Kade ste isli hore a kolko ste tlacili?
Trasa: Lazany - Chvojnica - Nit. Pravno - Kľačno - Vrícke
sedlo - Vricko - Kľak - Fačkovské sedlo - Kľačno - Nit. Pravno - Chvojnica - Lazany
druhy raz pojdeme radsej naopak, kedze sme pri schadzani z Kľaku na Fačkovske sedlo tlacili aj dole kopcom (obcas sme skusali ist aj na bikoch, no Mike na to doplatil 3-krat) - super blatko, ako keby bola pred 2 hodkami riadna burka, pritom 2 dni neprsalo
osobne si myslim, ze usek medzi Vrickom a Kľakom je na zjazd "the best"
aby som nezabudol, na moj styl bolo veeeela asfaltu