Ahojte, prečítal som všetkých 390 strán tunajšej témy o oblečení, avšak informácie sú tam značne "rozkúskované" a ako už jej názov hovorí, je značne širokospektrálna. Mám však otázku konkrétne na cyklistické nohavice...

plánujem kúpiť jedne dlhé a jedne krátke cyklogate, budget - sky is the limit :rock: :lol: :rofl: ale nie... povedzme, že som ochotný priplatiť si za kvalitu... práve kvôli tomu, by som si však rád vypočul nejaké názory a odporúčania, postrehy a skúsenosti

- som kategória jazdca, ktorý jazdí v plusových teplotách, výjazd pod 5 C som snáď nemal
- jazdím iba cestu
- nevyžívam sa v apokalyptických podmienkach, čiže nejaké prehánky by to oblečenie zniesť malo, ale neplánujem jazdiť v snehu a vode
- odolnosť voči vetru beriem ako samozrejmosť
- 12 hodinové výjazdy si nedávam, ale čo keď raz sa hecnem na everesting :lol:

rozhodujem sa medzi značkami: sportful / castelli / isadore / assos

čo som čítal už aj predtým, tak vraj najlepšie vložky majú assos a isadore

talianov jazdia cepooo a imro, pri nich neverím, že by si na seba nedali nekvalitu
na assos som počul samé chvály
pri isadore mi je sympatické, že by som podporil slovákov

prosím vás teda o názory, postrehy, skúsenosti

ďakujem pekne! :handshake: :) :bow:
11.11.2020 - 22:18:07
00
pripis si tam gore
12.11.2020 - 00:12:36
00
Sportful total comfort
12.11.2020 - 07:14:29
00
Ja plánujem teraz la passione, v testoch dopadli veľmi dobre. Nosím sportful a veľká spokojnosť. A veľká spokojnosť aj s DHB, veľmi kvalitné spracovania a vložka elastic interface.
12.11.2020 - 07:28:52
00
Všetko sú to špičkové firmy kde sa snáď nedá pomýliť. Vyberal by som podľa osobných preferencii, dizajnu a aktuálnej ceny. Alebo sa môžeš obzrieť aj po cenovo dostupnejších značkách s lepším pomerom cena/výkon.
12.11.2020 - 08:24:55
00
za-biker napísal:
pripis si tam gore


Ja plánujem teraz la passione, v testoch dopadli veľmi dobre. Nosím sportful a veľká spokojnosť. A veľká spokojnosť aj s DHB, veľmi kvalitné spracovania a vložka elastic interface.


dúfal som, že sa mi výber zúži, nie rozšíri :D
12.11.2020 - 22:55:17
00
Tak ešte priložíme 😉 Dlhé 5-15°C Santini VEGA H20 - BIB TIGHTS, krátke Kjus (podľa mňa sú to prebrandovane Q365 Salopette Gregarius Ultra) alebo aj Van Rysel Racer.
13.11.2020 - 14:49:06
00
keyboard_arrow_up