Si trocha prehnal ten odhad. 70 000 mrtvych po vakcinácii. :D Na planéte Zem. Dúfajme že asi určite nemáš pravdu. :D
Klasický korona dialóg. O 16:00 príde koncom decembra do izby ocec k synovi: ,,Á. Máš zapnutý notebook. Vyber mi tam dajakú trasu cyklotrasu len do 100 kilometrov po vedľajších cestách lebo je už dost vela hodín. Už ma to každodenné vymýšľanie od marca nebaví.,, :D


Naposledy upravil Hosť dňa 28.12.2020 - 16:21:02, celkovo upravené 1 krát.

28.12.2020 - 16:01:08
00
podla bojovnikov proti opatreniam je situacia v nemocniciach stale v pohode, alebo aky je zmysel ich konania a co chcu dosiahnut?
https://www.facebook.com/kulkovskymilan/posts/223276029381898
28.12.2020 - 16:20:01
03
stanlee napísal:
sledoval som teraz dáky web dezolátov,kde tvrdia,že sestra z usa,ktorá sa ako jedna z prvých očkovala a omdlela,čo sa následne vykomunikovalo,že jej prišlo zle z ihly - zomrela.


Nezomrela, pár dní neskôr bolo na Twitteri video, kde bola spolu so všetkými kolegami z oddelenia. (Pre dezolátov: môžete tvrdiť, že tam Šoroš a Vilo Gejts objednali dvojníčku...)
28.12.2020 - 16:20:46
00
Dolezite je, ze sa silne nedoporucuje Pfizer-BioNTech vakcina tym, ktori maju alergie na jedlo, lieky , alebo mali v minulosti podstatne alergie. Tam moze hrozit vazne riziko, naviac po prvych skusenostiach sa v UK sa uz ockuje s pripravenym personalom na anafylakticky sok. Je to bohuzial tak. Neviem kolkych ludi u nas sa to tyka, ale tym viac na to mali mysliet a zabezpecit viac moznosti, nielen tu jednu vakcinu. Naviac, samotny vyrobca uvadza, ze tehotnym a detom nie /nebola testovana/. Tak som zvedavy, ako s tym u nas nalozia. Lebo cokolvek sa deje, clovek ma pravo byt spravne informovany a dostat spravnu zdratonu starostlivost. Tato informacia nie je ani protivakcinacna, ani panikarska, je to proste konstatovanie faktov.
https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-pfizer-health-concerns-idUSKBN28K2R6
28.12.2020 - 16:34:54
04
Alergici nie sú kontraindikovaní a môžu sa normálne očkovať len musia byť pod kontrolou v prípade reakcie.U nás má snáď polovica ľudí má na niečo alergiu.
28.12.2020 - 16:40:38
00
Podľa SPC má byť pacient po podaní Comirnaty sledovaný aspoň 15 minút, čiže asi taký štandard....
28.12.2020 - 16:59:10
00
ja mám skôr pocit,že ten covid niektorým ministrom v karanténe asi ťažko poškodil mozog.Taký Nadj už tu trepe o Hitlerovi len akosi zabúda,že je vo vláde a ľudia umierajú kvôli nemu a jeho rozhodnutiam a jeho nezvládnutiu celej pandémie.Matelkot si drží vysoký štandard už je zdravučký a lajkuje svoju pavlínku....
28.12.2020 - 17:23:39
02
Tak dnes celá rodina priateľky pozitívna, okrem jednej sestry (5ks). Priateľka bola len s nimi, od štedrého dňa so mnou. Očakávam, že čoskoro to postretne aj mňa. PS. stalo sa niekomu, že v rodine bolo viacero pozitívnych naraz a jeden člen bol negatívny? Je šanca, žeby to človek "nechytil"? Každopádne ostávam s nimi doma, aby som nezavliekol tu pliagu ku naším. O 2 dni skúsim zasa antigénový test.
28.12.2020 - 18:24:47
00
trikiMatovic nebude zdravy nikdy. Este pred Vianocami som dostal ban na jeho FB, ale taky, ze uz nevidim ani prispevky. To uz Blaha bol aspon taky slusny, ze mi umoznil aspon citat prispevky :lol:.
Pritom pisem vecne, bez expresivnych slov a urazok.
Ale zase kvitujem, ze mi tym aspon zlepsil psychicku pohodu a som terazky kludnejsi 😀
28.12.2020 - 18:30:55
07
KINGofFAILS ..na Ag moc nespoliehaj, objednaj sa na PCR. Kamos mal kontakt s poz v stredu, dnes rano neg AG test a teraz pisal ze ma 40 horucky, zimnicu a tazko sa mu dycha...
28.12.2020 - 18:56:26
00
KINGofFAILS napísal:
stalo sa niekomu, že v rodine bolo viacero pozitívnych naraz a jeden člen bol negatívny? Je šanca, žeby to človek "nechytil"?

ano bracho to tak ma ze jedna osoba z pat clennej domacnosti vydrzala negativna... nosili ruska aj doma ...
28.12.2020 - 19:27:18
00
Takže tá jedna osoba bola na PCR test a vyšiel jej negatívny ?
28.12.2020 - 19:52:22
00
no...zajtra zas na test ...nariadenie zamestnávateľa...nechce sa mi!!! už som bol trikrát...zatiaľ negatív...prvý raz (ne)dobrovoľné celoplošné,druhý raz synátor pozitívny (PCR) ...10 dní karanténa...potom nariadenie( :) ) polovičky či sme sa od neho nenakazili...tak ma napadlo...keď zistím postupne x krát že som bol v kontakte s pozitívnym tak budem x krát doma po 10 dní??? super...
28.12.2020 - 20:38:17
00
Ja dnes 6ty krát na antigénovom... V stredu ďaľší.... Ako som písal vyššie priateľka pozitívna.... Uvidíme, čo povie hygiena, nakoľko vraj na PCR už zavolajú len ľudí s príznakmi aj keď budem nahlásený ako kontakt.... Pripadne budem uvažovať o samoplatcovi, aj keď na druhu stranu najbližší voľný termín 10.1.2021. Dovtedy môžem byť negatívny už xkrát. Zostávajú mi teda len 2 možnosti, bud chodiť na antigenový každé 3 dní, pokiaľ bude priateľka v karanténe alebo pred hygienou povedať, že mám príznaky aj ak nebudem mat...
28.12.2020 - 20:45:13
00
KINGofFAILS napísal:
Tak dnes celá rodina priateľky pozitívna, okrem jednej sestry (5ks). Priateľka bola len s nimi, od štedrého dňa so mnou. Očakávam, že čoskoro to postretne aj mňa. PS. stalo sa niekomu, že v rodine bolo viacero pozitívnych naraz a jeden člen bol negatívny? Je šanca, žeby to človek "nechytil"? Každopádne ostávam s nimi doma, aby som nezavliekol tu pliagu ku naším. O 2 dni skúsim zasa antigénový test.


Manzelka so synom boli pozitivni, manzelka aj chora. Ja som stale negativny pricom som absolvoval viacero testov ci ag ci pcr. Zajtra ma caka dalsi pcr.
Najmladsieho sme nedali testovat
28.12.2020 - 21:05:50
00
keyboard_arrow_up