Sledujem to tu od začiatku a chcem napísať len toľko, že pokiaľ majú niektorí pocit, že vinníkov nehody vždy obíde spravodlivosť tak svoj hnev by ste mali upriamiť viac aj na naše súdnictvo, právny štát, úplatkárstvo a nie len vypisovať, že celebrite a človeku čo má o trošku viac peňazí sa nič nestane. Každý robí chyby a na to je najlepšia páka vo forme kvalitných zákonov /miestami možno represívnych opatrení/, kvalitného súdnictva /to Harabinove práve na mysli nemám/.
Bez problémov bol by som za, keby trebárs pri prekročení rýchlosti, porušení dopr. predpisov by si každý z nás išiel posedieť na mesiac a zaplatil pokutu ktorá by každému narušila domáci rozpočet. Možno sa Vám to zdá tvrdé ale ľudí len so vztýčeným prstom, poriadku, pokore a dodržiavaniu zákonov nikto nikdy nenaučí.


pod toto sa bez problemov podpisem, najvacsia tragedia nasej "demokratickej" spolocnosti je v tom, ze sa vzdy berie ohlad na grazlov a slusni ludia su buzerovani za malickosti

To Speedy, toto naozaj nikomu nezelaj, myslim, ze aj bez toho ma dostatocne posrany zivot, o to viac, ze si za to moze sam
tomu chlapcovi to zivot aj tak nevrati
03.07.2008 - 10:52:14
00
Bez problémov bol by som za, keby trebárs pri prekročení rýchlosti, porušení dopr. predpisov by si každý z nás išiel posedieť na mesiac a zaplatil pokutu ktorá by každému narušila domáci rozpočet. Možno sa Vám to zdá tvrdé ale ľudí len so vztýčeným prstom, poriadku, pokore a dodržiavaniu zákonov nikto nikdy nenaučí.


....aj keby bola pokuta nevie aka vysoka vzdy by existovali ludia pre ktorych byt to bola len smet....a ak by sme ludi zacali zatvarat do vazeni ich bobyt by paltili aj tak len "nevinni" danovi poplatnici

...mozno najzaujimavejsie by bolo zaviest verejnoprospesne prace pre kazdeho bez vynimky a bez moznosti sa "vykupit" :wink:

...si predstavte ako slovenske celebrity alebo poslanci v monterkach chodia zametat namestie alebo sypu kontainer do smetiarskeho auta :twisted: ...no media by si na nich pekne zgustli :wink:
03.07.2008 - 11:04:53
00
Vyšetrovateľ obvinil Rastislava Ž. http://dnes.atlas.sk/slovensko/208847/
03.07.2008 - 11:07:29
00

....aj keby bola pokuta nevie aka vysoka vzdy by existovali ludia pre ktorych byt to bola len smet....a ak by sme ludi zacali zatvarat do vazeni ich bobyt by paltili aj tak len "nevinni" danovi poplatnici

...mozno najzaujimavejsie by bolo zaviest verejnoprospesne prace pre kazdeho bez vynimky a bez moznosti sa "vykupit" :wink:

...si predstavte ako slovenske celebrity alebo poslanci v monterkach chodia zametat namestie alebo sypu kontainer do smetiarskeho auta :twisted: ...no media by si na nich pekne zgustli :wink:


neviem, ako je to momentalne s vaznami, ale system, kde vazni nemusia makat a maju ubytko a stravu zadara je na hov*o, ak to tak stale funguje, malo by sa to zmenit, bez ohladu na akekolvek <>viny, ako medzinarodne dohovory pre ludske prava, zakazy nutenych prac a pod. inak to fungovat nebude :evil:
03.07.2008 - 11:35:15
00
Môj posledný príspevok v tejto téme.
Nenávisť aká je vypestovaná v niektorých z nás je tiež na pováženie a hodná vstúpenia si do seba. Alebo je to len nerozvážne vypisovanie?
03.07.2008 - 11:44:00
00
...mozno najzaujimavejsie by bolo zaviest verejnoprospesne prace pre kazdeho bez vynimky a bez moznosti sa "vykupit" :wink:

Tak toto by bolo super - si predstavte, pri tolkych priestupkoch by boli konecne nase mesta krasne, cistucke, bez odpadkov - hmmmm.. duracer, nechces kandidovat niekam za poslanca alebo nieco take? Ked by chcel nieco take presadit, dala by som Ti svoj hlas :wink:

P.S. Turbi, absolutne s Tebou suhlasim, ale vies, ak niekto v sebe nosi vela nenavisti, musi s nou aj zit a to asi tiez nie je lahke :roll:
03.07.2008 - 16:07:13
00

no ale ako potom budú jedinci typu AJETO jazdiť za kamiónmi? :oops:


Jedinec typu AJETO obieha aktuálne kamióny závratnou rýchlosťou ;-) :idea:
04.07.2008 - 08:44:13
00
Pre dobro a bezpecnost väcsiny sa AJETO obetuje abo si k zadnemu kolesu namontuje elektromotorcek z auticka z autodrahy napajany 9V bateriou (pripajatelny pohon) a nasledne si vybavi na svoj bicykel technicky preukaz (mala motorka) a bude moct jazdit za kamionmi nadalej. :)
04.07.2008 - 09:06:21
00
v radii vraj hlasili ze tomu vodicovi museli amputovat uz aj nohu, nepocul som to tak neviem co je na tom pravdy...
04.07.2008 - 18:12:13
00
fuuha dost brutalne koli chvilkovej nepozornosti a lahostajnosti zabit cloveka, a navyse seba tak dochramat ze ti amputuju ruku aj nohu ...

tu mozte vidiet dost brutalnu fotku ako vyzerala jeho ruka po nehode, to by bol zazrak keby mu to neamputovali...

http://img.cas.sk/img/4/article/193122_ ... -jun08.jpg
05.07.2008 - 17:29:18
00
Môj posledný príspevok v tejto téme.
Nenávisť aká je vypestovaná v niektorých z nás je tiež na pováženie a hodná vstúpenia si do seba. Alebo je to len nerozvážne vypisovanie?

mudro pises...
05.07.2008 - 17:43:40
00
Na odlahcenie temy...

Prílohy:

kantorek1.jpg
kantorek1.jpg 43.41 KiB thumb_up0thumb_down

06.07.2008 - 16:15:57
00
...

Prílohy:

kantorek2.jpg
kantorek2.jpg 65.98 KiB thumb_up0thumb_down

06.07.2008 - 16:16:17
00
...

Prílohy:

kantorek3.jpg
kantorek3.jpg 47.76 KiB thumb_up0thumb_down

06.07.2008 - 16:17:59
00
...

Prílohy:

kantorek5.jpg
kantorek5.jpg 38.17 KiB thumb_up0thumb_down

06.07.2008 - 16:18:29
00
keyboard_arrow_up