Aj auto treba raz za čas zobrať na prechádzku do prírody
21.10.2021 - 13:10:32
02
dnes len čo som prešiel krížom cez mesto...jeden odbočuje na križovatke s mobilom na uchu,dúfam že vnímal dopravné značenie,ďalší ide kľudne na červenú keď už chodci vstupovali na cestu na zelenú, jedna blondínka asi nevie čo znamená blikajúci oranžový panáčik lebo tiež skoro prešla dve ženy na prechode idúce na zelenú, čakám na vedľajšej na autá idúce po hlavnej,vedľa mňa zastane auto,v ňom dve blondínky a kým čakajú tak vyberú mobil,dajú hlavy k sebe a robia si selfie...tým už muselo fakt hrabať...
25.10.2021 - 14:50:00
00
Ja som v sobotu natrafil na exota čo ostal stáť na červenú tak, že pred ním bolo ešte jedno miesto volné. Na dalšej krížovatke nechal od čiary ešte väčší kus. Ukazujem mu aby potiahol na čiaru. Ten magor zaradil spiatočku a cuvol ku mne. To ma nas--lo tak som potiahol až na doraz a teraz cúvni. Na ďalšej križovatke sa preradil do lavého pruhu a zastal tak, že som bol vo vedlajšom pruhu tretí a on prvý a stál takmer na mojej úrovni. Očividne sa v aute hádal o tom z nejakou ženou.
25.10.2021 - 15:32:14
00
Viac krizovatiek s indukcnou sluckou na neho. Hned by ho naucili moresom.
Ja som raz musel vystupit z auta a tomu predo mnou povedat, aby presiel blizsie nad indukcnu slucku lebo sa pri vjazde z vedlajsej ulice tej zelenej nedockame.... a nepochopil o co mi ide. :tmi:
V USA tie slucky davali 50 metrov pred krizovatkou, ani spomalovat nebolo treba. :y:
25.10.2021 - 15:51:53
00
No ja som po tohtoročnej aktualizácii vozítka z Felície na Astru J zistil, že pri zastavení na čiare musím akosi viac vykrúcať krk a nahýňať sa. Zrejme sa tomu vodičovi toto nechcelo robiť :).
25.10.2021 - 16:11:22
00
ja sa s tymto v meste v poslednej dobe stretavam viac ako casto. vodici zastavuju pred semaforom na dlzku dalsieho auta pre nimi, a casto vidim zenu zavolantom toto robit.....nova moda asi, predpokladam ze by argumentovali, aby dobre videli na semafor, ale ak zle vidia, treba odovzdat vodicak:D
25.10.2021 - 16:16:34
02
Nova moda su skorej obrovske a stlpiky 😂
25.10.2021 - 16:21:21
01
petocervik napísal:
No ja som po tohtoročnej aktualizácii vozítka z Felície na Astru J zistil, že pri zastavení na čiare musím akosi viac vykrúcať krk a nahýňať sa. Zrejme sa tomu vodičovi toto nechcelo robiť :).


Aby sa nemuseli vykrúcať krky tak je dobré semafory umiestniť trocha dalej nie hned nad stajacími autami:

Prílohy:

Kalifornia.PNG
Kalifornia.PNG 1.6 MiB thumb_up0thumb_down

25.10.2021 - 16:30:33
00
Ak stojím posledný, nechávam si takmer vždy medzeru na 1 auto. Niet horšieho pocitu bezmocnosti ako pozerať do spätňáka na auto ktoré nevie dobrzdiť a ty sa nemáš kam posunúť. Samozrejme, ak už nie som posledný, posuniem sa
25.10.2021 - 19:20:12
03
Koľkokrát sú semafory tak blbo, že na nich nevidno, keď s autom stojíš na hranici križovatky...a tie s indukcnou sluckou by mohli nejako aj označiť. Pamätám sa, že vyjazd z bratislavského Zuckermandelu má takýto semafor a stačilo, že auto stálo ani nie meter od čiary a jednoducho sa to nezaplo a človek tam stál ako blbý :D semafor samozrejme hneď za hranicou križovatky, na slnku, takže koľkokrát ho aj bolo veľmi zle vidno.
25.10.2021 - 20:13:06
02
ja kukavam na semafor cez stresne okno ked som prvy :D lebo fakt su zvacsa nakkt umiestnene
25.10.2021 - 20:27:54
04
bombtrack napísal:
ja sa s tymto v meste v poslednej dobe stretavam viac ako casto. vodici zastavuju pred semaforom na dlzku dalsieho auta pre nimi, a casto vidim zenu zavolantom toto robit.....nova moda asi, predpokladam ze by argumentovali, aby dobre videli na semafor, ale ak zle vidia, treba odovzdat vodicak:D

Mne sa táto móda páči... Na bicykli sa prešmyknem až na čiaru a mám dosť miesta a aj všetci za mnou ma vidia.
Ak niekto stojí tesne pred čiarou, tak ma núti strčiť sa až za čiaru - aby si ma všimol.

Pre tých, čo ostanú na bicykli stáť za tým autom, za ktorým prídu na svetlá - to by som po Bratislave nemusel jazdiť bicyklom, pretože by som nebol rýchlejší ako autá.
25.10.2021 - 21:14:14
03
https://kosice.korzar.sme.sk/c/22768762/trening-pred-pretekmi-okolo-slovenska-preveruje-policia-predvolaju-sagana.html

Diskusia ako pod kazdym cykloclankom
25.10.2021 - 21:20:51
00
Ono by fakt pomohlo keby sme mohli jazdiť vedľa seba ako v iných krajinách.
25.10.2021 - 21:49:20
03
Ono by to pomohlo aj vodicom lebo by predbiehali kratsie "vozidlo" ale este to nechapu. Mozno casom, len ci uz nebude neskoro.
25.10.2021 - 21:59:08
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up