To sa mi ľúbi ako to vehementne a radikálne dávate riešenia, že nakopeme Rusom prdel odstavíme im účty(Rusko maju napr aj velke dlhy ktoré musiac splacat) a iné sankcie. LEn tá cena bude taká, že minimálne ekonomicky pôjdeme dolu tiež a to poriadne. Nehovoriac o tom, že Rusko je jadrová veľmoc. Ja som zvedavý ako sa postaví západ či tam pošle vojakov alebo si každý dá na svoj profil Ukrajinsku vlajku a bude podporovat Ukrajinu spoza počítača a tepla domova a sankciami ktoré nikomu neuškodia. Zbrane sú dodané tak nech sa strielaju. Treba si pozriet aj zábery z Donecka ako tam oslavuju a pustajú ohnostroje. Toto už je asi neriešitelná situácia. Na jednej strane tam Rusi nemajú čo hladať na druhej si asi Ukrajina niečo pokazila ked Ukrajinec striela Ukrajinca. Dúfat ostáva, že to skončí v Donecku a nie až v Užhorode. Treba Putinovi ukázať že toto nemal robit ale zároven by Ukrajina nemala vstupovat do NATO. Ja riešenie nevidím ako vojnu medzi Ruskom a Ukrajinou ak sa zapoja členské štáty NATO bude to možno tretia svetová. Hlavne si pozrite postoj Číny ktora tak ako západ vôbec ostro proti Rusku nevystupila.
22.02.2022 - 13:55:12
02
kolko ludi si videl v tom videu oslavovat pri ohnostroji?
22.02.2022 - 14:06:35
00
Zubesuch napísal:
kolko ludi si videl v tom videu oslavovat pri ohnostroji?

to je jedno kolko, už prvý velký problém je, že sa v Ukrajine stalo to, že ta napadne cudzí štát a ty to oslavuješ bez toho, aby ti to bolo znemožnené.
22.02.2022 - 14:19:51
00
no... uprimne si myslim, ze podobnych mentalnych atletov, ktorí by oslavovali vpad ruskych vojsk mame aj na Slovensku.

ak by im to bolo znemoznene, tak verim, ze by to okamzite ruske hovnomety zneuzili na svoju propagandu.
22.02.2022 - 14:24:30
010
No to si pis, ze mame.
Takze sa nemame coho bat, ked pride Putin na Slovensko, ukazeme mu tuto tabulku.
/opet sarkasticky zartujem, aby som odlahcil tuto naozaj vaznu temu/

Prílohy:

Putin_prieskum.jpg
Putin_prieskum.jpg 99.21 KiB thumb_up0thumb_down

22.02.2022 - 14:29:06
00
double napísal:
bs

to mas odkial ze ukrajinec striela ukrajinca? myslis toho "ukrajinca" ktory je tam na dovolenke z ruska alebo toho "ukrajinca" ktory zostrelil mh17? budicek...

ak si mam vybrat medzi benzinom drahsim o 30c alebo pocuvanim o jadrovej vojne ktorou sa rusi vyhrazaju (a ktoru si sami financujeme tym ze od nich kupujeme ropu / plyn) tak ja si s radostou za benzin priplatim...
22.02.2022 - 14:30:26
15
medzitým u nás,pán 363 opäť úraduje:
https://domov.sme.sk/c/22846796/zilinka-opat-pouzil-paragraf-363-a-zrusil-cast-obvinenia-pribuzneho-exministra-zigu.html?ref=terazbox_sme
22.02.2022 - 14:31:35
00
double napísal:
Hlavne si pozrite postoj Číny ktora tak ako západ vôbec ostro proti Rusku nevystupila.

Proti sa vyjadrila nie len Cina, ale aj Madarsko a Turecko...

"Pri uznaní separatistov však Moskva nemá podporu Číňanov, tí nepodporili ani ruskú okupáciu Krymu a teraz vyzývajú na rešpektovanie ukrajinskej územnej celistvosti. Sami totiž majú skúsenosti so separatistickými hnutiami na svojom území (Hongkong, Sin-Ťiang, Tibet) a nechcú, aby sa im podpora takýchto postupov vo svete vrátila."
Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22846617/ukrajina-rusko-putin-zelenskyj-doneck-luhansk-otazky-odpovede.html
22.02.2022 - 14:42:44
03
Zatiaľ jediný ktorý buchol po stole a niečo spravil bol práve Putin. Kto bude proti nemu? Sám sa asi nestiahne.
Ako som písal skôr, nejakým riešením, sankciami od stola sa to nevyrieši, doplatíme na to len my obyvatelia vzdialených ale od Ruska závislých krajín.
22.02.2022 - 15:08:28
00
Stax napísal:
to mas odkial ze ukrajinec striela ukrajinca? myslis toho "ukrajinca" ktory je tam na dovolenke z ruska alebo toho "ukrajinca" ktory zostrelil mh17? budicek...

ak si mam vybrat medzi benzinom drahsim o 30c alebo pocuvanim o jadrovej vojne ktorou sa rusi vyhrazaju (a ktoru si sami financujeme tym ze od nich kupujeme ropu / plyn) tak ja si s radostou za benzin priplatim...


Takže kto tam odpaluje ohnostroje a chodí s Ruskými vlajkami po namesti su vlastne Rusi čo si tam robia čo len chcú:) Netreba čítat len sme a denníkn.
Nechapem tomu všetci teda vieme že Rusi su hajzli majú atomové bomby a aj tak dalej podporujeme rozpínanie NATO a teda vlastne vstup Ukrajiny do nej napriek tomu že jeden Rusky pomatenec ti nato povie že to znamená aktivovanie članku 5. a teda vojnu. Nenavidíme ho teda ešte viac a myslíme si ,že sankciami a podporou Ukrajiny ho zastavíme. Ak chcete zrušiť Rusko znamená to vojnu - svetovú. Alebo potom obetovať Ukrajinu, čo si myslím že západ aj urobí. Lebo kvoli Ukrajine sa nikomu nebude chciet íst do vojny

Rusko je náš dôležitý zahranično obchodný partner takže pri tých 30c to určite nebude treba s tým rátať .
Ak chceme Putina nejak zastavit alebo zastrašiť tak prinajmenšom bez ekonomickych strát to nebude. Čo by bol asi ten menší problem.
22.02.2022 - 15:14:56
00
Ale šak civilistov odtiaľ odviezli autobusmi do Ruska, tak fakt netuším kdo to tam strieľa ohňostroje, keď tam evidentne ostali len ruskí vojaci.
22.02.2022 - 15:17:53
04
double napísal:
Takže kto tam odpaluje ohnostroje a chodí s Ruskými vlajkami po namesti su vlastne Rusi čo si tam robia čo len chcú:) Netreba čítat len sme a denníkn.
Nechapem tomu všetci teda vieme že Rusi su hajzli majú atomové bomby a aj tak dalej podporujeme rozpínanie NATO a teda vlastne vstup Ukrajiny do nej napriek tomu že jeden Rusky pomatenec ti nato povie že to znamená aktivovanie članku 5. a teda vojnu. Nenavidíme ho teda ešte viac a myslíme si ,že sankciami a podporou Ukrajiny ho zastavíme. Ak chcete zrušiť Rusko znamená to vojnu - svetovú. Alebo potom obetovať Ukrajinu, čo si myslím že západ aj urobí. Lebo kvoli Ukrajine sa nikomu nebude chciet íst do vojny

Rusko je náš dôležitý zahranično obchodný partner takže pri tých 30c to určite nebude treba s tým rátať .
Ak chceme Putina nejak zastavit alebo zastrašiť tak prinajmenšom bez ekonomickych strát to nebude. Čo by bol asi ten menší problem.


nie, Rusko je nasa cerpacia stanica a nie dolezity obchodny partner (nas export je na urovni par jednotiek percent) a to sa da a hlavne uz davno malo zmenit
22.02.2022 - 15:30:14
04
Takyto pristup v style - nechajme ho, je to pomatenec a kedze nechceme vojnu, tak obetujme nejaku krajinu, to mu bude stacit, sme v Europe uz raz skusili a dobre to teda nedopadlo. Cim viac mu budes ustupovat, tym viac sa bude rozpinat. Presne ako male dieta - skusa, kolko si moze dovolit bez vyraznejsieho trestu, az zrazu zistis, ze panom v dome je ono a nie ty, aj ked si vacsi a silnejsi.

Nikto nechce vojnu, ale mysliet si, ze ked si zobral Krym, ked si zoberie Donbass, tak sa uspokoji a v Europe bude zase dalsch 50 rokov pokoj, je extremne naivne a zrejme az nebezpecne. Nezabudaj, ze po Ukrajine by sme mohli byt na rade aj my...a tam by sa ti uz asi pristup "obetujte Slovensko, ved kvoli nemu aj tak nikto nepojde do vojny" asi pacit nebude.

Na druhej strane, Putin si klasicku vojnu dovolit nemoze. Nema na to peniaze, nema spojencov. Navyse si je velmi dobre vedomy, ze ked sa vojensky a financne vycerpa vo vojne v Europe, okamzite mu do krajiny napochoduju Cinania. A ano, moze sa vyhrazat atomovymi bombami a je dost mozne, ze keby prislo k najhorsiemu z pohladu Ruska, tak ich pouzije. Ja pevne verim, ze az takto daleko to nezajde...
22.02.2022 - 15:33:46
09
Takže nakoniec to vyzerá na "gruzínsky scenár" - Rusko uznalo separatistické republiky, rovnako ako v 2008 Abcházsko a Južné Osetsko. Keď sme pred 3 rokmi išli v Gruzínsku okolo hraníc Abcházska smerom na Kaukaz, tak na každom moste boli z oboch strán búdky s hliadkujúcimi vojakmi...
22.02.2022 - 15:35:10
00
Tak sa to ma robiť: https://domov.sme.sk/c/22846502/sav-vyzyva-lubosa-blahu-aby-okamzite-ukoncil-svoje-posobenie-v-akademii.html?ref=njctse
22.02.2022 - 15:44:39
08

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up