2mliecko: tak bez okuliarov by som bol hlavne vcera pri zjazdoch odpisany...len som pocul take ping, ping ako mi tie sracky tukali o skla...ono to moze byt vo vacsej rychlosti aj dost nebezpecne, ked ti nieco vleti do oka-oci. Ja mam Uvex s takymi zltymi sklami-perfektne rozjasnuju v lese a sere. No ale s cim si asi neporadim je to, ze som vcera vdychol aspon 10 kusov hmyzu...nosom som sa pri sialenej ventilacii este nenaucil.
PS: dnes skusim ten AUTAN a dam vediet...inac stal 185.
10.05.2006 - 14:52:13
00
Komáre u nás môžu šíriť množstvo chorôb

Prečítajte si o tom článku v Korzáre: http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=10.5.2006/65311O
10.05.2006 - 15:47:55
00
danix64: tak to je huste...
10.05.2006 - 16:04:56
00
2mliecko: tak bez okuliarov by som bol hlavne vcera pri zjazdoch odpisany...len som pocul take ping, ping ako mi tie sracky tukali o skla...ono to moze byt vo vacsej rychlosti aj dost nebezpecne, ked ti nieco vleti do oka-oci.


Dobré šupky to dáva do prilby.
S tými očami máš pravdu. Minule mi v plnej rýchlosti nejaká muška tak blbo vletela do pravého chyba, že som hneď musel zavrieť oči (samotné pravé oko nedokážem prižmúriť, iba ľavé) a v zákrute som sa vysypal na štrku. Nič vážne, ale oko som si žmolil pol hodinu a ešte potom som mal kôli slziacemu oku skazený celý výjazd.
10.05.2006 - 16:08:53
00
No neviem s tym cesnakom...
Na jednej surfistickej vyprave s nami bol chlapik ktory cesnak jedava asi aj s chlebom s lekvarom vo velkych mnozstvach a komare ho dostipali statocne.


Asi to boli silnejsi komari alebo slabsi cesnak :lol:
10.05.2006 - 16:11:35
00
Vravi sa, ze aj zvysenim uzivanim B-vitaminu zacne telo produkovat pach odpudzujuci tu haved, ale v praxi je to asi inak. Tym komarom proste niektori ludia chutia, niektori nie. Vacsina vyskumov je zalozena na dohadoch a nahodach, pochybujem ze niekto podla coho si komare vyberaju. Ale poradim este jednu vec. Nos so sebou nejaky sprej a zapalovac, ked budu oklo teba, tak spustis plamenomet 8)
2pointer nauc sa zavriet iba jedno oko, s tymi muchami to moze dopadnut este horsie. Ja som sa uz naucil.

Raz som vletel do roja vciel. Alebo oni do mna? Proste sa vzniesla taka ciernava a boli vsade, pod prilbou na drese atd. Ked som prisiel domov a vyzliekol dres, tak mi spod neho este jedna maja vyletela.
10.05.2006 - 16:55:42
00
Raz som vletel do roja vciel. Alebo oni do mna? Proste sa vzniesla taka ciernava a boli vsade, pod prilbou na drese atd. Ked som prisiel domov a vyzliekol dres, tak mi spod neho este jedna maja vyletela.


moj otec takto skoro zomrel...nie na biku, ale tiez v tom boli vcely :evil:
10.05.2006 - 16:59:06
00
Mne vletela osa do úst a uštipla ma do hrdla pri mandliach,makal som ako besný do mesta a asi hodinu som bikoval okolo nemocnice-že aká bude reakcia.Myslel som že sa budem dusiť ale nič z toho nebolo,akurát ma asi 2 dni bolelo hrdlo ako by som do neho dostal päsťou.A keby ste videli ako som tú osu doloval z hrdla tak sa smiechu nezdržíte :lol:
10.05.2006 - 20:07:48
00
Na komáre je najlepší vietor. Sú ľahké, tak ich odfúkne. Dnes podvečer bol riadny fučák a žiadneho komára som nestretol!

Vlani v lete sme sedeli partia v pizzerii na terase a neustále a otľapkávali. A zrazu kamoš z nemecka zahlásil, že to je fajn, že nás všetkých obžierajú komáre. Lebo počul - čítal, že na koho lezú komáre, tak ten ešte v sebe určite nemá rakovinu. Skôr by mal byť nepokojný ten, ktorého obchádzajú. Vraj to tie svine poznajú!
10.05.2006 - 22:13:49
00
ti Nemci.... :D
10.05.2006 - 23:26:15
00
ti Nemci.... :D


Ja som počul, alebo čítal že niekde v Nemecku sa premnožili lienky a nemali čo jesť tak cucali krv ľudom. Že vraj boli otravnejšie ako komáre...
11.05.2006 - 08:23:24
00
Vravi sa, ze aj zvysenim uzivanim B-vitaminu zacne telo produkovat pach odpudzujuci tu haved, ale v praxi je to asi inak.


V suvislosti s tym podotykam, ze pivo ma celkom slusny obsah vitaminu B. Samozrejme neprehanat. Mam overene, ze raz za 10 km mozem. To akurat spalim. Mam na mysli 10 km v terene a nie asfalt dole kopcom. :D
11.05.2006 - 08:45:01
00
Tak som vcera vyskusal ten AUTAN a zda sa mi ze to ucinkovalo...sice okolo poletovali v rojoch, ale nesadali na mna.
2JoKo: s tym vetrom mas pravdu, a to iste aj ked ides aspon trochu rychlo, ale akonahle si v lese (bezvetrie) a pride stupak tak zacina peklo.
11.05.2006 - 09:13:27
00
tak takuto situaciu nase mamy ani nepoznaju hehe
to aby clovek isiel na bajk s chemiou za tisice... nehovoriac o tom zlomovom momente ked vymysleli jontove napoje....
sama chemia


sa spytaj starych rodicov ,ci ich komare nestipali a keby mali moznost pouzit chemiu ci by vahali.
11.05.2006 - 11:57:54
00
stari rodicia boli radi ze su radi..
myslim ze komare bola posledna vec co ich mohla zaujimat...
11.05.2006 - 13:07:03
00
keyboard_arrow_up