ratat percento hospitalizovanych ockovanych/neockovanych je uplna blbost lebo nikto nevie kolko z celkoveho poctu obyvatelov bolo vystavenych virusu
to by museli vsetci ludia danej krajiny v tom case byt v kontakte s virusom aby sa to percento dalo vypocitat. kolko ludi ani nebolo hospitalizovanych a len to doma vylezali ( s ockovanim alebo aj bez)
12.07.2021 - 11:33:38
01
juju_pepe napísal:
Jurko, pekne ti to vysvetlil, lepsie sa uz ani neda..ako v ZŠ..ale ty sa vobec nesnazis.
Co tak zostat dnes po skole a doucit sa aspon matematiku zo zakladnej skoly prveho stupna?
https://oskole.detiamy.sk/zakladna-skola/uciva/matematika



Tao mi vysvetli vacsinu matematicku poctu ockovanych ludi

Nejak ti to nevychadza
12.07.2021 - 11:35:42
00
jurot, tie moje prispevky si cital? Ak by si mal konkretne nejasnosti, spytaj sa :)
12.07.2021 - 11:40:12
03
scarinko napísal:
ratat percento hospitalizovanych ockovanych/neockovanych je uplna blbost lebo nikto nevie kolko z celkoveho poctu obyvatelov bolo vystavenych virusu
to by museli vsetci ludia danej krajiny v tom case byt v kontakte s virusom aby sa to percento dalo vypocitat. kolko ludi ani nebolo hospitalizovanych a len to doma vylezali ( s ockovanim alebo aj bez)

Co to preboha zase trepes? Bavime sa o jednej populacii, ktora je vystavena virusu a z nej pocitame statistiku. A kedze je populacia dostatocne velka, tak predpoklad ze ockovani aj nezaockovani su vystaveni virusu rovnomerne nijako vyznamne neskresluje vysledok.
12.07.2021 - 11:42:27
06
scarinko napísal:
Ja by som chcel vidiet to percento zaockovaych ak by nemali vyhody v cestovani, testovani atd. Ludia sa nedavaju ockovat koli virusu ale koli vydieraniu a cestovaniu. Uz len ten pohlad niektorych, som zaockovany, som nadclovek, lepsi ako nezaockovany 🙄
pises opat bludy a hluposti, dal som sa zaockovat pretoze to povazujem za zodpovedne, cestovanie do zahranicia nemam pocas tohto roka v plane ziadne okrem jednej SC o ktorej som samozrejme v case prvej davky netusil, takisto ani o podmienkach ktore budu ... v mojom okoli, zjavne to vyplyva z prostredia v ktorom sa pohybujem, je 80% ludi na to podobne ako ja ...
12.07.2021 - 11:44:31
08
Per, nech sa páči. Počúvaj, myslím že ti ten pán dá dosť údajov a zjavne si ich necuca z prsta.
https://www.ta3.com/relacia/21000/smerujeme-k-novemu-lockdownu ak sa ti to nechce celé počúvať kľudne si len nájdi sekciu kde porovnáva počty úmrtí najzaockovanejsich krajinách az po Afriku kde je len 1.5% ockovanych.
12.07.2021 - 11:46:38
00
ivast napísal:
pises opat bludy a hluposti, dal som sa zaockovat pretoze to povazujem za zodpovedne, cestovanie do zahranicia nemam pocas tohto roka v plane ziadne okrem jednej SC o ktorej som samozrejme v case prvej davky netusil, takisto ani o podmienkach ktore budu ... v mojom okoli, zjavne to vyplyva z prostredia v ktorom sa pohybujem, je 80% ludi na to podobne ako ja ...

Asi tvoje okolie tvori male percento celkoveho poctu. Moje okolie je presny opak, skoro vsetci su opichani len koli cestovaniu a netestovaniu a zlobode. Virus maju v ....
Nazyvat nazor niekoho ineho bludmi si myslim ze je ubohe.
12.07.2021 - 11:48:08
00
Ako vravim ked tu citam tieto prispevky tak 80 percent okolia je zaockovaneho

Len ako je potom mozne ze nemame zaockovanu ani polovicu populacie?

Toto forum sa tu zvrhlo ja adoraciu vcelicky . Len realita je troska dost ina

Rozpravajte si tu o gaussovych krivkach a pod ale prax ukazuje ine cisla zaockovanosti

Vyberate si tu ucelovo data. Kam napr zmizla india? Ci zahadne tam za meaiaz zaockovali 100 percent populacie?

Na prelome aprila maja mi tu niekto pisal ze budem rozkopavat dvere vakcinacneho centra v lete. Skutocnost je taka ze aby sa clovek bal prejst okolo narodneho futbaloveho stadiona aby ho tam rovno nestiahli

A pod

Exhibujte si tu dalej o vakcinacii. Tato tema je total jednostranna
12.07.2021 - 11:51:31
04
Ja som z toho vydedukoval len, ze virus asi riadne zoslabol. Ang 60 mil ob./ vyse 30 mil ock. 230 mrtvych, 1900 nemocnica, Sk 5 mil ob. / 2 mil ock. ? mrtvych, ? nemocnica.
A ratat ze neockovany sa urcite nakazi je pekna blbost, ako bolo dokazane aj v predchadzajucich vlnach.
12.07.2021 - 11:52:18
00
ratat ze ockovany sa urcite nenakazi , resp. nemoze skoncit hospitalizovany sa ukazuje ako velka blbost tiez

teraz pridu argumenty o tom ako sa vyznamnym sposobom znizuje hospitalizacia, aka je prosim Vas sanca na hospitalizaciu 35 rocneho nevakcinovaneho sportujuceho chlapa na kovid. prosim o uvedenie cisla

takze pchat do neho vakcinu je znizenie rizika z nula promile na tisicinu toho promile?
12.07.2021 - 12:04:20
00
Ale veď sa nedaj zaočkovať!
12.07.2021 - 12:08:57
00
ftu2 napísal:
Ja som z toho vydedukoval len, ze virus asi riadne zoslabol. Ang 60 mil ob./ vyse 30 mil ock. 230 mrtvych, 1900 nemocnica, Sk 5 mil ob. / 2 mil ock. ? mrtvych, ? nemocnica.
A ratat ze neockovany sa urcite nakazi je pekna blbost, ako bolo dokazane aj v predchadzajucich vlnach.

hej, aj minule leto zoslabol, potom sa najedol halusiek a na jesen sa vratil v plenj sile :lol:
12.07.2021 - 12:12:09
00
ak ma mensina ktora je teraz zaockovana nebude vsemozne nutit sa dat zaockovat tak sem pisat ani len nebudem!
12.07.2021 - 12:12:42
01
scarinko napísal:
Asi tvoje okolie tvori male percento celkoveho poctu. Moje okolie je presny opak, skoro vsetci su opichani len koli cestovaniu a netestovaniu a zlobode. Virus maju v ....
Nazyvat nazor niekoho ineho bludmi si myslim ze je ubohe.

To, co prezentujes nie je nazor, ale argumentacny faul/manipulativna technika- je to zovseobecnovanie na zaklade statisticky bezvyznamnej vzorky, ktorou je tvoje okolie. Nehovoriac o tom, ze ak vrana k vrane sada, tak to musi byt teda pekna particka..
12.07.2021 - 12:15:36
013
Volodja napísal:
To, co prezentujes nie je nazor, ale argumentacny faul/manipulativna technika- je to zovseobecnovanie na zaklade statisticky bezvyznamnej vzorky, ktorou je tvoje okolie. Nehovoriac o tom, ze ak vrana k vrane sada, tak to musi byt teda pekna particka..



toto co pises je totalne mimo statistiku

mame v sr vacsinu zaockovanu? nemame, takze to co pises ty je mimo statistickej vzorky
12.07.2021 - 12:16:26
00
keyboard_arrow_up