triki napísal:
ja nerozumiem dokedy sa budú rozumní stále ospravedlňovať za to tupé sedlácke hovno.Strašne by som chcel vidieť človeka ktorý ho volil.


Zato ty si fanusik Donalda Trumpa. Skusis nam vysvetlit rozdiel medzi jednym "tupym sedlackym hovnom" a druhym?
09.03.2021 - 21:05:29
01
Vizitka totálne neschopného ministra

Na tlačovej besede v utorok podvečer začal minister s tým, že má dobré správy – tu pripomeňme, že v nemocniciach je s covidom momentálne 4048 pacientov a za pondelok zomrelo ďalších 116 ľudí. Krajčí staval vystúpenie na tom, že situácia sa mierne zlepšuje, a ak sa pozrieme na počty úmrtí za celú pandémiu, nie sme najhorší a sme na 17. mieste.

Pri otázkach o jeho zodpovednosti za to, ako sa mu darí presadzovať vo vláde opatrenia proti pandémii, však Krajčí vystupoval porazenecky a priznal, že viaceré veci nevie ovplyvniť. „Som bezmocný,“ povedal po otázke, či má medzi kolegami vo vláde rešpekt, keď nedokázal presadiť ani sprísnenie kontrol na hraniciach či 72-hodinový test pre pendlerov.

Priznal, že sa mu to nedarí presadiť cez hlavného hygienika Jána Mikasa ani vládu. Mohol by som odvolať hlavného hygienika, zamyslel sa verejne minister, no hneď aj dodal, že to nie je otázka dňa.

Sprísnenie je potrebné najmä preto, aby sa predišlo zavlečeniu nových nebezpečných variantov vírusu. Prešlo už desať dní odvtedy, čo na úrade vlády rokovali odborníci s premiérom a ministrom zdravotníctva a odporučili, aby mali pendleri po príchode na Slovensko prísnejšie pravidlá.

Meškajúce opatrenia dohodnuté s vedcami nie sú prvou situáciou, keď sa Krajčímu nepodarilo presadiť prísnejšie pravidlá. V rozhovore pre Postoj priznal, že pred Vianocami síce na vláde plakal, ale ani premiér ho nepodporil pri zavádzaní skoršieho a tvrdšieho lockdownu.
09.03.2021 - 21:23:12
00
triki napísal:
ja nerozumiem dokedy sa budú rozumní stále ospravedlňovať za to tupé sedlácke hovno.Strašne by som chcel vidieť človeka ktorý ho volil.Hlľadám a stále nenachádzam.

35-40r, titul, bezdetný, priemerná mzda, človek bez fantázie, nepobozkaný životom...
09.03.2021 - 21:23:54
00
A teraz v čom je Krajčí úspešný

Je zakladateľom a riaditeľom platformy Kresťania v meste, ktorá v Bratislave prepája viac ako 30 spoločenstiev, kresťanských komunít a rôzne mimovládne organizácie. Práca, ktorú rozvinul, je založená na priateľských vzťahoch a stala sa základom pre realizáciu mnohých spoločných podujatí, benefičných koncertov, verejno-prospešných a charitatívnych akcií s dosahom na celú spoločnosť.

Medzi najznámejšie projekty platformy patrí jej festival Milujem svoje mesto, počas ktorého stovky dobrovoľníkov pomáhajú núdznym, sociálnym zariadeniam a v spolupráci s mestskými časťami čistia a revitalizujú verejné priestranstvá, parky a lesy.

Kresťania v meste si získali celospoločenské uznanie aj za svoju obetavú pomoc ľuďom bez domova. Celoročne, niekoľkokrát týždenne im varia z vlastných zdrojov – dnes už takmer s dvesto dobrovoľníkmi. Ľudí bez domova sa snažia postupne, osobným záujmom a priateľstvom socializovať, prinášať im pracovné príležitosti.

Na jeho podnet vznikol v roku 2008 Kresťanský komorný orchester ZOE, s ktorým zorganizoval množstvo benefičných koncertov na podporu rôznych charitatívnych projektov. Je členom správnej rady Nadácie Dobrá budúcnosť a nádej zameranej na pomoc sirotám v Ugande a Mjanmarsku.
Marek Krajčí je tiež hudobník a worship líder, je autorom desiatok hymien a chválospevov, troch albumov chvál a uctievania, jedného detského albumu a je jedným z prvých priekopníkov chválových koncertov na Slovensku. Roky viedol Koncerty modlitieb a chvál, organizoval celoslovenské konferencie zamerané na vystrojenie kresťanov pre prinášanie kresťanských hodnôt do spoločnosti. V tomto období bol aj šéfredaktorom časopisu KROK kresťanov v spoločnosti.
09.03.2021 - 21:25:02
12
youtu.be
09.03.2021 - 21:34:13
00
https://youtu.be/iMs9feeSknk
09.03.2021 - 21:34:54
00
Tak na ministra zdravotnictva absolutne nevhodne CV. To este aj Budaj ma na to vacsie skusenosti. S oboma zavretymi ocami prelepenymi duct tape.
09.03.2021 - 21:34:56
01
Srsen napísal:
...Pri otázkach o jeho zodpovednosti za to, ako sa mu darí presadzovať vo vláde opatrenia proti pandémii, však Krajčí vystupoval porazenecky a priznal, že viaceré veci nevie ovplyvniť. „Som bezmocný,“....

asi sa malo modli...
- rumunski lekari a sestry sa bezradne potuluju po nemocnici medzi covid a necovid oddeleniami, vonku pofajcuju, nemaju co robit, lebo netusia...
- ruska vakcina naskladnena, no zamestnanci ministerstva ci vlada stihla este tie "lepsie"...
- Nemci ponukli desiatky lozok pri nedostatku u nas, leti jeden clovek a k tomu vladnym specialom (!), lozka este volne su...
- lekarom nie su preplacane nadcasy, Svaty Marek odporucil aby si ich vybrali ako volno (ked sa bude dat)...
- o potupnom registracnom systeme ste tu popisali dost

to je len posledny tyzden jeho bezmocnosti, chudacik... tiez ma rozplakal...
09.03.2021 - 21:42:48
06
odstupit mal skor, pretoze teraz by to znamenalo priznanie si viny, co si Matovic nemoze dovolit v jeho asi poslednom politickom boji jeho kariery.
09.03.2021 - 21:59:46
01
to asi kľudne škrtni, tu už nasral všetkých, to mu došlo, tak sa pustil do únie a vlastne aj za úniu...
09.03.2021 - 22:06:15
00
uz to klesa,pocet vyjazdov pre pacientov .. zaockovanych 545tisic /apon jednou davkou/ ... tak snad sa to zacne lamat .. hlavne nech je vela slnka
09.03.2021 - 22:18:11
01
...a tepla 😁
09.03.2021 - 22:35:33
01
gastonisko našiel voľné očkovacie centrum v Strede nad Bodrogom
https://goo.gl/maps/2DrpnPYeMVRhq6tE7
09.03.2021 - 22:42:26
03
To akoze minister na tlacovke prezentuje ze sme 17ty v umrtnosti? Ako uspech????
No tak tu statistiku sledujem a v pocte mrtvych letime hore a budeme v top 10 na svetr. Este pred par tyzdnami sme boli okolo 30 a v jeseni urcite nad 100. Uplne najhorsie (okrem dvoch pidikrajiniek) je Cesko, tam uz oficialne umrelo 0,2% obyvatelstva. Tych dufam nedobehneme ale teraz predbiehame Spanielsko, predbehli sme Svedsko a ine krajiny vyznamne postihnute v prvej vlne.
Zvladnutie prvej vlny bolo o stasti. Taliansko malo smolu - bolo prve. V UK spravili na zac zle rozhodnutie.
Ale my sme boli az do jesene uplne vzorovi. To co oni dali za cely rok, my sme dali za 3 mesiace. V case, ked kazdy uz vedel co treba robit.

Je to dement.
09.03.2021 - 23:13:30
13
romanx napísal:
nefunkcne,jak vladny web :D
09.03.2021 - 23:15:56
00
keyboard_arrow_up