samozrejme nemozem to spochybnovat bez toho aby som to vyskusal :) takze ti verim. ja osobne mam Craft termo s WS membranou v predu tak asi by som to spolu s tym vyuzil.
30.07.2021 - 10:48:52
02
scarinko Máš trochu oklieštenú predstavu o tom ako sa dá oblečenie skombinovať. Aký dres si mám dať, keď vyrazím na bajk pri 30°C , ale z kopcov budem zjazdovať pri teplote 15°C? Krátky dres s neprefukom? Ak ti vadí studený vzduch tak existuje funkčné tričko s neprefukom resp. vesta. Pokiaľ vozíš hlavne veci z "dekáča" tak nepochopíš aké kvalitné a funkčné môžu byť materiály použité na oblečení,
30.07.2021 - 10:50:51
00
Práve tu na juhu som v dresoch typu gabba, alebo alternatíve od sportful, uz v nejakom marci v posledných rokoch nedalo jazdiť, lebo v nich bolo teplo, a to som dokupoval aj Light norain, aj vestu Light norain a vždy som sa v tej membráne varil. Toto mi zatiaľ vyhovuje najviac. Ale každý sme iný.
30.07.2021 - 10:52:02
01
Kristina
nevozim hlavne veci z dekaca ako sa tu snazis na mna hodit ale navleky na ruky z dekaca ktore su dostatocne funkcne na to co mi treba
mam aj nejaky dres van rysel a nie je vobec zly
na situaciu 30/15 ako opisujes a ja som ju tu asi este nezazil nosim neprefuk vestu v zadnom vrecku, pripadne fukerku rovnako v zadnom vrecku.
ja to pisem zo svojho pohladu, MarosHE pise ze mu to vyhovuje a som s tym OK, nie sme vsetci rovnaki, preto si to naslo svojho kupcu
30.07.2021 - 10:55:28
00
No ja som práve skoro všetky výjazdy v prechodnom období zažíval tak od 12 do 20 a už ma nebavilo sa trápiť s tým čo na seba a mať plné vrecka vest, navlekov a pod. Pre mňa je skôr využitie kratkorukavovej fiandre Light norain a aj rovnakej vesty, čo sa týka počtu oblečení asi najmenej ekonomické z pohľadu investície hodnoty za peniaze 🤣🤣🤣
30.07.2021 - 11:22:29
00
scarinko Dres s dlhym rukavom ma v kombinacii s termo spodnou vrstvou velky vyznam. Taku priedusnost ako ti da tato kombinacia, ti neda ziadna membrana. Pre mna maju dresy s dlhym vacsi vyznam ako polomembranovky. Lenze ano, jazdim MTB cize po lese a s mensimi priemerkami. Navyse vesta sa do vrecka vojde vzdy a jej nesmiernou vyhodou je, ze sa da dat komplet dole.
30.07.2021 - 12:27:55
00
Ako pisem, kazdy to mame inak a to je asi dobre 😉
30.07.2021 - 12:33:15
01
Kristina napísal:
K takýmto vyjadreniam ešte Isadore vždu napíše, že ponúka 50% zľavu na nové.


tak tentokrat napisali len, že o týžeň je letný výpredaj, nech si kúpim nové v ňom. ale teda sorry, 20 percentné zľavy to je na iných shopoch štandard a nie letný výpredaj. tak som radšej išiel do santini (50 percent zľava vo výpredaji) a briko (50 percent zľava vo výpredaji) dokopy to bolo dvojo gatí za cenu cca jedných vo výpredaji na isadore. celkovo som kupoval aj v zimnom výpredaji santini aj zimne veci a veľká spokojnosť, keď si to človek odsleduje, tak tam sú reálne zľavy (40-50 percent). isadore mám merino dlhý dres, ale ten je taký, no neviem ho uchopiť, keď fúka ho prefúkne a keď je nad 15C tak je v ňom moc teplo. asi najepšie čo mám isadore je letný dres do horúčav, ten je dobrý uznávam, ale je tam tiež nejaké merino v tom a to sa zase pára.
30.07.2021 - 14:01:17
00
Vdaka este raz za info, skúsim ekoi, sietovy base, rukavice, mozno gate. Čo to som prečítal, dam vediet skusenosti. (Cakam este na kolegu a ci sa niekto nepripoji.)
30.07.2021 - 14:20:27
00
Vie niekto poradit nieco ako toto: https://www.mtbiker.sk/shop/oblecenie-a-tretry/bundy-a-vesty/lahke-bundy/sportful-fiandre-light-norain-bunda-s-kr-rukavom-zlta.html?
Do dazda ako tu v BA byval pred letom, pri teplote 15-20stupnov, ale skor na turistiku do zalesnenych kopcov, kde clovek generuje teplo ale nie je ziadne chladenie.

    30.07.2021 - 14:36:21
    00
    Zaujmalo by ma, ze co mate ten dlhy issadore dres, tak pri +- 10 stupnoch (kedy vidim realne vyuzitie) a fuka studeny vietor, tak v tom nie je zima, ked pod tym mate klasicke funkcne tricko?
    30.07.2021 - 16:18:35
    00
    Pri +- 10 stupňoch pre mňa nemá opodstatnenie, to ani neuvažujem nad iným ako windstoper. Ja to využívam pri stupajucich teplotách, pretože keď ide nad 15 tak tým že nemá membránu a je to merino, tak sa v tom nesparim.
    30.07.2021 - 18:15:30
    00
    martinzz napísal:
    Zaujmalo by ma, ze co mate ten dlhy issadore dres, tak pri +- 10 stupnoch (kedy vidim realne vyuzitie) a fuka studeny vietor, tak v tom nie je zima, ked pod tym mate klasicke funkcne tricko?

    Mám toto https://isadore.com/sk/women-s-thermerino-jersey-anthracite-black a jazdím v ňom od 5 - 10°C iba s funkčným tričkom DR. Keď plánujem na trase aj nejaké kopčeky (v zime dlhé kopce nejazdím) tak dám funkčné tričko DR s membránou. Bavím sa o cestnej cyklistike.
    30.07.2021 - 19:14:22
    00
    Na 5-10 mam presne dlhe perfetto 😉, pod tym nejake tenke funkcne, pri tych 5 davam norsku sietku na ryby. 10 uz je na sietku vela.
    30.07.2021 - 20:03:58
    00
    tak ja som si napr. kupil uz druhe gate lebo mi sedia. maju mensiu vlozku a to len tam kde treba co mi vyhovuje. sportful robi doslova plienky - od nich mam dlhe gate jar/jesen a tam je naopak ta plienka dobra v nizkych teplotach.
    popravde vyskusal by som aj castelli ale mam od nich jedny 2/3 a uz nemam moc chut skusat ked som nasiel co mi sedi.

    co sa tyka dresov tak to pletenie mi popravde nevyhovuje - aj sa to pozatrha a pod. hlavne po vyslape ked sa ide do zjazdu a je chladnejsie dost cez to prefukuje. mam aj ide dresy a vyhovuju mi viacej. pouzivanim sa mi zacina drat pri zipse.

    isadore nieje pre kazdeho a myslim ze je to viac znacka ako ze by ponukli nieco extra. extra je design ktory sa nemusi pacit kazdemu, trosku ine materialy a pod.
    s komunikaciu som problem nemal - myslim ze je hodna ceny.
    ja som od nich nakupil par kuskov len zo zvedavosti - v zivote sa ma vyskusat vsetko :lol: rozhodne na to nemam peniaze aby som od nich kupoval pravidelne cely cyklosatnik. par veci ok par nie.
    30.07.2021 - 20:44:26
    04

    MTBIKER odporúča

    keyboard_arrow_up