somariny riesite, zufali sa poucia, ten kto nema sil tiez. Kazdy nejako zacina. Znacenie na hrebeni na Inovci je dostatocne a prehladne. Ten vyvoz je dobra vec, akurat sa cudujem ze podla fotiek nevyzeraju byt ucastnici double-vho zajazdu ze jazdia iba po "hradzi" ze si nevedia trasu pozreit
31.08.2021 - 11:16:36
10
Sprievodcovstvo je dobra vec .. vsak to neni len o trase. A lepsie vyvoz na chatu pod Inovcom a potom si pekne prejst hreben za vlastne. Ale tych ludi tam myslim si, nebude vela.
31.08.2021 - 11:34:57
00
prihlasili sa len dvaja aj tí ma poznali. Ostatní boli z traildeer. Takže všetci trailovo zameraní. Osobne som cakal väčší záujem ale ako hovorím ľudia nevedia tu cenu priradiť k tomu čo ponúka. Silno pochybujem žeby sa z toho stala nejaká masovka a by boli také výlety pravidelne každý týžden takže Gusto cez týžden tam nestretneš ani nohy a cez weekend budeš musiet zufalcom hovorit kade maju íst alebo kolko je ešte na bezovec a kade dolu z hrebena:). Ja môžem tak 2 krát do roka tento hreben konkretne... viac nie. Traildeer to chce zamerat skôr smerom k trailovo zameraným ludom,že tí si budú platiť tu službu -viac fun dolu... ja to chcem zase viacej posunut aj k tých menej trailovo zameraným. Podla techniky a kondície sa dá obísť preliačina alebo marhat či popod Bezovec. Chcelo by to aby si zahraniční takto platili vylety no nie sme Francuzko ani Taliansko zatial. Rozmyslam že budúci rok už aj ja zaplatím zahraničnú bikovačku nech konečne nemusím riešiť dopravu ubytko a kade jazdit.
31.08.2021 - 12:13:31
00
Gusto0 napísal:
ale hej preto sa tam dostavali ludia ktori vedeli citat mapy, odhadnut teren, svoje sily a schopnosti. teraz sa tam potuluje kade-kto. namiesto toho aby sa ludia naucili spomenute si budu platit cloveka ktory to musi odhadnut za nich. stretat take skupinky bude poprdeli hlavnne ked je hreben dost singloidny. asi si budem musiet najst pracu cez vikend a jazdit cez tyzden.

To nebude u nas nikdy masovka. Jazdim v okoli TN roky rokuce a tu jazdi fakt dost ludi, ale akonahle sa vysplham niekde dalej ako Brezina, tak stretnem na celej trase max. tak 2-3 bikerov a to hovorim o top sezone. Ked sa trochu ochladi, tak nie je nikde ani nohy.
31.08.2021 - 12:40:47
01
double napísal:
Zase som stretol zúfalých e-bikerov ktorý šli z Kálnice na Inovec a mysleli si že je to zvažnica


Ked vies kade z Kalnice ide na Inovec krasna zvaznica.
31.08.2021 - 12:58:34
00
Gusto0 napísal:
...asi si budem musiet najst pracu cez vikend a jazdit cez tyzden.

nech sa paci :)
http://www.psa-slovakia.sk/kariera/volne-pozicie/vyrobny-pracovnik-pre-vikendovu-zmenu-zvarovna.html?page_id=2965
31.08.2021 - 20:20:37
10
Sesulak napísal:
To nebude u nas nikdy masovka. Jazdim v okoli TN roky rokuce a tu jazdi fakt dost ludi, ale akonahle sa vysplham niekde dalej ako Brezina, tak stretnem na celej trase max. tak 2-3 bikerov a to hovorim o top sezone. Ked sa trochu ochladi, tak nie je nikde ani nohy.



uz sa blizi cas , ked sa budeme stretavat , len my co jazdime cely rok :)
31.08.2021 - 20:31:20
01
Zajtra planujem hrebenovku. Ak by sa chcel niekto pridat, start 7:30 na stanici v TN. Nehryziem a rychli dupac tiez zrovna nie som :)
Prave som si online kupil listky na R601 - este maju volnych par miest na bike pod dohladom.
04.09.2021 - 10:23:49
01
Vcera stojany pred chatou na Inovci ebiky 10 z 10.
Krcma na Havrane je zatvorena.

Trail z Marhatu som trafil. double :y:
Spodnu cast za zvaznicou tak intuitivne :)

Prílohy:

DSCN4172.JPG
DSCN4172.JPG 696.36 KiB thumb_up0thumb_down

06.09.2021 - 09:40:52
00
Tam som este dreva nenahádzal:) A bol si sam ten hreben? Sa mi zdá že ludia nejak zleniveli na takéto výjazdy
06.09.2021 - 09:48:45
00
Palo nacasoval Marhat vyborne, akurat po pokoseni. Double radsej to ani nerob, lebo to zbada nejaky zaskodnik :-)
06.09.2021 - 09:52:18
00
V sobotu som isiel z Inovca hreben do Kalnice, a strom pred Paluchom tam stale zavadzia. Cakal som ze pred maratonom do odstrania, to tam nechali ako cyklokrosovu prekazku :-)
06.09.2021 - 10:01:59
00
double napísal:
Tam som este dreva nenahádzal:) A bol si sam ten hreben? Sa mi zdá že ludia nejak zleniveli na takéto výjazdy

alebo regeneruju po sobote :lol:
06.09.2021 - 12:53:37
00
Palo ma asi stale na fore povest badaca novych ciest, ( aj na Inovci ma isto co skumat) kde kusok potlacit znamena krizom cez malincie :-). Mna by zaujimalo ze ci isiel na Inovec od chaty po cervenej alebo po ceste :-)
06.09.2021 - 13:02:28
00
Tam som este dreva nenahádzal:) A bol si sam ten hreben? Sa mi zdá že ludia nejak zleniveli na takéto výjazdy

Hej sam, ale vo vlaku boli 2 bikeri, co isli do PN. Stretli sme sa hore na Inovci, potom mi utiekli alebo zabludili.
Doba sa zmenila. Mladi sa organizuju na socialnych sietach a mi starsi sme radi, ked sa dostaneme na bike. Ale v dobe najlepsich vyjazdov "seria hrebenoviek" cca. 2007-2009 si ty tu na fore este ani nebol :)

bobris napísal:
Mna by zaujimalo ze ci isiel na Inovec od chaty po cervenej alebo po ceste

Vsak ma poznas, slapalo sa mi od rano dobre a tak som skusal cervenu. Ale bez tlacenia to nebolo. A ako bonus, ked som na uzkom chodnik takmer v nulovej rychlosti obchadzal turistiku, ktora mi odstupila a sustredil sa na vyber stopy medzi kamienkami zrazu prask - padnuty strom vo vyske hlavy.
06.09.2021 - 17:40:01
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up