len ked necha vsetkych odhalenych pozitivnych (neznamena infekcnych) doma je sanca ze sa toho koli PN-ke strasne vela pozatvara lebo nebude mat kto robit :-D
a hlavne pojdem na test bez virusu - budem negativny ale mam realnu sancu doniest si odtial virus domov :-D
uvidime ako to vymyslia - ak vsetko (aj mimo tohto virusu) tak ako doteraz tak bude kopec srandy
18.10.2020 - 10:20:16
00
Hosť napísal:
To že pajáci, ktorí tomu nerozumejú niečo tvrdia je jedna vec, ale podstaný je názor epidemiológov. Tým ale nemyslím toho hladného Mikasa ale tých naozajstných.

myslis asi nas pajacov tu na fore, nie? :)

rozmyslam, ktori su to ti naozajstni epidemiologovia. zeby zasadne iba ti, ktorych nazor koresponduje s tym tvojim? no ale pochybujem, ze taki existuju, lebo potom by to boli velmi zli epidemiologovia


inak je tu aj taka tema, ze Hlody fora
18.10.2020 - 10:24:45
12
Ja osobne tomu neverím, že sa to podarí úspešne zrealizovať...
18.10.2020 - 10:30:52
00
Pajácov som myslel Matela, Sulíka a spol. Neviem odkiaľ si vyčítal, že naozajstní epidemiológovia sú tí čo majú rovnaký naázor ako ja, ale dobre neberiem ti to.
18.10.2020 - 10:35:34
00
Máš pravdu ennio, keď čítam poslednú stranu, tak vidím, že odborníci sa grupujú na tomto fóre. Je tu mnoho skvostných príspevkov.

Ja to z mojej pozície internetového "odborníka" vidím tak, že najslabším článkom plošného testovania ja premúdrelosť obyvateľov.
18.10.2020 - 10:36:32
16
Hazard napísal:
Ja osobne tomu neverím, že sa to podarí úspešne zrealizovať...


Ako tam donútuia ísť ľudí keď nebudú sami chcieť? Aj keby to dali ako povinné, tak musia každému doručiť výzvu do vlastných rúk, kam kedy podľa akého zákona a kde sa má dostaviť. Inak nemôžu nikoho sankcionovať. Nikto nie je povinný sledovať internet, televíziu a správy.
18.10.2020 - 10:38:28
05
Kice napísal:
Máš pravdu ennio, keď čítam poslednú stranu, tak vidím, že odborníci sa grupujú na tomto fóre. Je tu mnoho skvostných príspevkov.

Ja to z mojej pozície internetového "odborníka" vidím tak, že najslabším článkom plošného testovania ja premúdrelosť obyvateľov.


Veď ti nikto nebráni kľudne využi možnosť, daj sa otestovať. Najpepšie to bude pre tých čo pôjdu záverečnou, keď sa tam už vystriedalo pár tisíc ľudí 👍👍.
18.10.2020 - 10:40:50
01
Ach jaj tu ide o testy, nechcem si predstaviť čo vypukne ak sa nájde vakcína a bude sa očkovať.
18.10.2020 - 10:43:25
00
Hosť napísal:
Veď ti nikto nebráni kľudne využi možnosť, daj sa otestovať. Najpepšie to bude pre tých čo pôjdu záverečnou, keď sa tam už vystriedalo pár tisíc ľudí 👍👍.

Dufam ze takuto otazku riesis vzdy ked vojdes do obchodu. Neodpisuj, ja viem ze mas 15 dovodov preco sa to neda porovnavat.
18.10.2020 - 10:45:14
09
milankr79 Veď som to napísal. Je to náročná operácia, ktorá má zaiste problémové miesta. Pokiaľ bude veľa rozmýšľať tak, ako ty, tak výsledok môže byť nepoužiteľný.

Ty keď chceš na raňajky praženicu, tak sa asi tiež najprv zaujímaš, či je to v súlade so zákonom. Či informácia, že si hladný bola správne analyzovaná. Potom nevieš ako rozpáliť tuk, keď nemáš zapezpečené presné meranie teploty..... proste vidíš problém za problémom a nakoniec zomrieš od hladu
18.10.2020 - 10:47:55
01
Kice:Tu ide premiér tejto krajiny o niečo žiadať ľudí takým spôsobom, že ľudia, ktorí sa odmietnu dať otestovať, nebudú môcť využívať niektoré sociálne výhody, napríklad poberať niektoré dávky alebo daňové úľavy" Toto vyvolá vľuďoch presne opačný efekt a aj tí nerozodní sa rozhodnú, že sa mu na to vy..rú. A praženicu nejdz budeš mať vysoký cholesterol.
18.10.2020 - 10:55:02
02
Hosť napísal:
Veď ti nikto nebráni kľudne využi možnosť, daj sa otestovať. Najpepšie to bude pre tých čo pôjdu záverečnou, keď sa tam už vystriedalo pár tisíc ľudí 👍👍.


Evidentne nie si schopný pochopiť základné princípy. Ide o plošné testovanie. Je tam dôležité to slovko plošné.
Takže to že sa dám otestovať ja, ako jednotlivec je úplne mimo misu.

Ešte asi nikto nevie, ako bude organizované to testovanie, ale ty už vieš, že bude zlé. Teba by som nechcel za zamestnanca, nehľadáš riešenia, iba prekážky
18.10.2020 - 10:55:42
04
Hosť napísal:
, tj 100000 nenakazených bude omylom vyhlásených za nakazených.

A? Das sa do karanteny na den dva a pojdes na retest, alebo tychto prednostne pretestuju PCRkom..
Vacsi problem by mohol byt falosne negativny test a potom velke sebavedomie dotycneho
18.10.2020 - 10:59:20
03
Hosť napísal:
Kice:Tu ide premiér tejto krajiny o niečo žiadať ľudí takým spôsobom, že ľudia, ktorí sa odmietnu dať otestovať, nebudú môcť využívať niektoré sociálne výhody, napríklad poberať niektoré dávky alebo daňové úľavy" Toto vyvolá vľuďoch presne opačný efekt a aj tí nerozodní sa rozhodnú, že sa mu na to vy..rú. A praženicu nejdz budeš mať vysoký cholesterol.


Ja neviem ako to bude prebiehať. Myslím, že to tom má dnes zasadať vláda. Možno ani dnes nedospejú k riešeniu. Ty to už vieš teraz a tiež vieš ako budú reagovať ľudia a už teraz tu mútiš vlnu odporu...
18.10.2020 - 11:00:27
03
Toto je tak riešenie len na to, aby si Matelo zakryl svoj chrbát a potom hádzal vinu všade naokolo. veď ja som to hento a to všetko ľudia ja za nič nemôžem. By ma zaujímalo čo by sa udialo keby, keby čiste teoreticky zistili, že 30% testovaných je pozitívnych. a ako by fungoval tento štát. Prídeš do obchodu kúpiť chlieb, ale nekúpiš, lebo pekári boli pozitíny a sedia doma. Obchody sú zatvorené , lebo predavačky sú pozitívne nemá kto robiť. Načo je vlastne takéto testovanie dobré? Čo nám to má priniesť aký efekt? Toto treba ľuďom vysvetliť a potom ich do niečoho nútiť a nie vyhrážať sa lockdownom a podbnými kravinami.
18.10.2020 - 11:01:49
03
keyboard_arrow_up