Zdravim Vas vsetkych a zaroven prosim o radu.Rozhodol som sa,ze moj Kellys je uz po 10 rokoch nadobro zrely do srotu a tiez som sa odhodlal aktivnejsie jazdit...(fyzicku na to mam :D )
Ale k veci: po dlhsom vyberani som sa nakoniec rozhodol vybrat bike pre mna financne unosny a sice tento
http://aplikacie.slovenska.sk/wobj/deta ... -0-06.html
Chcel som sa opytat na vas nazor...ci je ten bike OK v tejto cenovej hladine.
Dalsi dotaz...kupit ho cez e-obchod,alebo si radsej odmerat tu cestu do BB a ho kupit osobne?
No a nakoniec pre mna asi najvacsia dilema...je ram.
Okolo Prievidze mame celkom pekne kopce,takze urcite budem jazdit po horach aj cross country.Meriam 178cm vazim 70kg.
Aku velkost volit...? K dispozicii su od XS po XL .... Predpokladam,ze vyhovovat by mi mohlo M-ko,ale chcem pocut vase nazory.
27.04.2006 - 20:36:37
00
chod do nejakej predajne, tam si vyskusaj velkosti a potom podla toho objednaj cez e-shop...to M by ti mohlo sediet...vela stastia :wink:
28.04.2006 - 14:39:08
00
Mysli si , ze ten bike je uplne v pohode za tu cenu. Podla mna by ti vyhovovala velkost L, ale najlepsie je to vyskusat priamo v predajni.Mensia velkost by mohla vyhovovat pre lepsiu ovladatelnost. Ale oplati sa kupit cez net.
28.04.2006 - 20:57:45
00
Dakujem za rady pani.Idem to teda urobit nakoniec tak,ze obetujem tych par korun na bezin a zajdem do BB,do predajne ,ktora ma aj spominany e-shop a vyskusam na zivo... :) To bude fakt asi najlepsie.Uz sa celkom na ten bike tesim :wink:
29.04.2006 - 00:36:25
00
Ak máš na mysli Yannicka, tak si tam radšej najprv zavolaj, či to majú, lebo ich e- shop funguje tak, že objednávajú s veľkoskladu a potom posielajú.
29.04.2006 - 13:16:13
00
Hej..presne.Volal som a overil som si...Bol som tam v sobotu a nakoniec som vybral to L-ko.Sice vyska by mi viac vyhovovala M-ko,ale zdal sa mi prilis kratky.To L-ko ma sice trosku vysoko riaditka (to bude tou vidlou :D ) ale dlzkou mi vyhovovalo viac :) Takze som happy,ze mam bike. 8)
30.04.2006 - 13:56:15
00
Odober par podloziek z pod predstavca a tym si znizis riaditka
01.05.2006 - 12:18:38
00
Vybavu ma dobru. Ram neviem? Ale asi si urobil dobre.
02.05.2006 - 09:03:19
00
Odober par podloziek z pod predstavca a tym si znizis riaditka


diky amigo :) urcite to skusim...Som amater hlavne co sa tyka oprav a udrzby,ale ved ja sa zaucim.
02.05.2006 - 12:43:45
00
:) uz ked sme pri tych riaditkach,dneska som ich zohol.Myslim,ze su kvalitne,ale napriek tomu, bol to celkom husty pad,takze to budem musiet nejak vydumat.Pojde to napravit ?... trebars vo zveraku... (asi pojdem do servisu si to dat vyrovnat) Ked tak,su nejake riaditka (neviem ako tomu odborne inak hovorit :) ) co nezohnem?...ak sa budu dat tieto vyrovnat,tak to bude pohode,ale ak nie chcem nejake lahke a fakt pevne.
Inak po tyzdni uzivania biku si naozaj nemozem stazovat.Ta vidla je celkom fajn a vseobecne dobre funguje,....takze spokojnost :)
dajte nejaky typ, co s tymi riaditkami

edit: este som chcel,...ze som si celkom solidne narazil ruku...nastastie to neni nic vazne,ale chvilu jazdit urcite nemozem...to ma sere asi najviac :)
zacalo ma to fakt bavit....frajerka tym vobec neni nadsena :)
06.05.2006 - 23:25:55
00
neboj sa, su aj take rajdy, ktore asi neohnes(skor ich zlomis) - karbonove - zaroven splnaju aj to, ze su lahke....uz len jeden problem - peniazky :wink:
07.05.2006 - 09:22:41
00
..hmmm.. dik Pali. Kolko taka sranda stoji_?
07.05.2006 - 10:13:05
00
..hmmm.. dik Pali. Kolko taka sranda stoji_?


ako ktore...musis popozerat e-shopy. napr.
www.bikeshop.sk
www.cyklomarket.sk
www.koloshop.cz
www.kupkolo.cz
www.bikestore.cz
www.bikemarket.cz
www.trinnity.cz
www.cykloexpert.cz
www.bagbike.cz
www.cykloshop.cz
www.bike-eshop.cz
www.mojekolo.cz
www.katmar.cz/e_shop/index.htm
www.cykloeshop.cz
www.bike4you.cz

ak este niekto mate adresy na slovenske(aj ceske) e-shopy, tak mi napiste ss


:wink:
07.05.2006 - 10:30:45
00
Ja som si ho doprial podla mna ma skvelu cenu s tou vybavou a kupil som ho z BB na dobierku ... len im to trvalo o par dni dlhsie ako bolo dohodnute, ale neva ... aj tak bolo vtedy hnusne pocasie ... :-), a presne ako Ti radili ... velkost som si odskusal u konkurencie a dal zaslat z BB. Ze nemali 1.0 vo velkosti 21 neva ... tie ramy su rovnake aj pre 2.0 a podobne - tento vik som mal uz aj tretry ... to je este len parada :-) budes vyteseny ako ja :-)
09.05.2006 - 09:44:32
00
Karabaster tie riaditka vymeň,nič nenarovnávaj.Tam je porušená štruktúra materiálu a keď Ti to tam zrazu prdne môžeš dopadnúť oveľa horšie!
09.05.2006 - 10:23:04
00
keyboard_arrow_up