Ahojte, v nedeľu bude u nás v Radošine akcia Káčer na bicykli. "Peter Káčer bude teda opäť bicyklovať pre rodiny či jednotlivcov, ktorí potrebujú pomoc: najčastejšie sú to rehabilitácie a drahé zdravotné pomôcky. Štartuje 20. júna v Radošine, kde mu samospráva a lokálpatrioti prisľúbili zážitkové bicyklovanie."
Nemám zatiaľ bližšie info čo sa týka času a miesta, len viem, že sa chystá nejaký pojazd po okolí tak ak by mal niekto chuť sa zúčastniť dávam to sem. Keď budem vedieť viac priložím info. :)
17.06.2021 - 10:24:44
00
Zajtra pojdem na Striebornicu trail pozriet. Dva krat by som to chcel ist. Ak by niekto siel a chcel sa pridat budem vyrazat cca o 10:00 z Ahoj bp parkoviska. Poslite ked tak PM. :)
18.06.2021 - 07:04:52
00
Ahojte, rád by som šiel pozrieť na Bezovec a odtiaľ to šmykol na Tematín a potom dolu do Hrádku a späť do Banky po ceste a lesom do Radošiny. Pozerám mapy.cz, ale z Bezovca na Tematín vidím len červené C na Sedlo pod Skalinami a odtiaľ žlté a následne modré C na Tematín. Existuje nejaká kratšia alternatíva / lesná neznačená cesta? Prípadne modrá TZT je ok aj na biku? Ďakujem
21.07.2021 - 15:10:12
00
Modru TZT som isiel pesi, prisla mi zjazdna, mozno az na jeden prudky usek s korenmi, to by som asi do kopca tlacil (cca 100m), tesne pred Tematinom ma aj obiehali dvaja cyklisti na XC strojoch
21.07.2021 - 15:20:35
00
modra tzt je v pohode zjazdna, jazdievam v opacnom smere
21.07.2021 - 15:32:35
00
bezovec tematin po modrej je krasna vydupana dialnica a celkom funny - problem je mnozstvo ludi - takze bud z rana alebo cez tyzden.
21.07.2021 - 16:45:29
01
Super vdaka za info
22.07.2021 - 10:32:01
00
Ak to tu cíta nejaky cykloturista tak nieje to žiadna dialnica:) Gusto asi dlho nebral so sebou nejakého cykloturistu alebo zaciatocnika. Ja som to siel s manzelkou a nevyšla na e-biku ten strmák a záver k hradu sa jej zdal tiež moc naročný. Opatrne s tým čo je a nieje dialnica:)
22.07.2021 - 10:45:08
03
Sak dialnica moze ist aj do kopca :lol: ... je to vydupane a siroke, bez problemov sa to da ist na celopevnom trekovom biku, neviem si uz predstavit nic jednoduchsie, v zmysle turistickeho chodnika. Zaciatocnik sa ma vozit po hradzi, nie sa hned pchat do lesa na chodniky :D /alebo na nejake nepouzivane lesne cesty , kde sa nauci nosit/.

Ale spomenul som si, ze z Bezovca po modrej je jeden blby usek na luke, niekedy byva tusim ohradeny, alebo tak, raz som to musel lesom obist. A pasu sa tam niekedy zvery. Ale snad to uz nerobia s tym oplocovanim.
22.07.2021 - 12:44:29
01
Co nevyslapem, vytlacim / vynesiem. To mi problem nerobi. :)
22.07.2021 - 13:11:22
01
lto napísal:
Sak dialnica moze ist aj do kopca :lol: ... je to vydupane a siroke, bez problemov sa to da ist na celopevnom trekovom biku, neviem si uz predstavit nic jednoduchsie, v zmysle turistickeho chodnika. Zaciatocnik sa ma vozit po hradzi, nie sa hned pchat do lesa na chodniky :D /alebo na nejake nepouzivane lesne cesty , kde sa nauci nosit/.

Ale spomenul som si, ze z Bezovca po modrej je jeden blby usek na luke, niekedy byva tusim ohradeny, alebo tak, raz som to musel lesom obist. A pasu sa tam niekedy zvery. Ale snad to uz nerobia s tym oplocovanim.


tak nie som celkom začiatočník, ale tiež by som to diaľnicou nenazvala...:) ale ked neviem ja kludne zídem a tlačím...
28.07.2021 - 12:48:35
00
Zalezi na akom bajku to ides, ak trekovy s uzkymi pneus, tak dialnica nie, ak mas 2.5" tucne gumy , tak je to ine :D. Aj singel na ihelnik je uz prevazne vyjazdena dialnica, aj ked je to uzsie.
Ale ked tak nad tym premyslam, ako ma kto uhol pohladu, tak niekedy definicia nie-dialnice je, ked na singli treba aspon zo 10-20x prenasat bajk cez strom :D

Prílohy:

P7241536s.jpg
P7241536s.jpg 1.07 MiB 19.7608,49.3004 thumb_up0thumb_down

28.07.2021 - 12:58:24
00
mám úzke gumy na trekingáči, jazdí sa mi celkom fajn, bola som tak aj v Sulove ostatní mali horské s hrubými gumami a neviem išla som bez problémov tak to neriešim nejak...:) a teraz nejazdím les tolko...
29.07.2021 - 10:33:14
00
Tak som bol okúsiť tú modrú značku z Bezovca na Tematín a pohodka. Nečakal som, že tam stretnem toľko turistov, ale všetci pohode buď som sa uhol ja alebo oni, usmiali sme sa na seba a popriali pekný deň. Predtým som zbehol pozrieť kakaovník do Lehoty. Na Tematíne pekne, skúsil som obe C smerom na Hrádok, ale to len preto, že som si hore zabudol okuliare. Ďakujem ujcovi zo suvenírov, že mi ich odložil. Inak nemilé prekvapenie, že na Bezovci nebolo nič otvorené. Aj jeden turista čo ide hrebeň bol prekvapený, tak šiel do Lehoty na vodu. Celkovo fajn výlet, len po pár týždňoch bez biku to bolo v nohách cítiť.
03.08.2021 - 20:08:27
01
V sobotu idem sprevadzat ludi hrebenom povazskeho inovca. Ak poznate kto by mal zaujem viac v odkaze. Treba uz mat ale. najazdene cosi hore aj dolu. Cena je 25eur a je v nej zahrnuty aj vyvoz na chatu pod Inovcom. Z Piestan Vas tam prepravime.
Jedna sa o novy projekt na Slovensku tak sa snazim pomoct. Trasa je legalna.
Viac info tu: https://www.traildeer.com/l/60cc79d0-dd59-4854-b55f-f349edd9adac
10.08.2021 - 22:09:30
01
keyboard_arrow_up