Cestovanie cez okres a k moru na dovolenku je dolezitejsie a mne sa to predsa urcite nestane takze to nie je pravda. Ziadna vakcina ta nemoze zabit. Tak? Super.
17.03.2021 - 11:04:50
00
will napísal:
Tu skor ide o to, aby bola jej smrt nahlasena v systeme ako dalsi registrovany problem. Aby sa ich pocet umelo neznizoval a nekamufloval.

Ten informovany suhlas - to viem. To je uplna haluz. Videl som, co podpisovala moja sestra. Skoro ma slak trafil. Samozrejme ze tam nic nebolo. Iba doktorka jej povedala "sice vam to nepomoze, ale hadam vam neublizi." Co jej teda 2x nepridalo na dovere.
Inak, toto zbavenie sa zodpovednosti ofajcis tym, ze naskriabes nieco, co tvoj podpis nie je. To nikto nekontroluje. Ked bude problem povies, ze si nepodpisal. Ako na teba, tak ty na nich. Je to hnusne, ale minister hodi zodpovednost na doktora - doktor ju hodi na teba. Tak ju vrat naspat.

Za seba: ked na mna pride rad, tak pojdem. A asi pojdem aj na AZ, ak sa zatial nepreukaze ze je naprd (viac rizikova, ako by mala byt a navyse malo ucinna na nieco co sa bude rozsirovat), lebo inu asi nedostanem. Len chcem, aby sa nekamuflovali zle udaje ale sa korektne vysetrili.



Podpises hypoteku lavou rukou a potom nebudes splacat, ze to nie je tvoj podpis? :rofl:
17.03.2021 - 11:05:05
01
lto napísal:
Zaujimave inak, ze umrtia na COVID sposobovali priam paniku a umrtia v suvislosti s ockovanim nevadia a vznika sekta popieracov, rovnako ako predtym na COVID. No,mozno ti, ktorym nevadi ockovanie /v zmysel, ze im nic nespravilo/, by im nevadil ani ten virus a ockovat nepotrebuju :) .. ale ktori to su :D

Problém Covidu je "iba" preťažovanie zdravotníckych kapacít. Počet nakazených covidom a počet zaočkovaných bude plus mínus rovnaký za par dní. Máš pocit, že očkovanie spôsobuje preťažané JISky a nemocnice rovnako covid, keďže to dávaš medzi covid a očkovanie rovná sa?
17.03.2021 - 11:09:33
07
Ta linka od Cako85 je dobra. https://www.dailypostusa.com/news/health/coronavirus-pfizers-covid-vaccine-is-linked-to-more-blood-clots-than-astrazenecas-in-the-uk/
Cize zhruba 20-30 umrti na milion vakcinovanych v USA alebo UK - korelacia, nie kauzalita. Cize konecne mam cislo na utvorenie si obrazu. AZ zhruba 30, Pfizzer zhruba 20. Toto mi aj hovori, ze AZ mozno neni az o tolko horsia ako Pfizer. Samozrejme, budem hladat data pre potvrdenie tohoto a info aj z europy.

Pri takych to cislach to bude 2-3 mrtvi na 100 000 zaockovanych u nas (cize doteraz 10-12). Stale sa to moze zdat vela ale bavime sa v o 2-3 rady (500-1000x) lepsich cislach ako ked ochoriem. Ten rozdiel este nie je taky, ze waw neni ziadne riziko, ale uvedomujem si zlozitost situacie.
17.03.2021 - 11:13:27
02
Treba sa dať očkovať minimálne tým čím amíci. Oni sa tak radi súdia pre hocičo, že neverím aby im tam pichali nejaké "svinstvo". Alebo Sputnik V. Mojou vakcínou je to, že z Covidu strach nemám. Na mojom "HD" ho nenájdete. Zato kopec ľudí ho má ním zaplnený až po okraj. Ani defragmentovať sa to neoplatí...
17.03.2021 - 11:31:07
00
Tych 20 - 30, ...x umrti nemusi mat nic spolocne s vakcinaciou ale to moze byt dosledok umrti z inych dovodov a ti ludia mohli umriet aj bez podania vakciny.
17.03.2021 - 11:34:14
00
Trollovia maju hody... niektorym uz zjavne nestaci linkovat srajdy z netu, uz si vymyslaju aj vlastne pribehy. Tie vecne skryte prispevky stale tych istych inteleguanov zial nahlodavaju darwinovu teoriu. Chodte uz s tymi kravinami niekam medzi svojich...

https://dennikn.sk/2314251/dat-sa-zaockovat-vakcinou-od-astrazenecy-prehnana-opatrnost-nas-moze-stat-mnoho-zivotov/?ref=tit
17.03.2021 - 12:43:17
00
Ramon1 napísal:
Už som o tom písal skôr , kde a kedy sa objavil vírus v EU / Madrid , Taliansko / pred WUChanom ... môj kamarat bol na výlete v Barcelone v jari 2019 a všetci sa vrátili s respiračnou infekciou , ktorú doliečovanie doma cez jeden mesiac na dvoj- trojkombinácii antibiotík . Nákazili aj rodiny . Nevedeli sa dokašlať . Predpokladali “ patogena z lietadla “ , no nakoľko nikdy nič nevykultivovali zo spúta , kľudne to mohol byť aj SarsCov2 . Všetci mladi a zdraví dovtedy .

Obdobnú kkcinu sme my mali doma február - apríl 2020... tiež strašný kašeľ , trvali to u ženy 1,5 mesiaca , než sa plúcka “ spravili “ . Takze áno , he možné , že ten vírus už tu s nami “ pred “ nejakú dobu bol . Stále je to tak .


Môžem potvrdiť u mňa a u ženy. November / December 2019. Najskôr u ženy brutálny kašeľ asi mesiac, ja OK, potom to "skočilo" na mňa. Chytilo ma to cez Vianoce 2019. Tri dni som ani z postele nevstal, mierna horúčka a kašeľ. Toho kašlu som sa zbavoval ešte koncom Januára 2020. Až potom sa začali spomínať prvé prípady. Neviem či to bol kovid ale hovorím, taký kašeľ som v živote nemal. Bral som tablety aj sirupy na kašeľ, ale prd to pomohlo. Nik ďalší v domácnosti (býval som ešte s rodičmi) to už nemal.
17.03.2021 - 12:56:30
00
Už funguje čakáreň https://vakcinacia.nczisk.sk/ :y:
17.03.2021 - 12:58:27
10
Ja rovnako ako vyssie spominane. V januari 2020 sme boli vo Florencii a Milane, cestou kvoli zrusenemu a presmerovanemu letu este par hodin na letisku v Barcelone. Zaciatkom Februara na koncerte v Mnichove. Po prichode 2 tyzdne zvysene teploty, slabost, asi 3 tyzdne dusivy kasel. Odvtedy som nebol ani len prechladnuty. Ale na teste na protilatky som nebol, no predpokladam ze to mohlo byt ono. Z rodiny to nikto nechytil, ani priatelka.
17.03.2021 - 13:00:01
00
cokupit: najlepsie je vobec nerozmyslat a do hlavy si napchat len to, co pisu v novinach :D.A co posudi "vybor pre nezavadnost myslenia" ako zle, tak poslat do gulagu. Tam ho uz naucia. Tak nejako si to predstavujes ? :D .. to tu uz tiez bolo a sranda to veru nebola. V mene vseobecneho "dobra".

scarinko: prestan si uz vymyslat tie pribehy :!:
17.03.2021 - 13:00:47
03
Ja vzdy zasnem nad slovenskou binarnou spolocnostou. Preco by nemohla vakcina sposobovat u predisponovanych jedincov zvysene riziko vzniku fatalneho trombu? To som hned popierac a verim v plochu zem, aby som teda dotiahol do ad absurda "logicke" argumenty oponentov. Asi je jasne, ze cely vyvin vakciny a ich testovanie prebehlo v zrychlenom konani a pravdepodobne sa nedodrzali standardne protokoly. Preto dochadza a bude dochadzat k takymto excesom. A poprosim urychlenych vedcov, ktori preleteli zopar verejne pristupnych linkov venujucich sa vseobecnemu rozhladu, aby pochopili, ze sice korelacia <> kauzalita, ale nie vzdy sa da jednoznacne povedat, ktora n-tica javov je korelacia a ktora kauzalita. @scarinko kolegyna by mozno dostala plucnu emboliu o 10 rokov neskor.
17.03.2021 - 13:02:26
00
pa3km napísal:
Ja rovnako ako vyssie spominane. V januari 2020 sme boli vo Florencii a Milane, cestou kvoli zrusenemu a presmerovanemu letu este par hodin na letisku v Barcelone. Zaciatkom Februara na koncerte v Mnichove. Po prichode 2 tyzdne zvysene teploty, slabost, asi 3 tyzdne dusivy kasel. Odvtedy som nebol ani len prechladnuty. Ale na teste na protilatky som nebol, no predpokladam ze to mohlo byt ono. Z rodiny to nikto nechytil, ani priatelka.


Protilátky by si mohol , ale aj nemusel mať ... teraz nosím do nemocnice vážne stavy ako som už písal , práve pacientov ktorí “hravo “ prekonali kovid s miernymi príznakmi v decembri , januári . Teraz už s ťažkým obojstranným zápalom pľúc , dušných , slabých , hypoxickych ... takze spoliehať sa na vytvorenú imunitu po prekonaní kovidu síce môžete , no neradil by som Vám to ako jedinú zbraň proti SarsCov2 .

Idu na to dobre ...

https://www.ta3.com/clanok/1205728/za-ockovanie-neregistrovanou-vakcinou-ma-byt-zodpovedny-stat.html
17.03.2021 - 13:07:55
03
voľakedy sa šíril ten vtip ... že keď máš rád rybičky tak si gay ... no a počas rokov sa podobná hlboká logika preniesla do každej roviny nášho bytia
17.03.2021 - 13:10:56
02
Milujem rybičky v každom zmysle slova ... som skutočne buzzerant 🤷🏼‍♂️ ?! Tak potom aj astro je bubúš .
17.03.2021 - 13:14:32
00
keyboard_arrow_up