@terry: Ja len dufam, ze sa z toho postupne nestane velka masovka...myslim, ze tych 500 ludi uz bude akurat.
04.06.2008 - 18:13:31
00
no ale co tie hodiny na trenazeri :wink: :lol:


to skôr tie hodiny v práci, trenažér je pre lúzrov (sorry ak som niekoho urazil :lol: )....
04.06.2008 - 19:45:31
00

...a naco cakat az do augusta.


Tieto údaje prišli ku mne neskoro, ja nečakám na žiadny august, makám už túto sobotu ráno :cry:. Podľa počasia aj nedeľu :D.


Naposledy upravil jaroza dňa 04.06.2008 - 20:27:18, celkovo upravené 1 krát.

04.06.2008 - 20:01:51
00
Informácia od predsedu Cyklopozitív klubu Terryho - termín DEMA FATRANSKÉHO MTB MARATÓNU na budúci rok je navrhovaný na 6.6.2009. Vybraný je tak, aby nekolidoval s akýmkoľvek iným významným podujatím a je opäť v sobotu :idea: :!:
04.06.2008 - 20:06:35
00

...a naco cakat az do augusta.

Co tak
http://the.mtbiker.sk/index.php?modul=b ... 1211753471 :twisted:

...a popis prvej polovice trate ti spravi aj katko :wink:


tak z tych propozicii prdlajz viem...co to je za pretek? nejaka casovecka do vrchu?:D
04.06.2008 - 20:28:24
00

to skôr tie hodiny v práci, trenažér je pre lúzrov (sorry ak som niekoho urazil :lol: )....


No mozno su to aj tie hodiny ked sme chodili v takej zime az nam mrzli membranovky :wink: (vid Kunerad:) )
04.06.2008 - 21:13:38
00

tak z tych propozicii prdlajz viem...co to je za pretek? nejaka casovecka do vrchu?:D


....najprv nadherne stupanie (dovolim si tvrdid ze najkrajsie v SR...kto neskusi neuveri :) ) cca 900 vyskovych metrov vsetko az na posledny kilometer po asfalte no a potom nasletuje pravy horsky zjazd so vsetkym co knemu patri (susy, technika, kratke upy, kamene,korene,strk, trava, blato, kravy.....) az do Ruzomberka bez asfaltovych usekov(tiez 900 vyskovych metrov)...da sa aj na XC
...nechyba ani 3 KMovy zajazdik po horizontalne zvlnenom turistickom traverz-chodniku, kde je takmer nemozne predbiehat a pripadana jazdecka chyba v niekotrej zo sikan moze sposobit nekontrolovatelny pad dole 45 stupnovym zalesnenym svahom :wink:
04.06.2008 - 22:47:08
00

....najprv nadherne stupanie (dovolim si tvrdid ze najkrajsie v SR...kto neskusi neuveri :) ) cca 900 vyskovych metrov vsetko az na posledny kilometer po asfalte no a potom nasletuje pravy horsky zjazd so vsetkym co knemu patri (susy, technika, kratke upy, kamene,korene,strk, trava, blato, kravy.....) az do Ruzomberka bez asfaltovych usekov(tiez 900 vyskovych metrov)...da sa aj na XC
...nechyba ani 3 KMovy zajazdik po horizontalne zvlnenom turistickom traverz-chodniku, kde je takmer nemozne predbiehat a pripadana jazdecka chyba v niekotrej zo sikan moze sposobit nekontrolovatelny pad dole 45 stupnovym zalesnenym svahom :wink:


Dá sa len súhlasť S tým zjazdom super :shock: :D
05.06.2008 - 07:11:43
00
bllllllll
05.06.2008 - 09:45:04
00
da sa aj na XC

Mam to chapat tak, ze to je akcia primarne urcena pre nejaky iny okruh cyklistiky? Napr. pre cestne bicykle?

A aka je celkova dlzka trasy pls.?
05.06.2008 - 10:27:56
00
Zilina a ludia zodpovedny..
Dakujem za skvely pretek..organizacne,prezentacne aj pohladovo a na chut bol zvladnuty perfektne..mal som cely cas dobry pocit..napriek takmer umretiu /noo trosku som to prepalil,priznavam :oops: mal som 192 tepy maximalku/,krasny zjazd z Polomu,kde i ked som nepoznal trat, som sa vybesnil a papucky continental 2.2 nesklamali :) ..a budem si ho pamatat uz len koli tej stene,kde vyhravali ludia s papierovymi bikmi..a nezabudnutelne hrrhrhr pole,kde to neslo ani v sede ani na stojaka :( Zato regulovcicky boli skvelo vybrate..jednej som sa spytal ci by ma nepotlacila,ze nevladzem..a ona ze nemoze opustit stanovisko..dobre aj skoda hmmm :)
Ked to cele zhrniem,som rad ze som to nevzdal a na minimum treninku aj v poho miesto. Vidime sa v Sulove..a burka sa strhne na Dubnicaku :twisted:
05.06.2008 - 11:06:01
00
Mam to chapat tak, ze to je akcia primarne urcena pre nejaky iny okruh cyklistiky? Napr. pre cestne bicykle?

A aka je celkova dlzka trasy pls.?

XC bike je taky dobry zaklad ked zoberem do uvahy aj stupanie
...no na ten zjazd co nasleduje potom by dobre padlo aj nejake to endurko :wink: ....ale ako som uz povedal zides aj na hradtaile s 80mm zdvihom.
No rozhodne FF by som na kolesa zrovna nedaval :)

...dlzka cca 22 KM celkove prevysenie zhruba 1050-1100 m

Trat nie je sice dlha no aj tak dokonale preveri tvoju vydrz, zrucnosti a schopnosti...a ak si tam este nebol tak v tom stupani aj psychicku odolnost :lol:
05.06.2008 - 11:22:35
00
@terry: Ja len dufam, ze sa z toho postupne nestane velka masovka...myslim, ze tych 500 ludi uz bude akurat.


Je velmi ťažko povedať kde je hranica masovky a ešte normalny počet.
Myslím že v tomto momente je to otázka zázemia a jednoznačne aj kuchyne. A náš kuchár povedal že rezervi ešte nejake boli. Ale v každom prípade sa nechajme prekvapiť. Určite v prvom rade ide o to aby sme to zvladli my. Na Slovenské pomeri je 500 štartujúcich slušné číslo. Určite držim palce Súľovu aj Dubnici aby to zvladli na jednotku a teším sa na tieto akcie... Viem kolko to obnaša roboty a starosti... Samotný pretek už je len čerešnička na torte :)
05.06.2008 - 16:09:55
00
@Terry: Ja som pozeral obrazky z "Author Krala Sumavy" a to uz je teda riadna akcia...2300 bikerov, ale nechcem vidiet co sa stane ked sa spravi niekde na trati spunt...Myslim, ze tych 500 ludi je este v pohode.
05.06.2008 - 18:06:43
00
Zilina a ludia zodpovedny..
Dakujem za skvely pretek..organizacne,prezentacne aj pohladovo a na chut bol zvladnuty perfektne..mal som cely cas dobry pocit..napriek takmer umretiu /noo trosku som to prepalil,priznavam :oops: mal som 192 tepy maximalku/,krasny zjazd z Polomu,kde i ked som nepoznal trat, som sa vybesnil a papucky continental 2.2 nesklamali :) ..a budem si ho pamatat uz len koli tej stene,kde vyhravali ludia s papierovymi bikmi..a nezabudnutelne hrrhrhr pole,kde to neslo ani v sede ani na stojaka :( Zato regulovcicky boli skvelo vybrate..jednej som sa spytal ci by ma nepotlacila,ze nevladzem..a ona ze nemoze opustit stanovisko..dobre aj skoda hmmm :)
Ked to cele zhrniem,som rad ze som to nevzdal a na minimum treninku aj v poho miesto. Vidime sa v Sulove..a burka sa strhne na Dubnicaku :twisted:

Vďaka za podporu. V budúcom roku v úsilí nepoľavíme a dovtedy sa rád s Tebou stretnem v Súľove a dokonale som si minulý rok vychutnal na svoje narodeniny aj Dubnicu, teda aj tam :D :D :D.

Prílohy:

Dubnica 2007 - Jaroza.jpg
Dubnica 2007 - Jaroza.jpg 27.8 KiB thumb_up0thumb_down

05.06.2008 - 18:47:03
00
keyboard_arrow_up