Porovnavas neporovnatelne ... MTBiker je cyklo obchod a nic ine, Decathlon predava vybavu pomaly na kazdy jeden sport. Logicky, nemozu predavat vsetko, preto cielia skor na low entry biky. Tak ci onak, cestak na 105 ke je tam o min 200-300e lacnejsi, ako inde ;) a stale je to ta ista 105ka ako inde.
02.10.2020 - 14:40:42
02
Ved stale ma kazdy slobodny vyber kde si co kupi. Tak neviem preco niekto potrebuje presviedcat o tom, ze niekde je to lepsie ako inde, lebo jemu to tak vyhovuje.
02.10.2020 - 14:46:46
01
Lebo si niekto robí kozy. Skutočný Vuk mal depresívne príspevky :)
02.10.2020 - 15:03:11
02
Aby nedopadol ako moj kamarat co si kupil kross vo vseobecnom sportovom obchode
Alebo ak dalsi kamarat co si kupoval televizor v elektre a predavac vedel este menej ako on a musel si sam vygooglit ako prepojit tv so satelitom a hdd.
Cyklisicky tovar je dost zlozita tema a vsetko nevedia ani profici takto z hlavy pri pulte.
Najlepsie je ked ma predajna servis v jednej budove a hned mi aktualizuju firmver predo mnou, vymenia komponent na pockanie dokonca som videl ako menil predstavec priamo pred zakaznikom a podrobne mu vysvetloval vsetko o bicykli,
Bavim sa priamo z clovekom, co mi ho bude vlasnorucne montovat, podrobne prediskutujeme problem, alebo ze by som chcel ubrat token, ci prehodit radenie opacne, aj ked to si viem spravit sam a nie ze nejaka predavacka iba spise reklamacny doklad a niekam ho odvezu ako som reklamoval tovar v nayku.
Neviem ci to ma decathlon takto organizovane. Ci by vedela predavacka povedat, ktory plast je vhodny na aky teren. To musi byt niekto co sa tomu hlbsie venuje.
Obvodnej sa tiez nedam operovat aj ked je mudr.

Andrej25:
To nebol Vuk ale federer asi mas na mysli jeho.
Ja som spekulant, nie depresia.

scypho:
Ja som porovnaval na konkretne biky v roku 2018 je to nebe a dudy. Minuly rok som porovnaval ten triban za 500.
Ze by sa tento rok zlepsili?
Cestaky som tam tento rok nepozeral.
Ale lanka vonkajskom odmietam. Strasne to zavadzia a je to nachylnejsie na spinu a opotrebenie. Aj tie co nemaju lem okolo vstupnej diery.
Ten triban je stale na sore a je iba o 50€ lacnejsi.
Nemozes porovnavat len 105ku ale cely bik. Brzdy, karbon, rafky.

Bicykle pre pokrocilych a triban na 559€ na sore.
Ha ha. V cykloobchode je to low entry.
02.10.2020 - 15:37:06
00
A makyta tohtoročnú jesennú kolekciu?
02.10.2020 - 18:14:04
07
Vuk poznas este nejaky iny servis bicyklov okrem Decathlonu kde ta v pohode obsluzia v nedelu o 19:00 ?
02.10.2020 - 20:29:48
00
Tak nieco maju lepsie. Servis taky co sa budem rozpravat so servisakom a okamzite zhodnoti ci ho zobrat na reklamacku, ci len predavac, co spise lajstro a pridite za 2 tyzdne?

A ak by som tam doniesol nejaky bianchi s dura ace di2 nech to zlomene vymenia?
Alebo nech mi predaju nove.
Predsa nebudem jazdit na kostitrase low entry.

Decathlon je v malo mestach, kdezto napr v PB je 7 cykloobchodov, kde si dokazem kupit xt brzdu, ktoru v decathlone nemaju. Aj ked su otvorene iba v sobotu doobeda.
Ja som zvyknuty kupovat cez eshop. V klude si precitam a vyberiem a nebudem riesit na mieste. Doma vypnem pocitat a premysilm si to neskor.

To je ako ist kupit v nedelu o 20 hodine do tesca nejaky lacny televizor thompson, lebo ho potrebujem rychlo.
Hoci podla recenzie by som mal vybraty 55" 8k sony a ten tam nemaju.
Zrkadlovku na fotenie svadieb tiez nemaju v tescu aj ked fotaky potrebne narychlo k moru tam kupim.
Alebo maju len biele plastove klucky na okna. Lenze ja chcem kovove pozlatene.
02.10.2020 - 20:56:35
00
vidim ze vuk uz postupil - uz je tiez v tej burzujskej zbohatlickej vrstve ktora rozhadzuje na take nezmysly ako bicykle za tisice €. Snad uz aspon na chvilu prestanu tie jeho urazky a utoky na ludi co sa maju lepsie, nebodaj lepsie ako on.
04.10.2020 - 18:52:55
02
to som dale len ako priklad, nemam 55" tv 8k sony ani dura ace di2, ani pozlatene klucky.
Len som upozornil na nevyhody decathlonu. V mtbikeri maju aj lacne aj drahe, 30 znaciek. V decathlone jednu lacnu.
Tak ako v lidli,
https://sefkuchar.dama.cz/viewtopic.php?p=5896983#p5896983
Já nevím, já bych si nic co je "vyráběno pro Lidl" nekoupil. Jednou jsem si u nějaké pumpy koupil debrecínku a po prvním soustě, které jsem vyplivnul jsem začal zkoumat proč že je tak hnusná. Prošlá nebyla. Drobný nápis "Vyrobeno pro Lidl" pak hovořil za vše.
Všimni si, že cokoliv tam mají z normálního zboží (Becherovka, Plzeň, CocaCola, ....), tak má cenu +- stejnou jako jinde.... ... I ty nejodpudivější musí splňovat normy. Fór je ale právě v tom, že normy splňují takříkajíc "s odřenýma ušima" a často v nich jsou věci, které sice přípustné jsou, ale v normálních potravinách se prakticky nevyskytují. Ber to asi tak, že když budeš pravidelně pít 1,5-2 litry CocaColy Light denně (není to takový problém), může takový přísun aspartamu způsobit zdravotní komplikace, i když výrobek sám o sobě splňuje všechny normy a de facto jedovatý není.
, A potom je tam naval dochodcov.
V decathlone ak by mali XT brzdu, co nemaju mala by +- cenu ako inde. Na MT200 sa stazovalo vela ludi aj Trailhunter vo videorecenzii. To nieje na zjazdy a maratony.
04.10.2020 - 19:25:41
00
[krmim trola vedome] nemas pravdu, v sportoch ktore u nich riesim maju tri kategorie, od lacnych suntov na jednorazove pouzitie cez stred za velmi dobru cenu az po kategoriu ktora je funkcne velmi dobre a cena sa uz nie vzdy oplati ... porovnanie s potravinovym diskontom je zavadzajuce, pane Hasku ...
04.10.2020 - 21:50:04
02
Ja pridám svoj názor k bicyklovému oblečeniu. Veci, ktoré majú bežne na predajniach, sú naozaj v tej kategórii pre občasných bikerov. Ale pri pri 900 rade Van Rysel (ktorú viete zohnať väčšinou len cez objednávky na webe) sú už na kvalitatívnej úrovni lepších značiek. Výzorom aj materiálom. Môžem porovnávať so Santini, Castelli, Kjus, Rogelli a za polovičnú cenu dostanete naozaj top veci. A naviac naozaj ich tak často neuvidíte na niekom. Nevýhodou je najmä dostupnosť pretože supov, ktorý striehnu na tieto veci je asi dosť ? Mne pri 181/85 širšie ramená sedia dresy a nohavice L presne.
05.10.2020 - 07:42:07
04
Trosku vas uvediem do obrazu, preco je decathon podla mna diskont.

Kolega z prace (jediny okrem mna cyklista), ma natahoval s prekvapenim, ze ma nieco velmi suprove, aby som mu niekam neusiel. Po sichte mi doniesol HT za asi 580€, asi 15kg, prehazka nejaky altus, aspon ze to malo hydr.brzdy.
Dal sa mi odviezt. On ziaril, ako by mal najnadupanejsi stroj na svete a schvalne ho kvoli tomu doniesol ukazat vsetkym do prace.
Vy asi viete ake bicykle su za 580€. Ani pri najlepsom pomere ceny/vykon nemozete cakat, ze bik za 580€ bude normalna, alebo lepsia stredna trieda, aj ked ide o HT.

Kazdy ma iny obraz o kvalite bicykla a mozno by vybozkaval decathlon za to, aky mu predali super bicykel. Ja ked zbadam SLX, alebo NX, moc sa mi taky bik nepozdava, to je u mna minimum. Do deore a SX by som nesiel. Ani do tych ocelovych noh suntour.
Ak by ste u nas v praci povedali, ze mate biky za tolko kolko mate vy (napriklad ty ivast), poslali by vas k psychiatrovi, ze tam mate decathlon, kupte tam a povozite sa dost. Ze ci si sa s konom zrazil, ved tolko nestalo moje auto.
Ak ma niekto z vas bik za 5000 nejaky ebik, tak sa radsej ani neopovazte to vobec povedat u nas kolegom. Neviem co by sa dialo.
05.10.2020 - 20:19:38
00
[krmim trola vedome] Mas to chlape pomotane, nenapisal si ziaden argument preco je dcthln diskont....
05.10.2020 - 20:30:39
14
pozri si ponuku bicyklov v decathlone. Teraz neriesim futbalove lopty, ani pomer cena/vykon u bicyklov.
05.10.2020 - 20:33:33
00
Zaujimave, Vuka asi povysili na nejaku managersku poziciu, ked je taky vyberavy a ohrna nosom aj pri SLX.
05.10.2020 - 20:52:21
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up