Ak teda Wouta nazyvame opicou preto, lebo povedal o Saganovi, ze je opica, tak ako mame nazyvat Sagana po tom, co po dojazde Milan - San Remo 2017 povedal "S ****tmi sa tu pretekam"? :hai:
18.07.2021 - 20:19:20
021
:D :lol:

Prílohy:

20210718_201800.jpg
20210718_201800.jpg 161.27 KiB thumb_up3thumb_down

18.07.2021 - 20:21:18
04
Rachela napísal:
Ak teda Wouta nazyvame opicou preto, lebo povedal o Saganovi, ze je opica, tak ako mame nazyvat Sagana po tom, co po dojazde Milan - San Remo 2017 povedal "S ****tmi sa tu pretekam"? :hai:

Normalne, Peto 😁
18.07.2021 - 20:30:46
11
Rachela napísal:
Ak teda Wouta nazyvame opicou preto, lebo povedal o Saganovi, ze je opica, tak ako mame nazyvat Sagana po tom, co po dojazde Milan - San Remo 2017 povedal "S ****tmi sa tu pretekam"? :hai:

na niektorých fotkách pripomína Maiangelu Fantozzi a tá veru výzorom nemala ďaleko od opice
18.07.2021 - 20:38:11
06
Rachela napísal:
Ak teda Wouta nazyvame opicou preto, lebo povedal o Saganovi, ze je opica, tak ako mame nazyvat Sagana po tom, co po dojazde Milan - San Remo 2017 povedal "S ****tmi sa tu pretekam"? :hai:

Je to dost rozdiel a nenapisal si celu pravdu. Monkey Man napriek svojej jednoznacnej chybe oznacil za opicu priamo Petra. Niektori futbalisti dostali viaczapasovy distanc a mastne pokuty za oznacenie supera 'opicou'. Peter na nikoho priamo neutocil (mozeme sa domnievat, ze tym myslel svojich dobrych kamaratov Alaphillippa a Kwiatka) a v tej istej vete nesetril sebakritikou ani na svoju adresu. A to si zamlcal.
18.07.2021 - 21:07:47
04
Joj, ano, zamlcal som vela podrobnosti (skor som to velmi zjednodusene napisal), pretoze v mojich ociach nehraju vobec rolu. Nie preto, ze by som mal v umysle sa tu hadat na internete o tom, kto ma pravdu. Mne pride pausalne trapne niekoho nazyvat podobnymi vyrazmi a len na to som chcel vlastne poukazat. Pripomina mi to spravanie deti v skolke.

To video s WVA si nepamatam, ale mari sa mi, ze v nom tiez chybal kontext. Bol to len kratky utrzok, par slov pre spolujazdca. Ziadne vyjadrenie pre noviny, proste len kratky amok v zapale, aky ma kazdy jeden cyklista, kazdy jeden clovek. Rovnako ako aj Sagan, a je to uplne v poriadku. Su to predsa obycajni ludia. A v skutocnosti nikto z nas tu nevie, aky je Wout V. Aert v skutocnosti ako clovek. Ani Cavendish. A ani Sagan.

Sam sa nepokladam za fanusika WVA, ani Sagana, a uz vobec som sa nepokladal za fanusika Cavendisha do tejto tour, no musim povedat, ze citajuc toto forum mi zacinal byt velmi sympaticky, a to z cistej lutosti, lebo ta objektivita, s akou sa tu posudzuju konania jednotlivych jazdcov vzdy v zavislosti od toho, ci a ako interagovali so Saganom, je smiesna.

A ozaj, tie pokuty vo futbale za nazyvanie niekoho opicou su, predpokladam, za rasovy podton, nie? To len predpokladam, neviem, samozrejme, lebo ked ma niekto uvidi zaujimat sa o futbal, poprosim o dekapitaciu na mieste.
18.07.2021 - 21:37:54
113
samozrejme je to za rasovy podton. keby to WvA povedal napr. tomuto z Qhubeky, tak ma neporovnatelne vacsi problem
18.07.2021 - 21:46:03
00
Myslim, ze s Petrom mame viaceri aspon malu priamu, alebo nepriamu skusenost a aj bez toho je celkom prirodzene a pochopitelne, ze ako Slovaci fandime jemu. Jeho vystupovanie v TV mi pride sympaticke a vtipne. Mimo to na mna urobilo dojem, ked napriklad deckam robil rozbiehaca na pretekoch detskej tour v Juri. Bol majster sveta, nikto to od neho necakal ani neziadal.
Ja v tom komu fandit alebo nefandit mam pomerne jasno. Ked je niekto sympatak, tak mu fandim. Fandim borcovi v uniku a fandim outsiderom. Ked je niekto hovedo, tak fandim proti nemu. A Cavendish aj WVA sa niekolkokrat zachovali ako neskutocne hoveda. Mozno podla ich domestikov su to fajn chalani, ale nema zmysel po tom patrat, kedze ani jeden z nich nevedel nabrat ani tolko chochmesu, aby sa za svoje svinaciny omluvil.
18.07.2021 - 22:37:53
010
nie som nadseny z toho vysledku, ale berem mensie zlo :D
19.07.2021 - 00:31:45
01
Hovoríte tu ak o WvA akoby ste s ním chodili na kávu. Viac sa bicykluje a neprezivajte to tak v tej televízii. Nazvať človeka opicov je úbohé.
19.07.2021 - 06:23:17
07
Volodja napísal:
Ked je niekto hovedo, tak fandim proti nemu. A Cavendish aj WVA sa niekolkokrat zachovali ako neskutocne hoveda. Mozno podla ich domestikov su to fajn chalani, ale nema zmysel po tom patrat, kedze ani jeden z nich nevedel nabrat ani tolko chochmesu, aby sa za svoje svinaciny omluvil.


Toto je najvacsie hovado siroko daleko a byt to na mne, uz si na ziadnych pretekoch nezajazdi.
https://m.youtube.com/watch?v=_ePCMVPsPHk

Sagan s tym nic nema, aj ked aj voci nemu sa zachoval ako ***. A ako volam Peta po jeho znamom vyjadreni? Klasik...
19.07.2021 - 06:51:59
010
cokupit napísal:
Toto je najvacsie hovado siroko daleko a byt to na mne, uz si na ziadnych pretekoch nezajazdi.
https://m.youtube.com/watch?v=_ePCMVPsPHk

Sagan s tym nic nema, aj ked aj voci nemu sa zachoval ako ***. A ako volam Peta po jeho znamom vyjadreni? Klasik...



Vies, ze to bolo podla pravidiel a kazdy drahar by spravil to iste? Nebola to isto Cavendishova chyba. Ten druhy si nedaval pozor a doplatil na to.
Takze keby to bolo na tebe, tak by si sice nezajazdil, ale rozhodcovia to videli podla pravidiel a inak ako ty.
19.07.2021 - 07:20:10
01
srdénko, daj si na YouTube vyhľadať výraz, ako Cavendish crashes compilation, ten zmrd má toho na rováši oveľa viac...

Pre mňa je to sviňa charakter, a nezaslúži si prekonať Merxa...

Mne stačilo aj na tejto tour, keď máme prísne pravidlá šprintov... akože sa snažil byť chrumkavý, asi ako "jamkatý". Pozri si túto analýzu jeho "víťazstva"... Podľa mňa mal bez problémov na to, aby vyhral v priamom šprinte, ale nie, on musí blokovať, ohrozovať, a ešte sa falošné a uplačkano tešiť ako vyhral... Dvaja priami súperi museli zvesiť nohy, uhýbať sa mu aby nespadli, ale Jury je hluchá, slepá... A to ani nespomínam ako Morkov úplne úmyselne vybrzdil Petra... Keby toto spravil Sagan, tak ho zavesia pod rebro v médiách...

https://youtu.be/HsKCEbPOSvg
19.07.2021 - 09:18:30
012
Presne pre toto nemajú ľudia Cavendisha radi a to nehovorím len o Slovákoch (kvôli vylúčeniu Sagana) ale je to asi celosvetovo najneobľúbenejší cyklista, dokonca ani veľa Britov ho nemusí.

Na rovinu, je to sviňa a som rád že neprekonal Merckxa.
Aspoň sme nemuseli v cieli sledovať jeho hrané preafektované cmučkanie sa so spolujazdcami hraničiace s intim show.
Nefandím mu a politicky nekorektne: svine sa nemenia a zostávajú rovnaké čo potvrdilo aj najnovšie video s jeho mechanikom.
19.07.2021 - 10:14:13
011
Dopadlo to dobre, nemôže sa predsa stať, aby taký sebecký gauner ako Cavendish prekonal velikána ako Merckx.
Dúfam, že na tour už MC štartovať nebude. Navyše ak nemá pri sebe vlak, ktorý ho vyloží až na páske, porazia ho s prehľadom aj šprintéri druhého sledu.
Pekné vidieť jeho jedovaté pohľady a nahnevané mlátenie pästičkami do riadítok ako dieťa na pieskovisko lopatkou :)
Škoda že nevyhral Greipel, predviedol slušný výkon a bola by to pre neho parádna posledná etapa.
19.07.2021 - 10:48:41
010

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up