Tak tak, pri jednom z volani som hovoril,ze ziaden Win,a oni, ze urcite mam na Ipade MS Office :)
15.04.2021 - 15:54:14
00
Ja som začal vyzvedať aká sú to vlastne spoločnosť a aký typ partnera sú a prečo nevolajú na oficiálne kontakty našej spoločnosti ... zložil mi on
15.04.2021 - 15:54:56
02
Odporucam vsetkym appku "Should I Answer?" Je za nou velka komunita a hlavne firemnom mobile, ktoreho cislo mam zverejnene, to setri kopec nervov. Oznacuje cisla a vidite aj co to je zac, ci prieskum, telemarketing, financne sluzby atd...
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.mistergroup.shouldianswer
15.04.2021 - 17:20:11
00
oni cisla menia, takze ked zablokujes jedno volaju z druheho. naposledy som to zdvihol a tusil som ze su to oni a povedal som rovno po anglicky Dobry den dovolali ste sa na podporu Microsoft, panacik nepovedal ani slovo a zlozil telefon :D predtym som to zdvihol a povedal rovno ze mam nahraty ich hovor z minula a dal som to na policiu a tiez zlozil. uplne prvy krat ked som nevedel o co ide, ale bolo mi zjavne ze ide o podvod sa pytam ze ktory pocitac ma problem, ze mam styri a ona ze ten ktory pouzivam najviac :D
ak si chcete pozreit dokumenty o chlapikovi ktory ich vymakol tu je jeho kanal https://www.youtube.com/channel/UCBNG0osIBAprVcZZ3ic84vw
a toto je najpozeranejsie video

thumb_up0thumb_down
15.04.2021 - 18:14:59
03
Rýchla otázka, keď sa mení ráfik treba meniť špice aj niple?
15.04.2021 - 19:46:11
00
Ak je iný rafik (iný rozmer edr alebo etr) tak áno.


Naposledy upravil corsair dňa 15.04.2021 - 19:48:27, celkovo upravené 1 krát.

15.04.2021 - 19:47:41
00
Ten istý model samozrejme
15.04.2021 - 19:48:09
00
Záleží aj od toho čo ma ráfik za sebou...
15.04.2021 - 19:50:09
00
Tak to sa potom neoplatí, to radšej nové kolesá.. Ráfik 90€ a špice mavic nie sú najlacnejšie.. Dik za odpoveď
15.04.2021 - 19:54:17
00
Sovicka30 napísal:
Rýchla otázka, keď sa mení ráfik treba meniť špice aj niple?

spice som nechal, alu niple vymenil, vyplietol sam, docentroval v servise
15.04.2021 - 22:21:55
00
Hack3r napísal:
oni cisla menia, takze ked zablokujes jedno volaju z druheho. naposledy som to zdvihol a tusil som ze su to oni a povedal som rovno po anglicky Dobry den dovolali ste sa na podporu Microsoft, panacik nepovedal ani slovo a zlozil telefon :D predtym som to zdvihol a povedal rovno ze mam nahraty ich hovor z minula a dal som to na policiu a tiez zlozil. uplne prvy krat ked som nevedel o co ide, ale bolo mi zjavne ze ide o podvod sa pytam ze ktory pocitac ma problem, ze mam styri a ona ze ten ktory pouzivam najviac :D
ak si chcete pozreit dokumenty o chlapikovi ktory ich vymakol tu je jeho kanal https://www.youtube.com/channel/UCBNG0osIBAprVcZZ3ic84vw
a toto je najpozeranejsie video

Pozrel som to a nestacim sa divit, kto sa na toto chyti. Na webe vam vyskoci nejake upozornenie a vy zavolate na cislo. Ako potialto to este chapem, ze ludia za zlaknu a nevyznaju sa. Ale ked sa na druhej strane ozve indicky support, este aj dost amatersky a arogantny, tak nechapem, ako im niekto moze poslat peniaze. Je jedno, ze ti ludia su zufali a nestastni, ale hlavne su dost hlupi, ked na toto skocia. Tie vypisy hovoria za vsetko, to su tisice dolarov denne. Nechapem.

No a gol bol ten Delta Airlines scam s milovou kartou. To ako fakt niekto nadiktuje cislo milovej karty a heslo nejakemu Indovi do telefonu? To je sen... Uz sa necudujem preco je vsade dvojstupnova ochrana pri prihlaseni.
16.04.2021 - 08:59:03
04
Zase ked si zoberies - ja som musel diktovat cislo kreditky aj Easyjetu a aj Delta/KLM, lebo som chcel nieco, co davalo zmysel, ale funkcionalita nepodporovala. Kedy som bol starsi, tak to po tejto skusenosti asi poviem vsetkym / nikomu.

Aj k tej podpore - Dell, Hp, Microsoft, ale aj Oracle a tak dalej mali pre mna 24/7 phone support. A potom som bezne chytal kohokolvek odkialkolvek na druhej strane. A aj na brutalne rozdielnych urovniach. Cize v nejakom momente ti to nepripada vobec divne - dalsi blbec => rychlo sa ho zbavit
16.04.2021 - 09:17:07
00
Vás chcú Indovia odrbať a ja som dnes dostal ponuku od pani Elisabeth Kerli, čo zomiera na rakovinu, že mi chce poslať 6 mega. Každému čo si zaslúži. Idem si vybrať nový bicykel.
16.04.2021 - 23:06:49
014
Ahojte, podarilo sa mi konečne predať brzdy z biku a chcem si objednat nove shimano XT-M8120 len som narazil na problem ze ich nimde nemaju ? neviete o nejakom obchode kde maju/mohli by mat. Nevsimli ste si niekto niekde ?
18.04.2021 - 14:21:58
00
Nitro98 čo je to nikde? za 1min mám z googlu 3x skladom :tmi:
si z BA, takže napr rovno zajtra ráno si po ne môžeš osobne do kaktusu a poobede už jazdíš
18.04.2021 - 15:34:39
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up