby a nemyslim si ze to pramenilo z toho ze organizátor poznal trasu. Ale to je jedno su to chyby ktore sa daju lahko odstranit a ja verim ze buduci rok to bude pecka pretek.

Myslim si ze na objektivnu kritiku sa nikto stazovat nemoze ak je opodstatnena.
24.09.2020 - 19:56:22
00
Išla som dlhú a nemyslím si, že boli v značení veľké chyby. Ja som raz zaváhala a to pri zjazde od Li žáner kameňa, ináč značenie OK. Mrzí ma, že to kazisvet pokazil na ceste na modrú. Aj to je chyba, že prvý kto to poznal nestrhol tu pásku, veď šípky boli super vyznačené. Teším sa na druhý ročník.
25.09.2020 - 00:15:58
02
tak je mi luto ze moj prispevok bol chapany viac negativne, nemal som to v plane , dokonca som si myslel ze obhajujem organizatora pretoze toto su pionierske chyby ktore sa daju napravit tak ako to tu bolo spomenute ... a co sa tyka znacenia vo vseobecnosti , tak tu poviem jeden svoj postreh , ak sa snazite jazdit pretek na doraz tak kazde zavahanie pri tom ci idete spravne vas oberie o nejake sekundy , niekedy aj minuty ak napr. zozjazdujete v nespravnom smere ... najcastejsie sa to stane pri zmenach smeru, pri roznych odboceniach a viacerych moznych ciest ... v tomto pripade su podla mna dolezite faborky ktore by sme mali vidiet ihned po spravnom odboceni, aby sme nezostali v pochybnostiach ci ideme spravne .... ak tychto faboriek alebo inych sposoboch znacenia je malo tak potom sa nemozno cudovat ze pretekar(respektivne skupinka) pojde nespravnym smerom aj dlhsi cas , pretoze tychto oznaceni nie je dost ani v spravnych usekoch....dokonca aj v usekoch v ktorych sa neda ist inym smerom je potrebne pokracovat so znacenim ... inac vznikaju taktiez pochybnosti ... hlavne ked sa ocitnete na trati tak ze pred vami ani za vami nikto dlho nie je ...
25.09.2020 - 08:49:30
03
Znacenie bolo slabe. Netreba za tym hladat nic zlovestne, proste to tak bolo, x ludi to tak skonstatovalo, tak snad to organizator zoberie ako konstruktivnu kritiku a polepsi sa v dalsom rocniku
25.09.2020 - 10:52:21
01
Kratku som siel vramci svojej Slanskej stovky teraz v stredu a tiez nemam pocit, zeby bolo malo znacenia a hlavne tam nebolo kde zabludit. Hore na Sovu asfat, potom siroke zvaznice. Osprejovane to bolo dost.
slavuš Prvi sli na cas, ti mali ine starosti :-) a my druha skupina sme tu pasku pre zmenu respektovali :rofl: Inak vsetka cest, ze si sla dlhu. Co kopec, to stena jak hrom :muscle:
25.09.2020 - 10:54:50
01
A podla mna sa to zbytocne tolko riesi. Znacenie bolo slabe a uznal si to aj organizátor, je to vec ktoru velmi lahko napravi.
Nič viac nic menej, to by som nebral ani ako kritiku ale skor pripomienku na zlepsenie maratonu.

jachmel
Zober si to z pozicie pretekara ktory to absolutne nepozna a ide na vyhru. Ked mas sipku v strede zakruty a rutis sa dolu 35km/h a viac tak bohuzial nestihnes to zaregistrovať.
25.09.2020 - 18:18:59
02
Výsledky kde nájdem
25.09.2020 - 20:56:38
00
slavuš napísal:
Výsledky kde nájdem


https://www.facebook.com/300078890803695/posts/794578504687062/
25.09.2020 - 21:03:08
00
to uz čo za amaterčina, ked clovek nenajde vysledky na oficialnej web stranke podujatia, ale kdesi na socialnej sieti ...
25.09.2020 - 21:38:13
03
keyboard_arrow_up