Prípadne zavolaj sem https://trekbikes.sk/content/14-servis
alebo sem
https://www.devonic.sk/servis
08.12.2020 - 11:05:56
00
fixska napísal:


Ďakujem za tip.
08.12.2020 - 11:16:25
00
s Trekbikes ale opatrne :D

"Prístup 0 bodov. V pondelok ráno som navštívil predajňu, predomnou jeden človek, žiadna tlačenica a zhon. S otázkou na servis ebiku Haibike som pána urodzeného technika neskutočne rozhodil. V momente ma poslal všade kde sa dalo. Situáciu ohľadom garančnej prehliadky sme neporiešili ani zďaleka. Pán ma odbil že servisujú iba svoje bicykle a že si ho mám zaniesť na prehliadku tam kde som ho kúpil, to ale potom nechápem prečo majú verejne dostupný kontakt na servis bez podobnej výnimky že servisujú len nimi predané bicykle. Povedal som si fajn, pán asi nemá svoj deň, chápem aj momentálnu situáciu ohľadom zvýšeného predaja a servisu bicyklov. Ale keď som odchádzal z predajne a pán technik na otázku svojho známeho ako sa má odpovedal: Ale vidíš každý deň riešim takéto k*kotiny tak som si povedal ako dobre že to takto dopadlo a koľko zbytočným nepríjemnostiam nakoniec predídem. Táto recenzia je osobná skúsenosť, žiadne poškodzovanie mena." (google recenzie)
08.12.2020 - 11:23:23
04
Pre mna obrovska zahada ako ten obchod dokaze tolko rokov existovat s tym chrapunskym pristupom ...
08.12.2020 - 11:32:32
00
Ja som tam vlani zavítal a bol som až prekvapený ústretovosťou. Potreboval som len kúpiť ježka, normálne mi ho aj zadara narazil, keďže som mal vidlu v aute. A to som v minulosti tiež zažil "čudný" prístup
08.12.2020 - 11:41:01
01
Ja mám podobnú skúsenosť, a to som u nich kupoval 2 bicykle CTM, jeden som potom predal a kúpil si Canyon. Išiel som tam s nádejou, že keď som tam už nejaké peniaze nechal, tak snáď mi poradia/ pomôžu s problémom aj na tomto biku (išlo o brzdy) - pán technik prišiel, uvidel Canyon a na ňom Sram brzdy a zabil mi, že brzdy od Sramu sú už také ("citujem nahovno") a mám ich hodiť do koša a kúpiť Shiumano. Problém som teda nevyriešil a odišiel. Pán sa so mnou rozprával slušne a nebol arogantný, avšak ak mám byť úprimný servisovať tam už nepôjdem nič.
08.12.2020 - 11:43:12
02
dhark napísal:
s Trekbikes ale opatrne :D

"Prístup 0 bodov. ... Situáciu ohľadom garančnej prehliadky sme neporiešili ani zďaleka. Pán ma odbil že servisujú iba svoje bicykle a že si ho mám zaniesť na prehliadku tam kde som ho kúpil, ...

To je ale dosť logické, že nebudú robiť garančky na biky, ktoré si tam človek nekúpil. Platený servis je iná vec ale garančky nemajú prečo robiť. ..Teda ak som správne pochopila, že toto si od nich chcel.
08.12.2020 - 12:00:12
01
co sa tyka servisu tak najlepsi servisak siroko daleko od BB je panko v TREKBIKES na Jilemnickeho, akurat ze 90% je dost arogantny, ale robotu ma paradnu
08.12.2020 - 12:05:07
02
Ja som tam bol naposledy v r. 2009 a už som na toho arogantného :swear: úplne zabudol, keby ste mi ho tu nepripomenuli.
08.12.2020 - 12:15:21
01
fixska napísal:
To je ale dosť logické, že nebudú robiť garančky na biky, ktoré si tam človek nekúpil. Platený servis je iná vec ale garančky nemajú prečo robiť. ..Teda ak som správne pochopila, že toto si od nich chcel.


mna rozhodne zaujala viac cast o k*k*tinach :D

inak som citoval z google reviews, je tam toho viac... nech si kazdy spravi predstavu sam
08.12.2020 - 12:26:42
00
AHa, jasné. Každopádne si zas myslím, že takto si v práci zanadáva skoro každý. Aj taký kuchár keď mu čašník donesie objednávku že "chce toto ale bez cibule a či tam môžeš dať rastlinné maslo a menej paradajok" tak si povie to čo za ch*u*j*a zas došiel na obed a podobné som už zažila "iks" krát. Akurát tento servisák to neskrýva a prejavuje to verejne :D A robotu čuduj sa svete majú. :)
08.12.2020 - 12:49:28
10
v trekbikes som kupoval bike,majitel ok, hlavny technik kus cholerik,ale nic hrozne,len ho treba nechat sa vykecat a neoponovat mu..je to zbytocne :D
08.12.2020 - 13:07:29
02
Servisák v TREKU No.1. Dva dni mi dával dokopy vidlu FOX ktorú mi "odborne vytunili" hovädá v Suspension Clinic.
Servisujem iba tam. Dá sa s ním vyjsť úplne v pohode. Ale nesnažte sa presvedčiť ho o niečom, čo si myslíte že by bolo dobre. A ano....SRAM je hnoj. Shimano je TOP.
A tel. číslo na servis je na to aby si človek dohodol termín.Teraz v zime úplne v pohode. Cez sezónu by sa ani mne nepáčilo keby sa mi denne dotrepe na blink XY ľudí s bikom a chceli to dobre že na počkanie.
08.12.2020 - 14:25:42
10
Peter je mozno trochu svojský ale taktiez mozem potvrdiť, ze v BB je No.1 :-)
08.12.2020 - 17:40:31
01
O to vacsia skoda, ze kopec ludi odradia svojim prvotnym pristupom.
08.12.2020 - 19:07:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS)
keyboard_arrow_up