PS: ale stále som sa od vás, lekárov a virológov nedozvedel, kvôli čomu by sa mal človek s vysokými protilátkami v krvi očkovať?
A druhá vec pre zaočkovaných: zaplatili ste si testy na protilátky pred očkovaním?
26.05.2021 - 11:57:12
01
Cako85 napísal:
Názory sú irelevantné.....dôležité sú čísla.


To rozhodne. Len tá tabuľka je na prvý pohľad dosť neaktuálna - nenašiel som síce novší prehľad, ale ak za 3 mesiace od vydania k tým 6952 pribudlo ďalších 7770 obetí, na to že bude pokračovať distribúcia vo vekových skupinách presne rovnako by som teda extra nevsádzal ...
26.05.2021 - 11:57:53
00
Hosť napísal:
Kolega vyššie si myslí, že jediný šport je cyklistika :-). 15 rokov som aktívne denne športoval. Mám viac kg nadvíhané ako ty km najazdené, bez urážky. Ak by som si nezaložil rodinku, tak pokračujem.
Chlapi, očkujte sa v čo najvyššom počte, je to dobré aj pre dezolátov /antivaxerov/.

Uplne v pohode, ved nech by si za trening aj len dvakrat vytlacil 90kg cinku, sotva by som ta dobehol aj ked by som jazdil dennodenne - myslim, ze aj sam som viac kg nadvihal ako km najazdil ;).
Poukazoval som na to, ze vela ludi si mysli, ze su vysportovani a zdravi, ale realita je inde. A aj keby boli, nemusi byt im to nic platne. Prave naopak, taky clovek straca covidom ovela viac ako tlsty prepity fajciar, ktory sa ako koroňák musi citit kazde rano po zobudeni.
26.05.2021 - 12:11:38
01
Presne som vedel, že toto napíšeš.... Dosť jednoduché. Ale OK. takže tvojou metódou.
Jeden dá benchpress so 145 kg činkou.
Ten, čo dá ten benč, tah hravo prejde aj tých 145 km kľudne za celý deň. Ale pochybujem, že ten čo najazdí tisíce mesačne, dá tiež to isté v opačnom garde.
Necítim sa ako cyklistický závodník. Takže pre nechápavých - som tu najmä kvoli technickým radám.
Predpokladám, že táto téma je taký voľný ventil pre zábavu.
26.05.2021 - 12:42:56
00
ale teraz úplne vážne, si registrovaný už dlho ale zjavne si moc neprispieval .. či už odborne alebo "sociálne". Táto téma ťa ale vyprovokovala k zvýšenej aktivite. Takže očakávam okrem "satiry" a invektív aj nejaké podložené názory, či?
26.05.2021 - 12:49:52
00
Táto téma ma vyprovokovala, lebo doteraz som si myslel že cyklo komunita sú "väčší" frajeri a nie bojazlivé dievčatá.
Okrem toho tu vidím aj dosť udavačov /pri skoro každom príspevku mám červ. trojuholník/.
No a keď už pátraš, tak si hádam vypátral, že ebajk, ktorý ma tu priviedol späť mám cca 3 roky. Predtým som tu riešil ten hyperšrot, čo si nahýbal predné koleso. Aktívny som ale v inom obore, čo je aj môj hlavný "kôň".
Prajem pekný deň, menej strachu a dostatok mRNA.
26.05.2021 - 12:59:04
03
Hosť napísal:
Táto téma ma vyprovokovala, lebo doteraz som si myslel že cyklo komunita sú "väčší" frajeri a nie bojazlivé dievčatá.

Cize, tvoj hlavny problem je, ze mas maleho a kompenzujes si to falosnym pocitom "nebojsa" :-)
26.05.2021 - 13:15:50
04
Povedal malý vyschnutý trpasík, čo ho ide zlomiť vietor?
😂
26.05.2021 - 13:17:52
03
akoze kto ma pod 50 rokov, siel na ockovanie je automaticky posera? :lol:
mam 36, u doktora som nebol cez 10 rokov a uz mam prvu davku pfizera v sebe.
preco? lebo nemam najmensi problem s ockovanim - skusal som aj na alergiu. nemam ziadnu istotu ze ma covid nezlozi, ani ze nebudem mat dlhodobe nasledky po miernom priebehu. ak chces vycestovat do niektorych krajin musis byt zaockovany proti urcitym chorobam. v dectve nas ockovali proti niekolkym chorobam ktore uz takmer neexistuju.
tak o com? tolko hovien okolo jedneho ockovania.
navyse myslim "politicky" - cim viac zaockovanych tym vacsia kolektivna imunita - virus sa bude sirit menej, samozrejme ocakavam aj vyhody v opatreniach oproti neockovanym.

no urcite niesom z toho posrany. prave naopak - mnoho ludi je dosranych ked vidi ihlu (ako si na tom? ), mnoho ludi si precitalo kopec hovien a posrali sa z toho.
sorry za tolko fekalu ale v zumpe sa inak neda.
26.05.2021 - 13:19:18
010
Gusto0 napísal:
akoze kto ma pod 50 rokov, siel na ockovanie je automaticky posera? :lol:


asi tak ako je tu každý kto sa nedá očkovať dezolát a antivaxxer 8)
26.05.2021 - 13:22:55
23
ale vies - v eu sa znova zacinaju objavovat choroby z minulosti. preco? to vies asi tiez. ja to tu uz nejak dozijem - neplanujem byt dlho, deti nemam. ludi jak sraciek. tak chodte do toho.
26.05.2021 - 13:30:08
00
robotmz, odsudzujes skatulkovanie na 'uvedomeli' a 'antivaxeri', ale sam skatulkujes vsetkych 'mladych a zdravych', ktori sa zaockovali, na 'bojazlive dievcata'. Asi si to musim priznat - mam strach predcasne umriet, prist o vcelku funkcne zdravie a tiez mam strach o podobne zmeny u svojich blizkych. Ale nesedim preto cele dni v kute betonovej pivnice, zeruc konzervy a filtrovanu vodu, trasuc sa, co sa to deje vonku. Iba sa snazim znizit pravdepodobnost ujmy pri normalnom zivote. Na bike si dam prilbu, v aute zapnem pas, necham si pichnut vakcinu... Snazim sa vramci moznosti manipulovat sance v moj prospech.
A tie trojuholnicky neznamenaju udavacstvo, iba to, ze si dani ludia myslia, ze je dany prispevok nekvalitny. Nikto ta nebude perzekvovat, neboj nic.
26.05.2021 - 13:32:14
015
Ono to s tym strachom bude skor tak, ako to tu par krat nacrtol tulenik - antivaxxeri maju fobiu z ihiel a ospravedlnuju to nahodnymi dristami ako tuna Cako. Schvalne, zaujimalo by ma kolko janskych plakiet mame medzi tymito 'frajermi' - asi nie vela.
26.05.2021 - 13:42:15
03
Gusto0 napísal:
akoze kto ma pod 50 rokov, siel na ockovanie je automaticky posera? :lol:
mam 36, u doktora som nebol cez 10 rokov a uz mam prvu davku pfizera v sebe.
preco? lebo nemam najmensi problem s ockovanim - skusal som aj na alergiu. nemam ziadnu istotu ze ma covid nezlozi, ani ze nebudem mat dlhodobe nasledky po miernom priebehu. ak chces vycestovat do niektorych krajin musis byt zaockovany proti urcitym chorobam. v dectve nas ockovali proti niekolkym chorobam ktore uz takmer neexistuju.
tak o com? tolko hovien okolo jedneho ockovania.
navyse myslim "politicky" - cim viac zaockovanych tym vacsia kolektivna imunita - virus sa bude sirit menej, samozrejme ocakavam aj vyhody v opatreniach oproti neockovanym.

no urcite niesom z toho posrany. prave naopak - mnoho ludi je dosranych ked vidi ihlu (ako si na tom? ), mnoho ludi si precitalo kopec hovien a posrali sa z toho.
sorry za tolko fekalu ale v zumpe sa inak neda.

Pokial viem tak ockovanim sirenie virusu neznizis ? Ci sa mylim?
26.05.2021 - 13:58:17
01
Ano, mylis sa. Ockovanie nie je stopercentne, mozes sa stale nakazit, mozes to stale dalej sirit. Ale to riziko je o dost nizsie.
26.05.2021 - 14:03:08
01
keyboard_arrow_up