Skusal uz niekto cierne kufre Look Keo Grip? idealne niekto kto mal predtym alebo potom sede.
zatial som jazdil len sede s vykyvom 4,5 stupna a vaham ci nezobrat cierne s 0 stupnami ale neviem co by to spravilo a ako sa to chova. Nie su zrovna lacne tak sa radsej pytam na skusenosti.
09.10.2020 - 11:16:33
00
Ja som u Shimana prešiel zo žltých na modré kufre. A na červené úplne bez vôle by som nechcel. Neviem čo od toho očakávaš :?:
09.10.2020 - 14:08:59
00
no to prave neviem ale obcas mam pocit ze mi lieta pata prilis do stran, niekedy si okopavam retazovu vzperu tretrou
na druhu stranu neviem ci ked nebude ziadna vola tak to zas budem vycvakavat pri kazdej mensej zmene smeru tretry
09.10.2020 - 14:11:16
00
To ze ti lieta noha nieje zalezitost floatu kufrov ale ich polohy. Cim viac mas kufor vzadu, tym mas stabilnejsiu polohu. Akurat sa ti moze stat ze poloha matic na tretre ti neumozni dat kufre dostatocne vzad. Takisto tomuto moze nahravat nedostatocna podpora klenby chodidla. Ked nevies co robis, kufre bez floatu by som nedaval, mozes si este prihodit nieco nechcene :)
09.10.2020 - 14:49:35
00
https://www.youtube.com/watch?v=MLyq5nd3phI&ab_channel=GCNTech

toto tu je celkom zaujímavé... ja som prešiel zo žltých shimaňáckych na modré a začalo ma bolieť jedno koleno, ale tak, že fest ako sa u nás hovorí... potom som popozeral nejaké videá ako čo najlepšie nastaviť kufre a bolo to fajn... paradoxom bolo, že som mal prakticky totožnú pozíciu ako predtým s tými žltými, avšak tie 2 stupne vôle naviac či kolko tam toho je, mi spravili rozdiel medzi pohodou a značnou nepohodou...

prečo som prešiel na modré? mal som nejaký mylný dojem, že čím nižšia tolerancia, tým viac výkonu a tým viac je človek "pro" ... debilina, ale nevadí

potom som videl toto video a dozvedel sa, že žlté shimaná sú bežné aj u profíkov, čiže kufre som prestal brať ako "evolučný prvok cyklistu"
02.11.2020 - 23:16:47
00
keyboard_arrow_up