S tym skryvanim len kydame hnoj 😘
27.05.2021 - 07:06:49
00
scarinko mozes si za to sam. Zdielas hoaxy a nezmysli....klamstva a vymysli...


Ano ja som casto trepol nejaku blbost, casto s mojim nazorom vela ludi nesuhlasilo.....a casto som potom ten svoj nazor prehodnotil a uznal ze maju pravdu....

Ale je rozdiel mysliet si nieco co sa ukaze ze to tak nieje a je rozdiel zdielat vyslovene hoax a utocit na druhych ako to robis ty.....

Mozno by bolo na case prestat sledovat media kde sa taketo bullshity dozvedas, zrusit sledovanie poniektorych fb skupin....atd.... ;)
27.05.2021 - 07:22:00
00
No tak ich prestan sledovat. Mozno by som zacal tym ze si kupis slabikar aby to nevyzeralo ze si chodil za skolu 😉

cokupit hnoj mas v hlavicke moj pekny. Je taky khaki zeleny ten hnoj.
27.05.2021 - 08:05:17
00
scarinko napísal:
Volodja ja a sikana hej? To co vy tu robite s tym skryvanim je co prosim ta?
Neospravedlnim sa lebo to nie je pravda a moze to napisat aj 10 jej kamaratov. Ja viem co som videl a nebudem o tom diskutovat.

Rozsiroval si informacie, ktore sa ukazali ako nepravdive, s cielom poskodit identitu dotycnej, hoci ste sa stretli aj na spolocnych jazdach. K tymto informaciam bolo pripradene konkretne meno a priezvisko a osoba nechodila na forum (kym ju na to niekto neupozornil). To, ze si jej zazlieval, ze je zenskeho pohlavia, bol len maly bonus. Podla toho, co som tam ja cital, tak sa jej zastali ludia, ktori ju priamo nepoznaju, nie jej 10 kamaratov. Myslim, ze ak by to cital napriklad jej blizky znamy, ci tatko alebo brat, ta diskusia by si vyvijala inym stylom. #offotpic
Ked mas prispevok skryty, vzdy je k tomu vysvetlenie preco je skryty. Nedavam ti palec dole za neutralny alebo pozitivny prispevok. Detailnejsie rozpisal fokel. https://www.mtbiker.sk/forum/post1729334.html#p1729334
27.05.2021 - 08:14:59
07
Nesuhlasim s tvojim tvrdenim. Mam ti dat nepacik?
27.05.2021 - 08:17:56
00
Bez pochybovania by nebolo poznania. Vládnu nám zlodeji, klamári a podvodníci. To je to, o čom by tu mali byť zapísané stovky strán a nie o pridrbanej chrípke. Keď pristavia dobytčie vagóny a budú vás presviedčať, že je to len pre vaše dobro, tak uveríte a nastúpite? Mám pocit, že ľudia prestali kriticky myslieť. Áno, internet pozná odpoveď snáď na každú otázku, môže potvrdiť hádam každú teóriu. Pišete, že scarinko tu len šíri hoaxy. Ale aké otázky ste doteraz položili vy sami? Kde sa môžem ísť dať testovať? Kedy bude voľný termín na očkovanie? Môžem ísť do červeného okresu za frajerkou? Gratulujem. Už čakám, kedy sa niekto spýta, či sa do tých vagónov budú dať zakúpiť miestenky...
27.05.2021 - 09:00:47
23
Porter, za seba ti mozem povedat ze vyvoj okolo korony sledujem velmi poctivo. Ano - je to ako chripka, akurat, ze pri jej smrtnosti a nakazlivosti by si mal na Slovensku radovo do 100 000 mrtvych za prvy rok. Zvladli by sme to, samozrejme. Ale zase sme dost bohati na to, aby sme sa pokusili zivoty ludi zachranit, najma ak nevieme ake dopady prekonanie choroby bude mat.
Ja inu cestu z tohot ako prekonat chorobu alebo dat sa zaockovat nevidim. A viem, ze ockovanie je rizikove. Ale zatial to vyzera, ze je ucinne a prinasa menej rizik pre mna aj pre moje okolie.
27.05.2021 - 09:19:59
03
A este nieco - mam pocit, ze sme vsetci precitliveli. Toto je realna vojna so stratami v nasich krajinach porovnatelnymi s2. svetovou vojnou.
A teraz si predstav ako dopadne v takej vojne krajina, ktora ma neschopnych generalov, najvyssi velitel stavil vsetko na gumipusky a vo vojsku kazdy vojak rozmysla, ci na ten front pojde alebo nie. Keby takto spekulovali zdravotnici v nemocniciach, tak by z nich usli este v oktobri. Tam to riziko bolo oooovela vyssie.

Alebo nie - nepredstavuj si to - pozri si pocty mrtvych na milion za posledneho pol roka. Sme medzi porazenymi. A to este robili vsetko pre to, aby tie cisla vykazali nizsie.

Vidis - su aj ludia, ktori neveria tejto vlade a napriek tomu si myslia, ze ockovanie je najlepsia cesta.
27.05.2021 - 09:26:53
00
Hosť napísal:
Bez pochybovania by nebolo poznania. Vládnu nám zlodeji, klamári a podvodníci. To je to, o čom by tu mali byť zapísané stovky strán a nie o pridrbanej chrípke. Keď pristavia dobytčie vagóny a budú vás presviedčať, že je to len pre vaše dobro, tak uveríte a nastúpite? Mám pocit, že ľudia prestali kriticky myslieť. Áno, internet pozná odpoveď snáď na každú otázku, môže potvrdiť hádam každú teóriu. Pišete, že scarinko tu len šíri hoaxy. Ale aké otázky ste doteraz položili vy sami? Kde sa môžem ísť dať testovať? Kedy bude voľný termín na očkovanie? Môžem ísť do červeného okresu za frajerkou? Gratulujem. Už čakám, kedy sa niekto spýta, či sa do tých vagónov budú dať zakúpiť miestenky...


O kritickom mysleni nevies nic kamo, citaj si aspon svoje prispevky po sebe. Je to znoska argumentacnych faulov a nepravd. Kritickemu mysleniu davas na frak ako malokto. https://www.mtbiker.sk/forum/post1730219.html#p1730219
S tym tvojim "pochybovanim" si trochu vedla, kedze ako hoaxeri si vycuciate z prstu akukolvek hlupost, ktoru dalej sirite a bez rozmyslu postujte linky, z ktorych si navyse precitate maximalne tak nadpis. Miesto dovzdelania sa (ktore by ale stalo sustredenie a namahu) to potom skryvanie za nicim nepodlozene "pochybovanie", ktoreho cielom ale je skor byt zaujimavy - ziadne poznanie, lebo hoaxer pripada niektorym konzumentom ako mudry.
Profi hoaxeri ziskaju potom tisicky zdielani ako nic. Kdezto vyvracac hoaxov musi pracne zhanat vyjadrenie odbornika na danu temu alebo aspon overovat zdroje, aby svoje argumenty postavil na racionalnych zakladoch. Rozdiel medzi hoaxerom a vyvracacom hoaxom moze byt v pohode 2 hodiny
27.05.2021 - 09:29:59
220
Takto. Kym clovek neohrozuje alebo nerobi zle ostatnym, tak nech si robi co chce.
Ale kua, tu ide o to, ze sa nakazi, jemu nic neni ale ineho to zabije alebo zmrzaci.
Pre toto je treba ockovat.
Ale co uz. Som ouca a nerozumiem sa do toho.
27.05.2021 - 16:12:38
00
Chlapi, ja sa vam divim, ze vas este bavi s nimi diskutovat.
Hadat sa s blbcom je ako zapasit so svinou v bahne - po hodine zistis, ze tej svini sa to paci. ;)
27.05.2021 - 16:19:53
14
will napísal:
Takto. Kym clovek neohrozuje alebo nerobi zle ostatnym, tak nech si robi co chce.
Ale kua, tu ide o to, ze sa nakazi, jemu nic neni ale ineho to zabije alebo zmrzaci.
Pre toto je treba ockovat.
Ale co uz. Som ouca a nerozumiem sa do toho.

Keby bol ockovany tak ho to nezabije ani nezmrzaci :D
27.05.2021 - 16:21:49
00
aj odpoveď pre teba tu bola uz mnoho krát, sú aj takí čo sa zaočkovať nemôžu aj keby chceli ...
27.05.2021 - 16:23:28
02
ivast napísal:
aj odpoveď pre teba tu bola uz mnoho krát, sú aj takí čo sa zaočkovať nemôžu aj keby chceli ...

Tak teda nech sa zavru doma alebo si navlecu skafander. Nieje moj problem
27.05.2021 - 16:44:48
00
Egoisticky chudak
27.05.2021 - 16:46:49
05
keyboard_arrow_up