Jasne! pod...
02.07.2008 - 10:36:54
00
ja už som sa upísal... ale ak mi rýchlo neskončí alergická sezóna, tak to bude repríza Súľova...
02.07.2008 - 11:03:10
00
zeby som sla? :roll:


že váhaš, nebuď mamut :shock:
02.07.2008 - 14:31:27
00
zeby som sla? :roll:

poood :)

si tiez uzijem moju premieru. ta trasa by mala byt pekna ak sa aspon trochu zhoduje s mojou predstavou kadial ide.
02.07.2008 - 15:18:49
00
poood :)
si tiez uzijem moju premieru. ta trasa by mala byt pekna ak sa aspon trochu zhoduje s mojou predstavou kadial ide.

no jo to ale bude InterCity style - bo sak vies kade to ide - no bloody uphill, no bloody downhill :shock:
02.07.2008 - 15:21:43
00
no jo to ale bude InterCity style - bo sak vies kade to ide - no bloody uphill, no bloody downhill :shock:


No.....uplne s tebou nesuhlasim.....

Podla 'Cyklotrasy' softu max. sklon do kopca 13% (nic moc...) z kopca 16% na 0,6km dlhom useku (to uz moze byt....)

Okrem toho tam su dve "vyzivne" stupania - na Kamzik (to poznam) a z Borinky na Stupavu (to nepoznam, ale podla profilu to bude "uphill").

Pekny zjaznik je aj z Kacina na Snezienku (zlta znacena trat).
02.07.2008 - 15:37:18
00
Stupavsky je "hnusne" rychly, jediny maraton, kde odporucam aj ja ultra slicky... :roll:

tento maraton aj mne zdvihol sebavedomie, ked som mal o 4 kmh lepsiu priemerku ako zvycajne :shock:

Dani a s ICeckom mas pravdu, hadik od zaciatku az do konca... kde su casy, ked startovalo 30 nadsencov a rozdelovalo si 20 cien v tombole :P
02.07.2008 - 15:53:43
00
kde su casy, ked startovalo 30 nadsencov a rozdelovalo si 20 cien v tombole :P

Veru, uz to teraz bude normalne komercna akcia. Ja mam na tie tomboly nejaku smolu - ked som tam bol v roku 2006, tak startovalo celkovo okolo 80-90 ludi vo vsetkych kategoriach dokopy a aj tak som nic nevyhral. Ale zato mam odvtedy pamiatku v podobe jazvy na nohe (veeelmi slusny pad v tiahlej odklopenej tocke v skoro 50 km/h). :)
02.07.2008 - 16:47:02
00
no jo to ale bude InterCity style - bo sak vies kade to ide - no bloody uphill, no bloody downhill :shock:


single z pod koliby je jeden z mojich oblubenych, tiez single ponad vydricu ma tiez svoje caro... (teda ak tadial ide trasa ale tusim ze ano) :)
02.07.2008 - 17:06:39
00
od troch brestov je trasa neprejazdná nakoľko tam leží minimálne tridsať stromov a vydrica je na tom podobne pochybujem že to lesáci do maratonu stihnú odpratať organizátor by mal uvažovať o zmene

Prílohy:

vydrica.jpg
vydrica.jpg 541.87 KiB thumb_up0thumb_down

02.07.2008 - 18:42:02
00
Hmmm... :shock:
02.07.2008 - 22:17:10
00
ale cesta na pajstun je ok :-D co som sa dost cudoval...
03.07.2008 - 00:01:04
00
od troch brestov je trasa neprejazdná nakoľko tam leží minimálne tridsať stromov a vydrica je na tom podobne pochybujem že to lesáci do maratonu stihnú odpratať organizátor by mal uvažovať o zmene


:roll: Netreba sa spoliehať na lesákov. Nech organizátor zdvihne svoju zadnú časť zo stoličky a ide to tam prečistiť, veď nemusia vyrúbať presvetlovací pás v šírke 30-40m, stačí len dostatočne široká stopa pre jedného bikera.
Myslím, že to organizátorovi nenabúra extrémne rozpočet preteku, pri toľkých sponzoroch. Myslím, že ani lesáci by nič proti tomu nemali, veď nejdete tam ťažiť drevo pre zárobok.
My si naše trate udržujeme samy, ak si chceme vychutnať bikovanie u nás v Štiavnických vrchoch, veľa krát sme museli použiť aj motor.pílu a zatiaľ nás nikto nepokutoval a ani nenaháňal. Veď sme len prepilovali kmene padnutých stromov cez chodník. Nič sme si s lesa neodniesli okrem pilín na motor.píle. Nie všetci lesáci sú tak "nerozumní", česť výnimkám.
:?: A ak je to tam u Vás neprejazdne už dlhšiu dobu a radi ste tadiaľ bikovali, tak načo ste do teraz čakali???
Prečo ste si trať nesprejazdnili samy -- samo sa to určite nespraví a spoliehať sa na lesákov, to nie je správna voľba. Lesáci tam pôjdu robiť poriadky vtedy, keď tam budú mať ťažbu, keď odtiaľ budú môcť vyvoziť zopár kubíkov dreva, ale určite tam nepôjdu prepilovať 20 stromov so svojou technikou. Tým je jedno, či je chodník prejazdný alebo nie. Keď budú potrebovať oni tadiaľ prejsť, tak potom budú riešiť situáciu......

:twisted: Takže miestni bikeri pekne sa napapkajte, natiahnuť rukavice na ruky, nabrúsiť sekerky a pílky a hajde čistiť trať, ak tadiaľ chcete bikovať.
03.07.2008 - 08:15:36
00
...Myslím, že ani lesáci by nič proti tomu nemali, veď nejdete tam ťažiť drevo pre zárobok...

inak toto som si chcela uz davnejsie objasnit : ked ide o sukromne lesy, resp sukromny majetok, co je v tejto casti Malych Karpat dost pravdepodobne (vid tie nekontrolovatelne vyruby), moze sa bez povolenia majitela lesa cistit? resp pilit padnute stromy?
myslim, ze ono je to v "zakone", ze majitel lesa, cez ktory vedie chodnik ci komunikacia, by mal udrziavat danu komunikaciu priechodnu/prejazdnu/cistu. ale bez jeho dovolenia, hoci dana komuniakcia nie je priechodna/prejazdna, by sa nemalo s jeho majetkom narabat. myslim, ze oficialny postup je to nahlasit a majitel ma povinnost to "uklidit" - je tak? ci nie... pytam sa, bo toto ma zaujima uz dlhsiu dobu a teraz je to aktualne - ak je to OT, sorry
03.07.2008 - 08:33:33
00
danka velmi dobra pripomienka ... lenze aj base ma pravdu zakon nezakon ... ak to ma byt prejazdne ci uz pre nas vceobecne alebo pre pretek ... tak to majitel lesa naisto nespravi ale zrejme musi organizator stym ze majitela poziadia o povolenie
03.07.2008 - 09:19:02
00
keyboard_arrow_up