to bude cez zimu predsa v garaži pekne v teple :) zakryté pachtou aby sa nezaprášilo
15.10.2020 - 17:31:47
01
dobre gumy dozadu a pohne sa vzdy :)
15.10.2020 - 17:33:06
04
to nieje pravda vedel by som ti o tom rozpravat aj ja a aj kamos co zablokoval Shellku v Ziline lebo sa mu bawo nevedelo vyhrabat na hlavnu cestu cez maly odvodnovaci kanal
15.10.2020 - 17:36:19
02
ak chces, na zimu ti viem posunut dve vrecia nivelaku co mi zvysili po rekonstrukcii :D ale inak zaujimavy srdieckovy vyber
15.10.2020 - 17:38:18
00
Samalama napísal:
to nieje pravda vedel by som ti o tom rozpravat aj ja a aj kamos co zablokoval Shellku v Ziline lebo sa mu bawo nevedelo vyhrabat na hlavnu cestu cez maly odvodnovaci kanal

ano, hlupaci nemci v bmw, ako mozu vyrabat auta, ktore sa v zime nedaju pouzit ! haha, hlupaci.
15.10.2020 - 18:14:20
02
LMS napísal:
Natáčacie bixenóny mám aj ja, v noci je to super. Svieti to subjektívne lepšie ako full led v A7.
Moc to nemam s cim porovnat, svietivostou je podla mna normalny bixenon ako kazdy iny ale to natacanie funguje proste presne tak ako si to predstavujem, krasne svieti tam kam ma a kopiruje cestu neskutocne presne, fakt som nechapal. Rovnako aj dazdovy senzor, prve auto v ktorom funguje presne tak ako si ja predstavujem, v inych to vzdy bud spanikarilo(stierace zbytocne naplno) alebo to nezotrelo ked som chcel atd, tu zotiera presne.

Ale na co si postazujem je automaticka klima, je podla mna moc prekomplikovana a furt sa musim hrat s nastavenim aby mi bolo prijemne, jedina znacka ktora mne autom. klimou vyhovuje je honda, ine co som mal VW, sosovica a teraz BMW, furt maly nekomfort, raz teplo a na nohy mierna zima, inokedy dal clovek o 0.5stupna nebej a hned z tepla zacalo fukat studeny, riesim blbosti ale viem ze sa to da nastavit tak (v honde co som mal) ze som na klimu celu zimu nesiahol, nastavene 24stupnov a bolo mi vzdy dokonale prijemne, nikde na mna nefukalo, nebolo mi zima na nohy, sklo odhmlene atd.
15.10.2020 - 18:46:49
00
hadam si sa neofucal :D :D ja mam na zadokolke 3 zimy odjazdene predtym som mal passat a na zimu bol passat urcite praktickejsi...kolegovia sa pravidelne uskrnali ked nam v zime namrzlo parkovisko pri firme a oni vsetci spiatocka,plyn a isli prec na starych fabiach s 5 rocnymi zimnymi gumami a ja s medrom som hrabal a dufal,ze sa odtial dostanem... alebo ked som chcel parkovat vo Vratnej a na vyladenom parkovisku ktore islo mierne hore kopcom zastavilo predomnou auto a ja som sa uz za nim nepohol,musel som vycuvat naspat na hlavnu...
alebo ked bracho robil donuty tiez na mercedese u nas na betonovom ihrisku,vosiel tam chvilu sa blaznil a uz nevysiel,frajerku musel posadit do kufra aby sa odtial dostali a to bola v podstate rovinka no pod snehom bol cisty lad
z mojich skusenosti so zadokolkou: ked ides hore kopcom a stale sa hybes tak no problem,ked zastavis v kopci na ceste s cerstvym prasanom no problem no ked zastavis na mieste kde je lad alebo riadne ujazdeny sneh tak mas problem
15.10.2020 - 18:58:38
00
samozrejme, to berem ale tak co tu uz v bratislave (a okolie) aky uz len my tu mame sneh :D cize podla dvoch dni v roku si vyberat auto na cely rok je nezmysel. Kazdy pohon ma vyhody aj nevyhody.
15.10.2020 - 19:28:19
00
ja to tiez tak beriem,preto mam zadokolu snehu je kazdy rok menej a tych par dni vydrzim.Ale keby som bol lyziar a kazdy vikend v zime na horach tak zadokolka urcite nie.
15.10.2020 - 19:36:42
00
inac 335i je strasny hnoj...bud rad, ze si to nekupil
15.10.2020 - 19:39:55
00
Hybridna Toyota Corolla... Je s ňou nejaký problém, čo sa týka servisovania, že servis a mnohé iné úkony musí riešiť len autorizovaný Toyota servis?
15.10.2020 - 20:15:59
00
Samalama napísal:
ja to tiez tak beriem,preto mam zadokolu snehu je kazdy rok menej a tych par dni vydrzim.Ale keby som bol lyziar a kazdy vikend v zime na horach tak zadokolka urcite nie.

Ved jasne, minule som isiel pracovne v cervenom land cruisere 79 obrovskom (horska sluzba) a to bola laska na prvy pohlad, take sympaticke auto som uz dlho nezazil, na vozenie deti do skoly asi nic moc alebo na nakup do lidlu ale malo to strasnu charizmu a mozno pri potrebe 6 mesiacov v roku sa brodit snehom do kopca by som si to aj zadovazil(alebo nieco podobneho charakteru), to ze to malo predpotopny interier nikomu nevadilo ani ze to hucalo na dialnici, kazdemu to prinieslo dobru naladu. (btw nadrz(standardna) 130L :D )
15.10.2020 - 20:18:46
00
Ja som bol takto paf z bratovho Outbacku H6, 1.krat ked som isiel na martinky po snehovej kalamite a auto akcelerovalo ako na suchu a 2.krat ked sme sa boli na nom blaznit na lukach za domom a to auto prerazalo snehove zaveje ktore boli vyse kapoty,myslel som ze tam ostaneme zapadnuty kym sa sneh neroztopi no stacilo troska povytacat ten 6valec a auto preslo vsetko co mu stalo v ceste.Neskutocne ako to islo.Ale ked som ho soferoval v lete na normalnej ceste tak ma to auto nebavilo radsej moje medro :D
15.10.2020 - 20:28:06
00
Dnes sa jedno bávo namotalo na stlp dost nechutne na Prístavnej.
https://m.topky.sk/cl/10/1987715/PRAVE-TERAZ-Desiva-nehoda-v-Bratislave--Odstrasujuce-VIDEO--totalne-zdemolovane-auto
15.10.2020 - 20:28:15
00
stanlee napísal:
Hybridna Toyota Corolla... Je s ňou nejaký problém, čo sa týka servisovania, že servis a mnohé iné úkony musí riešiť len autorizovaný Toyota servis?

Ked som ju chcel kupit, tak mi u dealera povedali, ze treba kazdy rok ist na prehliadku a kontrolu bateriek (~50€) a mas zaruku na 10 rokov
15.10.2020 - 20:32:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up