nakupoval som raz a tovar neprebral, pretoze prisiel na odberne miesto neskoro. Objednaval som v stredu (sviatok) a termin dorucenia bol v piatok. V stredu vecer to prekvapivo odoslali, tak som sa potesil, ze to mozno bude o den skor. Potom to odoslali vo stvrtok rano, poobede a v piatok rano a ked to ani v pondelok neprislo, tak som to stornoval. Prislo to nakoniec v utorok.
30.12.2021 - 09:00:40
00
Tovar, ktorý mali na sklade mi odoslali po 14 tich dňoch. Na urgenciu žiadna odpoveď.
30.12.2021 - 09:14:04
01
CraObs práveže priamo od mallu, nie je to len sprostredkovanie :/ Akože ešte majú čas na doručenie do dnes večera podľa predpokladaného doručovania 28-30.12. Len ma trošku zaráža že infolinka za dva dni nebola schopná zistiť kde sa nie zrovna malá krabica nachádza...

Ešte včera to pritom nebolo prevzaté kuriérom podla trackingu takže by to mali mať na sklade a teda by to mali byť schopný dohľadať....v noci došiel mail že už bola zásielka odovzdaná kuriérovi. Ale potom došiel ďalší mail od mallu z infolinky že netušia kde balík je a ešte kuriérom prevzatý nebol a budú sa to snažiť urgovať... :D

toš ako? :D ešte to kuriér neprevzal alebo už to prevzal alebo čo? :D

keby sa to dalo zmestiť do santafé-čka tiež by som si to bol prevziať...ale na toto treba menšiu dodávku :D
30.12.2021 - 09:14:11
00
Z Mall mi vacsinou pride vsetko neskor aj ked je to ich sklad. Vzdy doslo vsetko no ked tu vec maju inde objednam radsej inde.
30.12.2021 - 09:25:14
01
Tieto vianoce 2 objednavky a na moje silne pocudovanie a skepsu to prislo na cas a este aj v celku 😁
30.12.2021 - 10:17:56
01
Balík už sa našiel :D konečne :D dnes im vypadlo zopár áut a zajtra majú voľno.. takže doručenie najneskôr do 30.12. bude v realite 3.1. v pondelok :D ach
30.12.2021 - 12:48:58
00
kde su tie casy, ked sa na skladacku cakalo pol roka
30.12.2021 - 12:50:10
00
na kuchynskú dosku sme čakali 3 mesiace.. ja nemám problém počkať ak to je dopredu oznámené... mňa ale serie ak je niekde napísaný rozsah termínu doručenia.. od do... očividne to v tom rozsahu doručené nebude.. nikto ti nedá vedieť... a keď si tam voláš ty a hľadáš čo sa deje.. tak ti ani nevedia nič povedať.. a až po pár telefónátoch sa dovoláš k informácii o tom že noo dnes vám to nedojde.. tak dík
30.12.2021 - 12:55:00
01
V principe s tebou asi vela ludi bude suhlasit, ale kedze v praxi sa rozculujes ze ti objednavka spravena pocas najhektickejsieho obdobia roka, pocas najhektickejsieho roka znamej historie, bude meskat 1-2 prac. dni oproti predpokladanemu povodnemu terminu, tak sa na tebe velka cast ludi len pousmeje :)
30.12.2021 - 13:14:56
02
predpokladam, ze firma vedela o "najhektickejsom obdobi pocas najhektickejsieho roka znamej historie". Seriozna firma by preto upravila dodacie terminy. Mozno kalkuluju s tym, ze potom by si to ludia objednali niekde inde a radsej budu riskovat par nasranych zakaznikov, lebo ini nad tym len mavnu rukou a aj tych par nasranych na to mozno zachvilu zabudne.
30.12.2021 - 14:01:40
02
tak keďže chcel "nadrozmerný" tovar tak zohnať kuriéra bolo komplikovanejšie.. toto úplne chápem, ale ten bordel v trackingu vo vlastných skladoch už je o inom :)
30.12.2021 - 14:13:43
01
tak ako píše CraObs ja by som dokázal pochopiť že to bude meškať.... ALE

v prvom rade firma hádam vie že je hektické obdobie a teda by tomu mala prispôsobiť aj oznámené dodacie doby.

Ak už aj nemá zmenená dodacie doby.... mohla by klienta aspoň informovať (stačilo by aj SMS) že tovr bude meškať...

bohužiaľ ono je to ešte horšie lebo majú taký bordel že ani nevedeli kde ten balík je... a to je to čo mi reálne vadí.... bordel + neinformovanie o meškaní...

navyše ak by mi ráno došla SMSka s infom o tom že to z kapacitných dôvodov niesú schopní doručiť vedel by som si ešte skočiť na firmu po jumpera a ísť si pre to do senca osobne...

každopádne teraz už je to jedno, proste to dôjde v pondelok doobeda a už s tým nič neurobím (zajtra už majú sklad zavretý).

Len ma proste zarazila tá komunikácia a bordel, keď to porovnám napríklad s Alzou čo je ich priamy konkurent..
30.12.2021 - 15:31:14
00
no zas alza je schopna poslat aj 4-5 sms za jedno doobedie ze balicek meska :tmi: to je tiez extrem
30.12.2021 - 17:14:38
00
A to je nejaká ich preprava alebo externá prepravná spoločnosť? Možno ešte stále majú dopravcovia na západe problémy kvôli covidu, ako avizovali pred sviatkami.
30.12.2021 - 22:55:27
00
Gebruder weiss…. Skor mi to pride tak ze dali privela soferom dovolenku medzi sviatkami 🙈🙈🙈
31.12.2021 - 01:15:32
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up