V tacxe mas v tom premiovom ucte za 10e/mesacne moznost stiahnut 30 videi za mesiac, velkostne maju tak 1-3GB a prehravas ich defakto ofline z HDD. Kamos ma Elite apku a
tam si musis zaplatit za kazde video tych 15-20 Eur a rocny poplatok je 20E za apku.
19.10.2020 - 11:14:06
01
a kvalitu tých videí nevieš porovnať ? nemyslím teraz rozlíšenie :-) viac sympatický mi je tacx, ok.i. aj preto že support elite je taký taliansky...Mal som od nich valce aj turbo muin, zvažujem sa poobzerať inde a naviac taxc je už pod garminom a od nich mám viac vecí
19.10.2020 - 12:08:07
00
JanLesko napísal:
Presne to som chcel počuť, vďaka :) ....


k tej pivnici:) pozor, aby si nedopadol ako ja, jazdil som v garazi, kde bolo v zime 5 st. a moc ma to nebavilo :D a navyse som musel behat z garaze do domu po vonku :D
19.10.2020 - 12:53:10
00
jordi napísal:
k tej pivnici:) pozor, aby si nedopadol ako ja, jazdil som v garazi, kde bolo v zime 5 st. a moc ma to nebavilo :D a navyse som musel behat z garaze do domu po vonku :D


V pivnci mám dlažbu, radiátor, plné wifi, vodu a podložku :D a hlavne ma nebude počuť v dome. Presne miesto pre mňa :D
19.10.2020 - 13:51:26
00
marp vyskúšaj Rouvy, 14 dní zadarmo.
19.10.2020 - 16:29:55
02
chalani mate daky typ na trenazer co sa da pouzit aj na mtb? je v tom rozdiel? pripadne kde sa to da idealne nastudovat, kukam teraz po dacom, lebo tato zimna sezona nevyzera bohvie co, nevadi vacsine carbonovy ram keby som do toho zacal riadne busit? :D
pripadne daky priamo model, nieco do idealne co najtichsie kedze zijem v panelaku a hlavne s manzelkou :D
a este :) tie appky ako zwift atd su pouzitelne ci uz len take sperkovanie? dik :))
26.10.2020 - 10:59:07
01
Myslim, ze vacsina direct drive trenazerov (tie su aj najtichsie) bude kompatibilna aj s mtb, zavisi to asi len od priemeru osiek. Karbonovy ram by nemal vadit, mozno treba skontrolovat FAQ od tvojho vyrobcu, ci pri pouziti na trenazeri nepadne zaruka. Za mna Zwift odporucam, bez toho by ma asi trenazer nudil natolko, ze by som ho po tyzdni predal.
26.10.2020 - 15:49:53
00
super dik, tak zwift to isti, napisem do speslu mail nech mi to pre istotu potvrdia
a ma tu realne niekto skusenosti s wahoo kickr core? kukam ze ma take najnormalnejsie recenzie a je velmi velmi tichy, teda aspon v recenzia a podporuje boost osku
sice nieje ale moc spratny, to bude mat pani spolubyvajuca námietky, ale nic ine asi nieje v tej cenovke co surfujem
26.10.2020 - 19:11:47
00
Ja mám Kickr Core. Funguje celkom spoľahlivo, hluk ťažko porovnávať, môj setup je dosť hlučný, ale to bude spôsobené najmä drivetrainom. Najviac mi na ňom ale prekážajú občasné výpadky a pomerne dlhé párovanie cez mobil. Možno by ale pomohlo, keby som si kúpil k počítaču ANT+ prijímač, mám trochu obavu, že tie výpadky sú spôsobené mobilom.
27.10.2020 - 00:38:39
00
Ahoj, ja mam Core a pouzivam ANT+ s predlzovacim kablom aby bol snimac co najblizsie pri Core. Vypadky su fakt len ojedinele, sekundove.
27.10.2020 - 06:29:49
00
Canyo napísal:
Ahoj, ja mam Core a pouzivam ANT+ s predlzovacim kablom aby bol snimac co najblizsie pri Core. Vypadky su fakt len ojedinele, sekundove.

a hluk u teba z neho je aky? :)
27.10.2020 - 11:35:50
00
ja mám Tacx flux smart ešte prvá generácia.. sparovanie s hodinkami či aplikaciou tack bez problemu virtualna realita bez problému, spojenie stabilne aj počas 2H šlapania na nejaký virtual kopček- robí aj zaťaz pre sklon.... z kopca mi občas prešlapne na prazdno, zriedkavo, da sa na nom šlapať aj bez napájania, lebo ma zotrvačník 7kg
27.10.2020 - 11:50:45
00
ostogiske napísal:
a hluk u teba z neho je aky? :)


Samotny trenazer skoro vobec nepocut, to retaz najviac bzuci ked ides rychlo a tazke prevody a taktiez podradovanie pocut. Ja hlavne jazdim kopce (Rouvy) a nejake intervaly, tam si dam vpredu na najmensie a vzadu na stred a je to tiche.
27.10.2020 - 12:20:21
01
Jazdim Elite Suito a pred 2 tyzdnami som zacal pouzivat appku Rouvy. Paci sa mi to viac ako Zwift, hlavne kvoli realnym trasam a ta grafika (v podstate video) je ovela zazivnejsia ako na Zwifte. Mesacne to vychadza viac ako Zwift (18€), com som bol ochotny akceptovat. Kamosovi skoncil trial ako prvemu a ked si to predplatil na pol roka, zistil, ze sa mu da konto sharenut este na dve dalsie zariadenia. Troch nas to vyslo na 6 mesiacov po 24€.
Ak by o tom niekto uvazoval ako o alternative voci Zwiftu a nevedel o tejto moznosti. Jazdit sa da aj vsetkym trom naraz jedna trasa.
27.10.2020 - 13:09:10
00
Ahoj, mesacne Rouvy stoji 15USD, co mas cca. 13 EUR.
Btw. ked sharujete konto, tak moze jazdit kazdy pod sebou (vlastne nastavenia FTP, vahy, nick...), ci len pod jednym nastavenim uzivatela?
27.10.2020 - 14:04:40
00
keyboard_arrow_up