jj kaser treba nosit ....
...ja na bike ho ale nosit nezvyknem....a ked mu das kaser do oci, mozes ho rovno aj rozkopat, lebo ked nebude nic vidiet, lahsie ho zbijes :)


ja mam kamarata , ktory ten kaser nosil asi vsade a raz ked ho potreboval tak nejak nefungoval :) dostal popapuli a ten chlapik mu este aj kaser vzal ...
09.06.2008 - 12:55:26
00
vytiahnes sedlovku a das mu sedankou..pripadne vysie spominana pumpicka...a kufrom do holene je tiez bolestive...stav nudze zhodis prilbu a budes sa nou zahanat..na bajku je vela zbrani...este aj nahradna dusa sa da pouzit ako bic :evil: ...kazdopadne je to zverina...chcelo by to ist to znovu "sam" a mat zopar kamosov niekde za stromami..a ked sa objavi zlutak, tak to vyriesit serioznejsie a vo vacsi prospech cyklistickej verejnosti
09.06.2008 - 12:56:22
00
tiez nosim stale kaser ked idem na biku, 90% bikujem sam tak som si ho radsej kupil, no este som ho nikdy nepouzil a dufam, ze ani nebude treba, clovek ma lepsi pocit...
09.06.2008 - 12:57:58
00
Na profíkov typu lesná stráž, ochrana prírody, stráž nár. parku... je to príliš divočina. Sú obvykle dostatočne označení a poučení čo je v ich právomoci. (aj ten žltý favorit)
Skôr by som to typol na nejakú "domobranu" typu urbárnici, vlastníci pozemkov alebo samozvaná lesná stráž z radov poľovníkov.
špzetka a oznam na políciu, najlepšie aj zo svedkom.
to si myslim aj ja ze to nebol ziadny ochranar a nic podobne, uz pomaly zacinam rozmslat ze aj ja si nieco kupim na obranu zacina to tu na byt nejake divoke, nevyhlasena vojna prti bikerom
09.06.2008 - 13:26:09
00
Nas minule "prepadli" v lese na bikoch dive svine (na bikoch sme boli my) boli to dve velke samice s kopou malickych prasiatok, bol to zaujimavy moment ked priatelka vykrikla z plnych pluc a velke svine v tu ranu zmenili smer o 90 stupnou a prasiatka sa rozprchli na vsetky strany...no mali sme trosku stasie...zhodou okolnosti to bolo pomerne blizko chatovej oblasti, takze sam som bol prekvapeny kde sa tam take stado vzalo...
09.06.2008 - 14:58:09
00
najlepsia ochrana je ist s partiou, viem ze sa to neda stale, ale vacsinou asi hej. kto jazdi sam, ten to musi riesit inym sposobom, ale je to kazdopadne na zamyslenie ze v akom svete to zijeme.
09.06.2008 - 15:08:08
00
Včera na ceste z Limbachu na tri kamenné kopce mi skrížili cestu dvaja na žltom favorite(asi ochranári) jeden ma napadol a na druhého kričal aby vitiahol pištol.Nemusím ani opisovať ako som sa zlakol.Po dvoch ranách do hlavi sa mi podarilo utiecť.Ešte teraz mi je s toho zle.Netuším za čo to bolo,akurát kričali že tam na bicykli nemám čo robiť.
rozmyslam ci by nebolo dobre si kupit daku airsoftovu plynovu zbran, vyjde okolo 2500+500 plyn, ked ta ktosi napadne, tak nema sancu zistit ci je zbran prava a aj keby sa chcel o tom presvedcit, gulicky z takej zbrane dost bolia, hlavne keby su mu mieril do hlavy, pretoze rychlost vystrelenej gulicky je od 90m/s vyssie
09.06.2008 - 15:12:29
00
rozmyslam ci by nebolo dobre si kupit daku airsoftovu plynovu zbran, vyjde okolo 2500+500 plyn, ked ta ktosi napadne, tak nema sancu zistit ci je zbran prava a aj keby sa chcel o tom presvedcit, gulicky z takej zbrane dost bolia, hlavne keby su mu mieril do hlavy, pretoze rychlost vystrelenej gulicky je od 90m/s vyssie

Len aby pištolník nebol rýchlejši :wink: s devinou.... dnes sa nájde všade nejaký ***** :idea:
09.06.2008 - 15:19:57
00
To je pekna rozpravocka.Ja jazdim uz cca 15 rokov len po lese a takato blbost sa mi teda este nestala.V CHKO mozes jazdit normalne podla zakona je to stupen ochrany 2 kde je zakaz vjazdu vsetkym mot. vozidlam.Na bajku normalne po lesnych cestach.
btw.ja chodim vzdy ozbrojeny odvtedy co ma po lese nahanal pes.Chodim aj sam max.dvaja lenze my sme zas trosku nekonformni... 8)
09.06.2008 - 15:28:44
00
triki...ako ozbrojený? Čím?

Ja si už dlhší čas plánujem kúpiť takú veľkú kudlu, čo sa pripevňuje na lýtko. To by mohlo byť v pohode, nie?
09.06.2008 - 15:47:40
00
co si sandokan...???vsak nejdes na lov...
09.06.2008 - 15:49:55
00
Pár krát ma to napadlo...že čo ak sa do Teba pustí nejaký diviak alebo jeleň v ruji? :oops:
Je to kompaktné, nezavadzia to, dobre to drží, dobre to vyzerá, ide z toho strach a je to bojovo, športovo a rekreačne využiteľné:)
09.06.2008 - 15:57:28
00
Diva svina sa na teba moze akurat tak vys..rat.
A jelen uz duplom.
Preto som to nazval rozpravkou lebo to na mna tak silno posobi...Treba sa vediet trosku aj bit nic ine...
09.06.2008 - 16:01:33
00
Jasné, že sa treba vedieť biť, ale keď nejaký kanec na favoritke vytiahne kaliber, tak Ti päste asi kulo pomôžu...
09.06.2008 - 16:08:27
00
To bola len rozpravka kto uz dnes jazdi na favorite akurat tak cigosi v slovenskom raji...
09.06.2008 - 16:10:57
00
keyboard_arrow_up