riadim sa linkou ktora je po obvode plasta, a nie je nikde utopena v rafiku, resp. velmi vzdialena od rafika.
13.11.2020 - 16:33:05
00
OK, takze krivy plast...
13.11.2020 - 16:34:05
00
druhy za dva dni. V predajni ma s nim teta uz vyhodi :lol:
13.11.2020 - 16:41:27
00
P3P napísal:
druhy za dva dni. V predajni ma s nim teta uz vyhodi :lol:

Ved zober koleso aj plast do predajne a nech to vidia aj oni
13.11.2020 - 16:47:20
00
Podelim sa o skusenost s kevlar plastami. Kupoval som pred 4 rokmi a minuly rok kevlarovy plast Schwalbe Durano Plus 700x28, za mna paradny plast na cestu, aj na mokrom povrchu drzi paradne…pred rokom som menil plast na zadnom kolese a nasadil som ten novy, kedze som pozabudol, ze mam v batohu starsi kevlar…nasadit novy kevlar paradicka, lenze…vcera som upratoval veci a nasiel som starsi odlozeny kevlar, parada vymenim predny plast…nikdy viac…3 hodiny som sa piplal s plastom, nehovoriac, ze s plastovymi montpakami nasadit ? zabudaj…minimalne 1cm na dlzke 15cm som potreboval pretiahnut plast s pakami na kolesa Novatec Jetfly. Po dvoch hodinach som plast s vypatim poslednych sil nasadil, zial som zistil, ze som rozsekol pri tom trapeni aj dusu, ale podarilo sa to uz na druhy krat nasadit rychlejsie.
Trosku sa mi podarilo oskriet vonkajsi rafik kolesa s kovovou montpakou, co ma velmi hneva. Takze, aj dobre odstaty kevlar moze byt tiez sakra velkym problemom…za 15 rokov co jazdim som toto nezazil pri prezuvani…dnes som este nafukal plast na max predpisany tlak a rucne dotiahol do rafikov…tiez trapenie na par minut…
Neviem si predstavit mat karbonove kolesa, asi by som ich odpisal pri tom nasadzovani. Moja vina, ze som pozabudol na plast, to len na margo kupovania takych plastov do zasoby :-)
Ale mozno som mal len stastie na taky kus…
11.09.2022 - 14:28:51
00
tiež mam v dielni jedno durano s ktorým som sa potrapil a zlomil 4 montpaky.... to bol prvý a posledný cestný šajze čo som kupil nudzovo v predajni pred dovolenkou..
11.09.2022 - 20:42:03
00
keyboard_arrow_up